Виготовлення світлодіодних вивісок із гнучкого неонфлексу в Одесі.

Світлодіодний гнучкий неон є чудовою альтернативою класичному неону. Ця технологія все більше набирає популярності у сфері створення рекламного підсвічування, ландшафтного та архітектурного освітлення, арт-об’єктів, підсвічування торгових залів, ресторанів та кінотеатрів. Фабрика реклами однією з перших оцінила та почала широко використовувати всі переваги цього матеріалу у своїй сфері, тим самим надавши своїм Клієнтам необмежені можливості гри світла та кольору!

приклади наших робіт

Ця технологія була створена в Китаї ще на початку ХХІ століття. Це високотехнологічний виріб, який складається з набору світлодіодів, закріпленого всередині трубки полімеру. Самі діоди розміщуються всередині неї з певним інтервалом, що дозволяє забезпечувати рівне світло. Споживач отримує гнучкий і практично універсальний матеріал, який боїться морозу, не б’ється як скло.

Розповідати про цю чергову «чудо техніку» можна довго та цікаво, але краще подивіться приклади робіт Фабрики реклами та порадуйте себе естетичним оформленням інтер’єру чи Вашої реклами!

Лед неон флекс, LED NEON FLEX, гибкий светодиодный лед неон
Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок