Виготовлення акрилових виробів в Одесі

Найфункціональнішим і найпоширенішим способом зручного розміщення будь-яких товарів або матеріалів є вироби з акрилу. До них відносяться цінники, всілякі підставки для ваших товарів або рекламних проспектів, брошур, флаєрів, які будуть красиво і оригінально виглядати на ваших вітринах або прилавках.

Варіанти акрилової продукції

Вироби з акрилу
Менюхолдер, підставка під меню, утримувач меню, тейбл тент – ця назва однієї і тієї ж конструкції, призначеної для якісного розміщення меню на столику кафе, бару чи ресторану.

Знайти підставкам застосування можна практично в будь-якому місці, де поширюють ту чи іншу паперову продукцію. У цьому каталозі ми представляємо акрилові підставки під поліграфію: буклетниці, підставки під флаєри, каталоги наступних типів: навісні та настільні, а також кишені та накопичувачі з органічного скла.

У будь-якій благодійності важлива щедрість, але без прозорості можуть з’являтися сумніви та коливання. Міцний прозорий ящик скаже сам за себе, що цілі наші чисті, а наміри добрі.
На важливому для Вас заході, будь то весілля або міжнародна конференція, Вашим гостям буде приємно знайти своє місце за столом неординарної та презентабельної іменної табличці. Приємні дрібниці становлять приємне враження і про захід, і про його господарів.
Номерки практично незамінні для громадських місць, де є вбиральня. В обмін на верхній одяг Вашому гостю вручається номерок, який відвідувач носить протягом усього часу у Вашому закладі. Тому також важливо, щоб номер був компактним і подобався Вашим гостям. Варто враховувати і той факт, що при замовленні гардеробних номерків необхідні бирки-відповіді, які кріпляться до вішалок.

Зробіть неординарний, яскравий подарунок, що запам’ятається з оргскла.
Лазерне гравіювання або нанесення повнокольорового друку не залишить байдужим винуватця
урочистості!

Правильне торгове обладнання – запорука успішної торгівлі! Одну з найважливіших ролей у питанні зручності, презентабельності та ефективної демонстрації продукції відіграють торгові вітрини.
Кишеня – найкраще рішення для оформлення стенду, куточка покупця чи торгового обладнання. Він не розіб’ється, не подряпається, зручний в експлуатації та гарно прикрасить інформаційне поле! Ми можемо виготовити будь-яку форму та розмір акрилової кишені в Залежно від Ваших побажань.

Як зробити товар, щоб він продавався? Якщо Ви шукаєте, як вигідно та ефективно подати товари, візитки чи поліграфію, Ви потрапили за адресою.

Вироби з оргскла користуються неабиякою популярністю. Заходячи практично в будь-який магазин, Ви з великою ймовірністю зустрінете там ці зручні пристрої.

Вироби з акрилу (Одеса) представлені на нашому сайті, відрізняються високою якістю за найбільш вигідними цінами.

Але спочатку звернемо увагу гостей нашого сайту на сам матеріал. Що являє собою оргскло? Оргскло (акрил) – це надпрозорий пластик, що виробляється у вигляді листів товщиною від півтора міліметра до двох з половиною сантиметрів.

Чому оргскло?

Вироби з акрилу в Україні широко використовуються в рекламі. Тому є низка причин:

  • Висока міцність матеріалу, що вигідно відрізняє його від звичного скла.
  • Прозорість – одна з основних переваг матеріалу, що робить його таким популярним.
  • Маленька вага, яка є третім критерієм на користь оргскла.

Ці фактори є переконливим аргументом для вибору на користь оргскла. На нашому сайті можна замовити вироби з акрилу в Одесі та будь-якій точці України.

Вироби з акрилу (вироби з оргскла) — досить широкий перелік продукції різної спрямованості. Існує велика різноманітність ідей, які можна реалізувати за допомогою акрилу. Це насамперед підставки під рекламну продукцію, таблички, підставки для паперів та офісного приладдя, стенди, стійки, трибуни. Ось скорочений перелік основних найбільш поширених виробів з оргскла, які ми виготовляємо:

– диспенсери
– таблички
– підставки під взуття
– підставки під тарілки
– утримувачі паперу
– візитниці
– кишені
– підставки для поліграфії
– тримачі для цінників
– менюхолдери (тейбл-тент)
– підставки для біжутерії
– підставки під косметику
– підставки під одяг
– трибуни з оргскла
– акрилові підставки під товар (підставки з оргскла)
– коробки, контейнери

а також сувенірна продукція, пазли та багато іншого.

– висока світлопроникність
– стійкість до атмосферних впливів
– незмінність фізичних та оптичних властивостей протягом експлуатації
– простота обробки
– опірність удару у пластикових виробів вище, ніж у скла
– пластикові вироби з акрилу легкі
– Колірні варіації.

При обробці акрилових листів на лазерно-гравіювальному обладнанні можна досягти якісно іншого, вищого рівня виготовлення рекламної та презентаційної продукції. Забудьте про штампи та шаблони! Ми розробимо для вас індивідуальний стиль та виготовимо оригінальні вироби. Сфера застосування акрилу з лазерним обробленням досить широка. Насамперед, це акрилові “скляні” літери та елементи логотипів у бренд-волах, виставкових стендах та внутрішніх вивісках. У поєднанні зі світлодіодним підсвічуванням, вони створять оригінальний стиль, що запам’ятовується.

Приклади наших робіт

вироби з акрилу, вироби з акрилу на замовлення, в'язані вироби з акрилу, акрилів вироби з оргскла, вироби з акрилу Одеса, вироби з оргскла і акрилу, виготовлення виробів з акрилу, виробництво виробів з акрилу, вироби з акрилу Фабрика реклами, вироби з акрилу в Одесі, вироби з акрилу Одеса, вироби з акрилу на замовлення Одеса, вироби з акрилу з акрилу на замовлення Одеса, виробів з акрилу замовити, вироби з, акрилу та оргскла на замовлення, вироби з акрилу купити в Одесі, вироби з прозорого акрилу, вироби з акрилу Одеса, вироби з акрилу фото, Виготовлення виробів з акрилу Одеса, вироби з акрилу на замовлення Одеса, вироби, з оргскла , вироби з оргскла на замовлення, виготовлення виробів з оргскла, вироби з оргскла Одеса, вироби з оргскла на замовлення в Одесі, вироби з оргскла Одеса, виготовлення виробів з оргскла на замовлення, виробництво виробів з оргскла, вироби з оргскла і пластиків, вироби з оргскла і пластика, вироби оргскла Єкатеринбург, вироби з оргскла Санкт Петербург, вироби з оргскла Новосибірськ, акрилів вироби з, оргскла, купити вироби з оргскла, вироби з оргскла на замовлення Одеса, вироби з оргскла та акрилу, вироби з оргскла Фабрика реклами, вироби з оргскла на замовлення в Одесі, вироби з оргскла Одеса, замовити, вироби з оргскла, вироби з оргскла під замовлення, виготовлення виробів з оргскла Одеса, виробництво виробів з оргскла в Одесі, вироби з акрилу та оргскла на замовлення, вироби з оргскла Одесі, виготовлення виробів, з оргскла Одеса, виготовлення виробів з оргскла на замовлення Одеса, вироби з оргскла Одесі, вироби з оргскла Калінінград, вироби з оргскла на замовлення в Одесі, вироби з оргскла на замовлення Одеса, менюхолдер , менюхолдери купити, менюхолдер купити, менюхолдери Одеса, підставка менюхолдер, менюхолдер а купити, менюхолдер Одеса, менюхолдери вертикальні, менюхолдери з оргскла, менюхолдери купити в Одеса, менюхолдер купити Одеса, дерев'яні менюхолдери, менюхолдер фото, менюхолдер ціна, менюхолдер а горизонтальний, менюхолдер купити Одеса, менюхолдери настільні формату А4, менюхолдери а Одеса, менюхолдер а купити Одеса, менюхолдер в Одесі, менюхолдер, з дерев'яною основою, менюхолдери купити в роздріб, менюхолдер а купити Одеса, купити менюхолдер в Одесі, підставки з акрилу, підставка акрил А4, підставки з акрилу і оргскла, підставка з акрилу вертикальна, підставки з акрилу купити, підставки під візитки з акрилу, підставки для головних уборів з прозорого акрилу

Ціни на виготовлення акрилових виробів:

ВидЦіна
Холдери та тейбл тентивід 160 грн
Підставки під поліграфіювід 640 грн
Акційні ящики, скарбничкивід 800 грн
Настільні, іменні табличкивід 800 грн
Номерки та брелокивід 32 грн
Сувенірні виробивід 160 грн
Підставки під товарвід 50 грн
Акрилові кишенівід 160 грн

Ціни на продукцію є приблизними. Для точного прорахунку, зверніться до менеджера нашої компанії, вони зможуть прорахувати точну вартість замовлення, з урахуванням макета, монтажу та інших особливостей Вашого замовлення.

Часті питання
Стандартні терміни виготовлення акрилових виробів в Одесі:
 • ✔ Акрилові вироби – 3 робочі дні.
 • ✔ Холдери та тейбл тенти
 • ✔ Підставки під поліграфію
 • ✔ Акційні ящики, скарбнички
 • ✔ Настільні, іменні таблички
 • ✔ Номерки та брелоки
 • ✔ Сувенірні вироби
 • ✔ Підставки під товар
 • ✔ Акрилові кишені

Якщо ви хочете замовити виготовлення акрилових виробів в Одесі, вам підійдуть досвідчені підрядники з великим досвідом роботи. Одним із таких підрядників є «Фабрика Реклами», яка розташована за адресою: м. Одеса, вул. Богдана Хмельницького, 24, телефон 048-798-2111. Ми працюємо понад 20-ти років і виготовляємо будь-які види зовнішньої та внутрішньої реклами на власній виробничій базі з досвідченими менеджерами та дизайнерами.

Відносна (орієнтовна) вартість виготовлення акрилових виробів:
 • ✔ Холдери та тейбл тенти – від 200 грн
 • ✔ Підставки під поліграфію – від 400 грн
 • ✔ Акційні ящики, скарбнички – від 1000 грн
 • ✔ Настільні, іменні таблички – від 900 грн
 • ✔ Номерки та брелоки – від 40 грн
 • ✔ Сувенірні вироби – від 200 грн
 • ✔ Підставки під товар – від 50 грн
 • ✔ Акрилові кишені – від 150 грн
Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок