Оформлення стелажів та вітрин в Одесі

Найпростіше і зручне в рекламі торгового місця – використання всього, що є з користю! Торгові стелажі для товару, скляні вітрини, меблі (особливо якщо вони з еко-матеріалів) чудова підмога у брендингу.

Приклади наших робіт

Торговий стелаж – найпростіший, зручний, економний спосіб розміщення товарного запасу та організації площі торговельного чи складського приміщення. Являє собою збірно-розбірну конструкцію, що складається із задньої стінки, опорних стійок, полиць та додаткових елементів (кронштейнів, гачків, роздільників, кошиків тощо). Це обладнання є універсальним, оскільки може приймати різні конфігурації, доукомплектовуватись різними складовими, адаптуючись під особливості будь-якого закладу, будь-який магазинчик взуття, масштабний продовольчий супермаркет, аптечний кіоск або навіть автозаправна станція.

Виготовляються стелажі із міцного металу, покритого порошковою фарбою білого кольору. Це гарантує надійність, якість, зносостійкість обладнання, а також можливість протидіяти корозії та зовнішнім ушкодженням. Щоб максимально точно вписати такі меблі в інтер’єр приміщення, за бажанням клієнта їх можна пофарбувати у будь-який колір згідно RAL. А для барвистішого вигляду, додатково можна замовити балдахін з можливістю установки LED лампочок, точкових, люмінесцентних світильників. Транспортування відбувається в розібраному вигляді, при цьому незалежно від конструкції установка може проводитися навіть неспеціалізованою людиною.

Якщо купити торгові стелажі занадто великі, дрібні товарні партії будуть виглядати на них мізерним асортиментом. До того ж, у малогабаритному приміщенні потужні вітрини та стелажі просто не помістяться.

Це найвиграшніший варіант торговельного обладнання, підходить до будь-якого інтер’єру та дає можливість покупцеві оглянути товар з усіх боків.
Дерев’яні меблі – це дуже красиво, практично та екологічно. Натуральні матеріали надають торговому обладнанню особливу енергетику та природну теплоту.
Ролетні системи із зображенням на банерній тканині практично відразу завоювали своє місце у сегменті рекламних конструкцій. Технічно можна робити такі конструкції до 5м завширшки, легкість в управлінні та можливість заміни зображення – все це робить рекламні ролетні системи незамінними як для великих ТРЦ, так і для невеликих фотостудій.

Ціни на оформлення стелажів та вітрин:

ВидЦіна
Аплікація кольоровою плівкою (оракалом)від 880 грн/м2
Поклейка плівки з печаткою з урахуванням плівкивід 320 грн/м2
Поклейка перфорованої плівкивід 400 грн/м2
Монтаж банерної сіткивід 160 грн/м2
Оформлення вітринивід 880 грн/м2
Ціни на продукцію зразкові. Для точного розрахунку, зверніться до менеджера нашої компанії, вони зможуть прорахувати точну вартість замовлення, з урахуванням макета, монтажу та інших особливостей Вашого замовлення.

Часті питання

Стандартні терміни Оформлення стелажів та вітрин в Одесі:
 • ✔ Оформлення стелажів та вітрин – 7 робочих днів.
 • ✔ Аплікація кольоровою плівкою (оракалом)
 • ✔ Наклеювання плівки з печаткою з урахуванням плівки
 • ✔ Оформлення ПВХ з друком
 • ✔ Обшивка АКП з друком
 • ✔ Оформлення акриловими елементами
 • ✔ Оформлення вітрин світовими єлементами
 • ✔ Оформлення банерами

Якщо ви хочете замовити Оформлення стелажів та вітрин в Одесі, вам підійдуть досвідчені підрядники з великим досвідом роботи. Одним із таких підрядників є «Фабрика Реклами», яка розташована за адресою: м. Одеса, вул. Богдана Хмельницького, 24, телефон 048-798-2111. Ми працюємо понад 20-ти років і виготовляємо будь-які види зовнішньої та внутрішньої реклами на власній виробничій базі з досвідченими менеджерами та дизайнерами.

Відносна (орієнтовна) вартість виготовлення Оформлення стелажів та вітрин:
 • ✔ Аплікація кольоровою плівкою (оракалом) – від 800грн
 • ✔ Наклеювання плівки з печаткою з урахуванням плівки від 450грн
 • ✔ Оформлення ПВХ з друком від 800грн
 • ✔ Обшивка АКП з друком – від 2000грн
 • ✔ Оформлення акриловими елементами – від 1000грн
 • ✔ Оформлення вітрин світовими элементами – від 5000грн
 • ✔ Оформлення банерами – від 800грн
Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок