Виготовлення табличок в Одесі.

Таблички, як елемент внутрішньої реклами, можуть виконувати роль покажчиків напрямку руху до певного об’єкта, відділу всередині магазину, торгового або бізнес-центру, компанії тощо. Також таблички можуть виконувати інформаційну роль: режим роботи магазину/відділу, закрито/відкрито, вхід/вихід, сервісні та службові приміщення, навігація по товарних відділах та у прикасовій зоні. Ми займаємось виробництвом табличок в Одесі. У нас ви зможете замовити табличку на будь-який смак з використанням різних технологій виробництва.

Види табличок

Рекламні таблички
Якісно зроблена адресна табличка допоможе швидко знайти будинок і зорієнтуватися на незнайомій вулиці. Бажано, щоб стиль таблички поєднувався з об’єктом, на якому вона знаходиться.

Режим роботи повинен бути добре помітний, адже клієнт, який прийшов у неробочий час, повинен зорієнтуватися, коли йому повернутися.

Фасадна табличка, розташована на фасаді, повинна поєднуватись з архітектурою будівлі, на фасаді якої вона знаходиться. Якщо це стара будівля в історичному центрі, бажано зробити табличку у відповідному стилі, щоб вона стала невід’ємною частиною фасаду, що прикрашає і доповнює його.

Таблички біля входу до вашого офісу повинні бути бездоганними, вони підкреслюють Ваш імідж, по суті показують обличчя компанії. Бажано щоб вони були стильними та вписувалися у простір біля дверей.

Таблички, написані шрифтом Брайля, зараз не рідкість, завдяки їм ми можемо передати інформацію людям, які погано бачать і сліпим. Залежно від завдання, ми робимо таблички Брайля на різних матеріалах (ПВХ, акрил, АКП тощо). Важливо, щоб таблички висіли у зоні, де можна безпосередньо доторкнутися до неї.

Акційні таблички – це інструмент, завдяки якому Ви можете повідомити про акцію, знижку, нову колекцію тощо. Вони мають бути помітними і яскравими.

Існує безліч видів офісних табличок, починаючи від простої пластикової таблички з аплікацією, гравірованої таблички у профілі, закінчуючи табличками з латуні або акрилу на дистанційних ніжках. Головне, щоб вони виконували свою функцію – допомагали людям знайти правильний кабінет в офісі, при цьому прикрашаючи офісний простір.

Таблички, що забороняють та попереджають, зустрічаються нам всюди в громадських місцях. Зазвичай це таблички “Не палити”, “Стороннім вхід заборонено”,  “По газону ходити не можна”, “Обережно, слизько”, “Сходинка”, “Низькі двері”.

Табличка вказівник зазвичай має форму стрілки (вказує напрямок). Кріпиться на стіні або на стовпі. Для монтажу на стовпі зазвичай робиться металокаркас із хомутами, на який безпосередньо монтується табличка із ПВХ, АКП тощо.

З навігаційними табличками ми стикаємося в будь-якому торговому центрі, великому магазині, аеропорту і т.д. Вони допомагають зорієнтуватися, куди йти людині, щоб досягти мети. Дуже часто навігаційні таблички роблять двосторонніми та підвішують.

Таблички у вигляді дорожніх знаків зазвичай роблять із міцного матеріалу типу жерсті або АКП на металевому каркасі. Для нанесення зображення використовується світловідбивна плівка, іноді фарбування спеціальними світловідбиваючими фарбами. Там, де знак не працює у вечірній час, його роблять аплікацією звичайними плівками або печаткою на оракалі.

Ми часто зустрічаємо інформаційні таблички у місцях надання послуг, таких як медичні установи, школи, інститути, торгові центри. і т.д. Інформаційна табличка зазвичай містить дані, які допомагають людям.

Варіанти виготовлення табличок

Коли ми робимо табличку з аплікацією самоклеючими плівками Oracal (Avery, Ritrama і т.д.), ми можемо точно підібрати колір плівки, вибрати глянсову або матову поверхню, використовувати флюоресцентні, світловідбивні фактурні плівки. Основою для таблички може бути пластик (ПВХ), композит (АКП), оргскло (Акрил), скло і т.д. Аплікація тримається на вулиці від 2-х років. Недоліком аплікації є те, що ми не можемо робити дуже дрібні символи та фотографії (растрові зображення). Перевагою аплікації є різноманіття кольорів плівки, які недосяжні для друку, наприклад, колір “срібло”, “золото”, “браш”, світловідбиваючі плівки і т.д.

Табличка, заклеєна оракалом (плівкою, що самоклеїться) з печаткою, це один з найдешевших і затребуваних варіантів виготовлення. Зображення на плівку наносять сольвентним, екосольвентним, цифровим (офсетом) або УФ способом друку, залежно від необхідної якості друку та стійкості. Для додаткового захисту друк можна заламінувати (поклеїти поверх друку прозору плівку). На прозорі матеріали (акрил або скло) друк можна приклеювати із внутрішньої сторони. У такому варіанті спочатку клеїться прозора плівка, а потім біла.

Найчастіше таблички з гравіюванням робляться з двошарового пластику. Лицьовий шар, зазвичай дуже тонкий, і легко знімається за допомогою фрезерно-гравіювального верстата або лазерного СО2 обладнання. Таблички з двошарового пластику часто використовують разом із рамковим профілем “Нельсен” (або його аналогами). Також його використовують як матеріал для виробництва шильдиків, бейджиків і т.д.

Для гравіювання ми також використовуємо АКП. акрил, полістирол і т.д.

Якщо потрібна дорога табличка, полірована латунь – найкращий варіант. Текст таку табличку наноситься шляхом хімічного труїння кислотами. Після чого заливається спеціальними фарбами. Табличка з латуні виглядає дуже респектабельно. Крім природного кольору латуні, їй можна надавати різні кольори, нікелювати сріблом або покривати гальванічним золотом.

Прямий ультрафіолетовий друк – це відносно нова технологія. Вона дозволяє друкувати безпосередньо на матеріалах, наприклад, таких як фанера, метал, пластик, акрил, АКП, шкіра, плитка, скло і т.д. УФ-друк не боїться сонячних променів. Використовуючи спеціальні праймери, ми досягаємо стійкості друку на акрилах, АКП та склі. Перевага табличок з УФ печаткою – низька ціна. При цьому УФ чорнила має свій об’єм, який можна відчувати при дотику, що дає нам можливість робити таблички зі шрифтом “Брайля” для людей, які втратили зір. Наше обладнання також дозволяє вибірково лакувати табличку, створюючи додатковий неповторний ефект.

Коли хочеться щоб напис на табличці мала невеликий обсяг, ми робимо табличку із псевдооб’ємом. Як матеріал для псевдооб’ємних знаків використовується безліч матеріалів: ПВХ+друк, аплікація або фарбування; акрил з аплікацією, кольоровий або дзеркальний акрил; АКП тощо. Об’ємні символи кріпляться на основу за допомогою двостороннього листового скотчу та спеціальних клеїв.

Останнім часом все частіше з’являється тенденція використання в рекламі незвичайних для рекламників матеріалів, таких як: скло, нержавіюча сталь і т.д. Ви можете замовити табличку на основі скла. Табличка зі скла може бути з простою аплікацією оракалом, УФ печаткою або псевдооб’ємними літерами з акрилу, латуні і т.д. Для монтажу таких табличок часто використовуються хромовані або нікельовані дистанційні утримувачі, що дозволяють зробити невеликий відступ від стіни, що вигідно виділяє табличку. Ми працюємо тільки з розжареним склом заради безпеки наших клієнтів. У варіанті великих табличок використовуємо триплекс (кілька стекол, склеєних двостороннім скотчем). Перевага скла перед акрилом (оргсклом) у його твердості, скло менше дряпається, не вигоряє з часом, має ідеальний ступінь прозорості. Недоліком скла є його крихкість.

Використання натурального дерева і фанери як матеріал для табличок набуває популярності. Ми намагаємося використовувати дані матеріали тільки спільно з якісними пропитками через сильну залежність від вологості.

Рекламні таблички

Таблички в рамковому профілі (Nielsen, Debex, Starke і т.д.) завжди мають гарний вигляд та зручні у використанні. Завдяки спеціальним підвісам така табличка легко кріпиться на стіну або двері. Її можна легко та швидко переважити на нове місце або замінити внутрішню частину. Алюмінієвий профіль буває різних кольорів та текстур, що дає можливість досягти ідеального поєднання з основою таблички, яка б вона не була. Таблички в алюмінієвому профілі можна використовувати як усередині приміщення, так і зовні.

Інформаційні таблички, розташовані на видних місцях, часто допомагають людині, що проходить по міській вулиці, офісній будівлі або торговому центру орієнтуватися у просторі. Таблички на стовпах, стінах будівель та коридорів, вхідних дверях у прямому та переносному сенсі є візитною карткою підприємства або людини. Проте, такі таблички – це носій необхідної інформації. Простий покажчик може виглядати досить естетично і навіть стати повноцінним витвором мистецтва при належному щодо нього відношенні з боку дизайнера і виробника. Незвичайний вигляд, яскраве оформлення та інші неординарні рішення здатні виділити табличку та привернути увагу до вашої інформації.
Шрифт Брайля був придуманий для сліпих і людей, що погано бачать, по суті це рельєфно-крапковий шрифт, який читається за допомогою дотику (тактильних відчуттів). Завдяки йому вони можуть писати і читати, обмінюватися інформацією зі світом (що на мою думку дуже чудово). Залежно від кількості, розмірів та місця застосування ми підбираємо технологію виготовлення табличок для людей, які погано бачать. Останнім часом, найвигіднішою та вдалою технологією стала УФ-друк. Завдяки об’ємності чорнила та можливості робити багато проходів з’явилася можливість робити таблички з відчутним об’ємом, додаткове лакування додає об’єм тексту та захищає його від зовнішніх впливів. Ми займаємось виробництвом табличок зі шрифтом Брайля в Одесі. Наші дизайнери допоможуть зробити потрібний Вам напис шрифтом Брайля.  
Адресні таблички здатні стати оригінальною прикрасою екстер’єру будівель та елементом стилю вулиці або міста, тому до вибору дизайнера та виробника варто підійти відповідально. Компанія «Фабрика реклами» виготовляє вуличні таблички на будинки вже протягом 14 років і тому має тривалий досвід та велику кількість напрацювань у цій сфері. Крім носіїв, на яких написана адреса будинку, ви можете замовити інформаційні таблички, які допоможуть потенційному клієнту зорієнтуватися у просторі та знайти Ваш кабінет в офісному центрі чи вашу фірму на вулиці. Можна не тільки виготовити невелику вивіску, яка буде розміщена на ваших дверях, а й вказівники з напрямком руху. Часто розміщуються такі таблички на стовпах чи стінах будівель. Технології, за якими виготовляються пластикові таблички, дозволяють нанести не тільки текст, а й яскраве, кольорове зображення, що привертає увагу.
Написи на табличках наносяться лазерним гравером або вирізають безпосередньо з цього виду матеріалів. Композитний пластик – дуже популярний матеріал для рекламних виробів, у тому числі для табличок з написами. Зовні він може не відрізнятись від металу та імітувати срібло, золото, бронзу. Існують також композити з покриттям «під дерево», «камінь» та інші дорогі натуральні матеріали. У нашій компанії Ви можете замовити табличку з гравіюванням, накладними чи прорізними символами з АКП найсучаснішого дизайну.
Найбільш популярний та доступний матеріал для такої продукції – ПВХ. Це один із найдешевших матеріалів, він особливо популярний, коли йдеться про таблички або несвітлові щити. Може використовуватися не тільки як фон таблички, але і для виготовлення аплікації з об’ємних букв.
Серед послуг, які надає компанія «Фабрика реклами» – виготовлення табличок з адресою вашого будинку. Людині з розвиненим естетичним смаком не варто пояснювати важливість деталей у виробництві подібних знаків. Елегантні декоративні елементи або додавання обсягу здатні значно покращити вигляд таблички на будинок. Для того, щоб переконатися в цьому, достатньо порівняти адресні таблички різних історичних періодів з різних міст. Виготовлення табличок з адресою провадиться з використанням різних матеріалів. Особливою популярністю користуються таблички, виконані з композитного металу, які за бажанням замовника можна покрити світловідбиваючою плівкою і додати кілька об’ємних елементів. Однак, пластикові таблички теж користуються великою популярністю, тому що вони коштують дешевше та можуть бути виготовлені лише за кілька годин.

