ᐉ Виготовлення дахових установок та конструкцій в Одесі. Виробництво рекламних конструкцій великих габаритів - Рекламне агентство «Фабрика реклами»
  • Russian
  • Українська

Виготовлення дахових установок та конструкцій в Одесі.

Дахові конструкції – це ефективний та престижний вид зовнішньої реклами, який встановлюється на даху будівель. Найчастіше в якості дахової зовнішньої реклами монтуються світлові бокси, об’ємні літери, банерні конструкції з підсвічуванням лампами, неоновими трубками та світлодіодами. Ми займаємося виробництвом дахових рекламних конструкцій в Одесі. Для вас ми виготовимо дахову вивіску якісно та швидко.

Варіанти виготовлення дахових установок

Крышная установка_баннерная_конструкция
Це найпростіша і найпопулярніша рекламна установка на ринку. Світловий короб має прямокутну форму. Зображення наноситься методом повнокольорового друку на транслюцентній банерній тканині.
Дахові установки

Принципи виготовлення такої кришної установки аналогічні до попереднього пункту. Різниця полягає лише у способі підсвічування. В даному випадку як джерело світла використовуються металогалогенові прожектори. Це нагадує гігантський брендмауер, розміщений на даху.

Крышная установка_объемные_буквы
Такий тип використовується, коли в рекламній конструкції необхідно відобразити зображення фірмового напису або логотипу. Об’ємні літери у світловому коробі можуть мати як внутрішнє підсвічування, так і лицьове відкрите.
Дахові установки
У даній установці використовуються світлодіодні модулі або газосвітні трубочки різного світіння. За допомогою використання спеціальних контролерів можна досягти дивовижного анімаційного ефекту, зміни кольорів та зображень.
Крышная установа_объемные буквы_с_экраном
Це конструкція, яка поєднує в собі світлові короби, світлодіоди, неон та динамічні ефекти. І тут головне не «переборщити». Тобто. щоб все виглядало солідно та лаконічно. Тут краще до виготовлення вивісок, ще на етапі проектування та дизайну, замовити анімований дизайн проект та заздалегідь оцінити зовнішній вигляд та свічення.
Це комплексний процес. Насамперед враховуються особливості розташування даху, варіанти видимості конструкції. Наступним етапом стає прототип, фото-прив’язка рекламної чи іміджевої конструкції. Зважаючи на великі розміри дахової установки є необхідність у формуванні проектно-технічної документації: розрахунку надійності конструкції з урахуванням несучої здатності даху. Також не забути про необхідність затвердження проекту кришної установки з усілякими інстанціями.

Надкришні рекламні установки нічим не відрізняються від інших металоконструкцій, тому розрахунки проводяться досвідченими конструкторами, що працюють разом із дизайнерами компанії «Фабрика реклами». Документація перевіряється декількома спеціалістами з метою виключення будь-яких помилок у розрахунках. Вивчаються можливі наслідки впливу природних явищ.

Компанія «Фабрика реклами» здійснює повний комплекс робіт, пов’язаних з виготовленням дахових конструкцій. Виробничі потужності понад 1000 кв.м. дозволяють робити конструкції великих габаритів. Весь цикл виробництва, від зварювальних робіт до друку та обшивки, здійснюється власними силами. Досвідчені монтажники-висотники виконують монтаж будь-якого рівня складності. Установка дахової рекламної конструкції – комплексний процес. Насамперед враховуються особливості розташування даху, варіанти видимості конструкції. Наступним етапом стає прототип, фото-прив’язка рекламної чи іміджевої конструкції.

Зважаючи на великі розміри дахової установки є необхідність у формуванні проектно-технічної документації: розрахунку надійності конструкції з урахуванням несучої здатності даху. Також не можна забувати про необхідність затвердження проекту кришної установки з різними інстанціями.

Ми робимо не просто красиві дахові конструкції, але й відстежуємо їхню надійність, можливість обслуговування, економічність споживання енергії, зручність експлуатації. Наша мета – зробити бізнес наших клієнтів найбільш успішним та прибутковим.

Дахові установки вважаються одним з найефективніших і найскладніших варіантів зовнішньої реклами, що є великомасштабною конструкцією, розташованою на даху офісу або будівлі, і яку видно з різних сторін дороги або вулиці на великій відстані. Вони засновують образ компанії, збільшують авторитет та статус, сприяють збільшенню продажів через залучення більшої аудиторії покупців. Це один з найефективніших типів іміджевої реклами, інколи ж і обов’язковий для впізнаваності марки, що створює позитивне враження.

Для розміщення конструкцій, як правило, вибирають будинки, розташовані на головній вулиці міста, проспектах, магістралях, які добре проглядаються з великої відстані. Проектуючи і виготовляючи дахові установки, часто використовують об’ємні світлові літери або світлові короби, динамічні елементи, рядок, що біжить, неонове або світлодіодне підсвічування.

Нерідко така вивіска стає своєрідним маяком, “координатом” місця зустрічі багатьох людей. До того ж, дахове встановлення свідчить про стабільне та впевнене становище свого власника.

Виготовлення дахової установки завжди прораховується індивідуально, виходячи з багатьох факторів, таких як: габаритні розміри конструкції, матеріали, пристрій покрівлі будівлі, допустимі навантаження та ін.

Приклади наших робіт

Ціни на виготовлення дахових установок:

Ціни на продукцію є приблизними. Для точного прорахунку, зверніться до менеджера нашої компанії, вони зможуть прорахувати точну вартість замовлення, з урахуванням макета, монтажу та інших особливостей Вашого замовлення.

    Залишити заявку

    Українська

      Залишити заявку