ᐉ Оформлення стелажів та вітрин в Одесі за найнижчими цінами - Рекламне агентство «Фабрика реклами»
  • Russian
  • Українська

Оформлення стелажів та вітрин в Одесі

Найпростіше і зручне в рекламі торгового місця – використання всього, що є з користю! Торгові стелажі для товару, скляні вітрини, меблі (особливо якщо вони з еко-матеріалів) чудова підмога у брендингу.

Приклади наших робіт

Торговий стелаж – найпростіший, зручний, економний спосіб розміщення товарного запасу та організації площі торговельного чи складського приміщення. Являє собою збірно-розбірну конструкцію, що складається із задньої стінки, опорних стійок, полиць та додаткових елементів (кронштейнів, гачків, роздільників, кошиків тощо). Це обладнання є універсальним, оскільки може приймати різні конфігурації, доукомплектовуватись різними складовими, адаптуючись під особливості будь-якого закладу, будь-який магазинчик взуття, масштабний продовольчий супермаркет, аптечний кіоск або навіть автозаправна станція.

Виготовляються стелажі із міцного металу, покритого порошковою фарбою білого кольору. Це гарантує надійність, якість, зносостійкість обладнання, а також можливість протидіяти корозії та зовнішнім ушкодженням. Щоб максимально точно вписати такі меблі в інтер’єр приміщення, за бажанням клієнта їх можна пофарбувати у будь-який колір згідно RAL. А для барвистішого вигляду, додатково можна замовити балдахін з можливістю установки LED лампочок, точкових, люмінесцентних світильників. Транспортування відбувається в розібраному вигляді, при цьому незалежно від конструкції установка може проводитися навіть неспеціалізованою людиною.

Якщо купити торгові стелажі занадто великі, дрібні товарні партії будуть виглядати на них мізерним асортиментом. До того ж, у малогабаритному приміщенні потужні вітрини та стелажі просто не помістяться.

Це найвиграшніший варіант торговельного обладнання, підходить до будь-якого інтер’єру та дає можливість покупцеві оглянути товар з усіх боків.
Дерев’яні меблі – це дуже красиво, практично та екологічно. Натуральні матеріали надають торговому обладнанню особливу енергетику та природну теплоту.
Ролетні системи із зображенням на банерній тканині практично відразу завоювали своє місце у сегменті рекламних конструкцій. Технічно можна робити такі конструкції до 5м завширшки, легкість в управлінні та можливість заміни зображення – все це робить рекламні ролетні системи незамінними як для великих ТРЦ, так і для невеликих фотостудій.

Ціни на оформлення стелажів та вітрин:

Ціни на продукцію зразкові. Для точного розрахунку, зверніться до менеджера нашої компанії, вони зможуть прорахувати точну вартість замовлення, з урахуванням макета, монтажу та інших особливостей Вашого замовлення.

    Залишити заявку

    Українська

      Залишити заявку