Окрім іншого, наше підприємство виготовляє на замовлення таблички на кабінети та для громадських приймалень. Наші дизайнери допоможуть реалізувати будь-яку Вашу ідею, а високоякісні матеріали гарантують збереження таблички довгі роки.

Прозорий акрил, як правило, використовується в табличці як тло основного зображення, хоча нерідко для цього застосовують і кольорове оргскло. Далі можливі кілька варіантів: гравірування по акрилу, аплікація з плівки, що самоклеїться, плоскорельєфні або псевдооб’ємні символи з різних матеріалів, а також поєднання всіх видів оформлення в одній композиції.

Виготовляються із застосуванням механічного фрезерування та лазерного гравіювання. Оскільки дерево – це натуральний матеріал, всі вироби з нього апріорі притягують до себе і викликають позитивні емоції. Деревина різних порід та її похідні (фанера, МДФ тощо) активно використовуються в рекламі для того, щоб підкреслити екологічність того чи іншого об’єкта, його близькість до природи, її красу, традиції наших предків. Ми виготовляємо з деревних матеріалів широкий асортимент рекламних виробів, у тому числі таблички з написами, вигравіруваними фотографіями тощо.

Приклади наших робіт

изготовление табличек, изготовление табличек на дома, изготовление адресных табличек, изготовление табличек на дверь, изготовление табличек из пластика, таблички улиц изготовление, изготовление табличек с названием улицы, изготовление табличек на дома с названием, изготовление вывесок и табличек, изготовление табличек на дома с названием улицы, изготовление табличек из металла, изготовление табличек Одесса, изготовление металлических табличек, изготовление табличек на кабинеты, изготовление адресных табличек на дома, изготовление табличек на дверь кабинета, изготовление номеров табличек, изготовление информационных табличек, изготовление табличек для офиса, изготовление, офисных табличек, изготовление знаков и табличек, пластиковые таблички изготовление, изготовление табличек гравировка, изготовление фасадных табличек, изготовление рекламных табличек, уличные таблички изготовление, изготовление указателей и табличек, изготовление табличек и стендов, изготовление табличек с адресом, домовые таблички изготовление, алюминиевые таблички изготовление, срочное изготовление табличек, изготовление табличек на заказ, таблички изготовление цена, изготовление табличек с надписями, изготовление табличек с номером дома, изготовление дорожных табличек, изготовление таблички на дверь офиса
Ціни на виготовлення табличок:
ВидЦіна
Адресна табличкавід 480 грн (0.6х0.2 м з акп з аплікацією)
Табличка "Режим роботи"від 480 грн (0.4х0.3 м із пвх з печаткою)
Фасадна табличкавід 720 грн (0.4х.0.3 м з акрилу мол 4 мм + аплікація)
Таблички біля входувід 720 грн (0.4х.0.3 м з акрилу мол 4 мм + аплікація)
Табличка зі шрифтом Брайлявід 160 грн (0.1х0.2 та жовтого акрилу з УФ печаткою)
Акційна табличкавід 320 грн (0.3х0.2 м із пвх з печаткою)
Офісна табличкавід 320 грн (0.3х0.2 м із пвх з печаткою)
Забороняюча табличкавід 320 грн (0.3х0.2 м із пвх з печаткою)
Табличка вказівник (табличка на стовп)від 720 грн (0.5х.0.2 м з акп + аплікація)
Навігаційна табличкавід 1100 грн (0.6х0.9 м із пвх з уф печаткою)
Табличка "Знаки"від 950 грн (0.6х0.6 м з акп з аплікацією)
Інформаційна табличкавід 800 грн (1.2х1 м із пвх з печаткою на оракалі)
Табличка з нанесенням аплікаціївід 300 грн (0.6х0.2 м з акп з аплікацією)
Табличка загорнута плівкою ORACAL з печаткоювід 300 грн (0.4х0.3 м із пвх з печаткою)
Табличка з гравіюваннямвід 200 грн (0.2х0.2 м з фанери)
Латунні таблички з труєннямвід 2200 грн (0.2х0.3 м)
Табличка з прямим нанесенням ультрафіолетового друкувід 700 грн (0.3х0.4 з акрилу з УФ печаткою)
Табличка із псевдооб'ємомвід 1500 грн (0.3х0.4 м пвх з плівкою та накладними акриловими елементами)
Скляна табличкавід 2500 грн (0.3х0.4 м із аплікацією)
Дерев'яна табличкавід 200 грн (0.2х0.2 м із фанери з УФ печаткою)
Табличка в профиле Nielsenот 550 грн (15х30 см из пвх с с печатью)

Ціни на продукцію є приблизними. Для точного розрахунку, зверніться до менеджера нашої компанії, вони зможуть прорахувати точну вартість замовлення, з урахуванням макета, монтажу та інших особливостей Вашого замовлення.

Часті питання
Стандартні терміни виготовлення табличок в Одесі:
 • ✔ Таблички – 3 робочі дні.
 • ✔ Адресна табличка
 • ✔ Табличка “Режим роботи”
 • ✔ Фасадна табличка
 • ✔ Таблички біля входу
 • ✔ Табличка зі шрифтом Брайля
 • ✔ Акційна табличка
 • ✔ Офісна табличка
 • ✔ Забороняюча табличка
 • ✔ Табличка вказівник (табличка на стовп)
 • ✔ Навігаційна табличка
 • та інші.

Якщо ви хочете замовити виготовлення табличок в Одесі, вам підійдуть досвідчені підрядники з великим досвідом роботи. Одним із таких підрядників є «Фабрика Реклами», яка розташована за адресою: м. Одеса, вул. Богдана Хмельницького, 24, телефон 048-798-2111. Ми працюємо понад 20-ти років і виготовляємо будь-які види зовнішньої та внутрішньої реклами на власній виробничій базі з досвідченими менеджерами та дизайнерами.

Відносна (орієнтовна) вартість виготовлення табличок:
 • ✔ Адресна табличка – від 400 грн
 • ✔ Табличка “Режим роботи” – від 350
 • ✔ Фасадна табличка – від 500 грн
 • ✔ ПВХ табличка з уф друком – від 800грн/м2
 • ✔ ПВХ табличка з поклійкою друку – від 1000грн/м2
 • ✔ Табличка зі шрифтом Брайля – від 200 грн
 • ✔ Офісна табличка – від 300 грн
 • ✔ Забороняюча табличка – від 100 грн
 • ✔ Табличка вказівник (табличка на стовп) – від 1200 грн
 • ✔ Навігаційна табличка – від 800 грн
та інші.
Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок