Табличка загорнута плівкою oracal з друком в Одесі

Найпростіший спосіб покращити навігацію по будівлі та створити комфортні умови для клієнтів – розвісити інформаційні стенди, покажчики та заборонні знаки. Щоб продовжити термін служби табличок, їх можна покрити плівкою оракал. Внаслідок своєї щільності вона стійко переносить будь-які агресивні дії. В Одесі замовити виробництво таких інформаційних носіїв можна у компанії «Фабрика реклами».

Про таблички, закатаних плівкою oracal з друком

Вказівники та стенди розміром від 10х10 см використовуються для розміщення корисної для відвідувачів інформації, а також для покращення навігації по будівлі. Вони виготовляються з оргскла, дерева чи пластику. Після цього на них наносять матеріал оракал, на якому друкують літери, логотипи або інші символи.

Переваги табличок, закатаних плівкою oracal з друком

Табличка, закатані плівкою oracal з печаткою

Оракал – матеріал на основі ПВХ або вінілу, внутрішня поверхня якого має клейке покриття. Його переваги:

  • багата палітра;
  • великий вибір текстур;
  • термо- та вологостійкість;
  • стійкість до УФ-променів.

При виготовленні на наклейку можна наносити будь-які зображення та промоматеріали. Це робить її незамінним маркетинговим інструментом, що допомагає підвищити впізнаваність бренду та просувати бізнес.

Де розміщують таблички, закатані плівкою oracal з друком

Ці стенди та покажчики використовують у внутрішній рекламі. Їх встановлюють поруч із кабінетами співробітників, пожежними виходами, службовими та іншими приміщеннями, щоб відвідувачі краще орієнтувалися у будівлі. Вони повинні розташовуватися так, щоб навіть дрібні літери були добре видно при природному чи штучному висвітленні.
Переваги табличок, закочених плівкою oracal від «Фабрики реклами»

Компанія запрошує до співпраці власників бізнесу в Одесі та в інших містах країни. Ми пропонуємо поліграфічні та монтажні послуги, у тому числі виробництво зовнішньої та внутрішньої реклами будь-якої складності та розмірів. Для цього у нас є власна виробнича база та досвідчена команда.

Причини, щоб купити у нас рекламну конструкцію:

  • великий вибір цікавих проєктів;
  • висока якість матеріалів;
  • висока швидкість виготовлення;
  • доступні ціни.

Для оформлення замовлення та розрахунку попередньої вартості послуг натисніть на кнопку «Залишити заявку» або зателефонуйте за номерами в шапці сайту.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок