Виготовлення дахових установок та конструкцій в Одесі

Дахові конструкції – це ефективний та престижний вид зовнішньої реклами, який встановлюється на даху будівель. Найчастіше в якості дахової зовнішньої реклами монтуються світлові бокси, об’ємні літери, банерні конструкції з підсвічуванням лампами, неоновими трубками та світлодіодами. Ми займаємося виробництвом дахових рекламних конструкцій в Одесі. Для вас ми виготовимо дахову вивіску якісно та швидко.

Варіанти виготовлення дахових установок

Дахові установки
Це найпростіша і найпопулярніша рекламна установка на ринку. Світловий короб має прямокутну форму. Зображення наноситься методом повнокольорового друку на транслюцентній банерній тканині.
Дахові установки

Принципи виготовлення такої кришної установки аналогічні до попереднього пункту. Різниця полягає лише у способі підсвічування. В даному випадку як джерело світла використовуються металогалогенові прожектори. Це нагадує гігантський брендмауер, розміщений на даху.

Дахові установки
Такий тип використовується, коли в рекламній конструкції необхідно відобразити зображення фірмового напису або логотипу. Об’ємні літери у світловому коробі можуть мати як внутрішнє підсвічування, так і лицьове відкрите.
Дахові установки
У даній установці використовуються світлодіодні модулі або газосвітні трубочки різного світіння. За допомогою використання спеціальних контролерів можна досягти дивовижного анімаційного ефекту, зміни кольорів та зображень.
Дахові установки
Це конструкція, яка поєднує в собі світлові короби, світлодіоди, неон та динамічні ефекти. І тут головне не «переборщити». Тобто. щоб все виглядало солідно та лаконічно. Тут краще до виготовлення вивісок, ще на етапі проектування та дизайну, замовити анімований дизайн проект та заздалегідь оцінити зовнішній вигляд та свічення.
Це комплексний процес. Насамперед враховуються особливості розташування даху, варіанти видимості конструкції. Наступним етапом стає прототип, фото-прив’язка рекламної чи іміджевої конструкції. Зважаючи на великі розміри дахової установки є необхідність у формуванні проектно-технічної документації: розрахунку надійності конструкції з урахуванням несучої здатності даху. Також не забути про необхідність затвердження проекту кришної установки з усілякими інстанціями.

Надкришні рекламні установки нічим не відрізняються від інших металоконструкцій, тому розрахунки проводяться досвідченими конструкторами, що працюють разом із дизайнерами компанії «Фабрика реклами». Документація перевіряється декількома спеціалістами з метою виключення будь-яких помилок у розрахунках. Вивчаються можливі наслідки впливу природних явищ.

Компанія «Фабрика реклами» здійснює повний комплекс робіт, пов’язаних з виготовленням дахових конструкцій. Виробничі потужності понад 1000 кв.м. дозволяють робити конструкції великих габаритів. Весь цикл виробництва, від зварювальних робіт до друку та обшивки, здійснюється власними силами. Досвідчені монтажники-висотники виконують монтаж будь-якого рівня складності. Установка дахової рекламної конструкції – комплексний процес. Насамперед враховуються особливості розташування даху, варіанти видимості конструкції. Наступним етапом стає прототип, фото-прив’язка рекламної чи іміджевої конструкції.

Зважаючи на великі розміри дахової установки є необхідність у формуванні проектно-технічної документації: розрахунку надійності конструкції з урахуванням несучої здатності даху. Також не можна забувати про необхідність затвердження проекту кришної установки з різними інстанціями.

Ми робимо не просто красиві дахові конструкції, але й відстежуємо їхню надійність, можливість обслуговування, економічність споживання енергії, зручність експлуатації. Наша мета – зробити бізнес наших клієнтів найбільш успішним та прибутковим.

Дахові установки вважаються одним з найефективніших і найскладніших варіантів зовнішньої реклами, що є великомасштабною конструкцією, розташованою на даху офісу або будівлі, і яку видно з різних сторін дороги або вулиці на великій відстані. Вони засновують образ компанії, збільшують авторитет та статус, сприяють збільшенню продажів через залучення більшої аудиторії покупців. Це один з найефективніших типів іміджевої реклами, інколи ж і обов’язковий для впізнаваності марки, що створює позитивне враження.

Для розміщення конструкцій, як правило, вибирають будинки, розташовані на головній вулиці міста, проспектах, магістралях, які добре проглядаються з великої відстані. Проектуючи і виготовляючи дахові установки, часто використовують об’ємні світлові літери або світлові короби, динамічні елементи, рядок, що біжить, неонове або світлодіодне підсвічування.

Нерідко така вивіска стає своєрідним маяком, “координатом” місця зустрічі багатьох людей. До того ж, дахове встановлення свідчить про стабільне та впевнене становище свого власника.

Виготовлення дахової установки завжди прораховується індивідуально, виходячи з багатьох факторів, таких як: габаритні розміри конструкції, матеріали, пристрій покрівлі будівлі, допустимі навантаження та ін.

Приклади наших робіт

Ціни на виготовлення дахових установок:

ВидЦіна
Дахові установки з рекламним полем у вигляді світлового коробавід 64000грн
Дахові установки з плоским рекламним полемвід 56000грн
Дахові установки зі світловими об'ємними літерамивід 48000грн
Дахові установки з динамічними світлодіодними або неоновими фрагментами та площинамивід 80000грн
Дахові установки з набором рекламних елементіввід 160000грн
Дахова конструкція Мультиплекс 10.32х5.15х1.06 м (об'ємні світлові літери на фігурному АКП коробі)від 800000 грн

Ціни на продукцію є приблизними. Для точного прорахунку, зверніться до менеджера нашої компанії, вони зможуть прорахувати точну вартість замовлення, з урахуванням макета, монтажу та інших особливостей Вашого замовлення.

Часті питання
Стандартні терміни виготовлення дахових установок та конструкцій в Одесі:
 • ✔ Дахові установки та конструкції – 20 робочіх днів.
 • ✔ Дахові установки з рекламним полем у вигляді світлового короба
 • ✔ Дахові установки з плоским рекламним полем
 • ✔ Дахові установки зі світловими об’ємними літерами
 • ✔ Дахові установки з динамічними світлодіодними або неоновими фрагментами та площинами
 • ✔ Дахові установки з набором рекламних елементів
 • ✔ Дахова конструкція з фоном та об’ємними літерами

Якщо ви хочете замовити виготовлення дахових установок та конструкцій в Одесі, вам підійдуть досвідчені підрядники з великим досвідом роботи. Одним із таких підрядників є «Фабрика Реклами», яка розташована за адресою: м. Одеса, вул. Богдана Хмельницького, 24, телефон 048-798-2111. Ми працюємо понад 20-ти років і виготовляємо будь-які види зовнішньої та внутрішньої реклами на власній виробничій базі з досвідченими менеджерами та дизайнерами.

Відносна (орієнтовна) вартість виготовлення дахових установок та конструкцій:
 • ✔ Дахові установки з рекламним полем у вигляді світлового короба – від 80000грн
 • ✔ Дахові установки з плоским рекламним полем – від 60000грн
 • ✔ Дахові установки зі світловими об’ємними літерами – від 100000грн
 • ✔ Дахові установки з динамічними світлодіодними або неоновими фрагментами та площинами – від 100000грн
 • ✔ Дахові установки з набором рекламних елементів – від 100000грн
 • ✔ Дахова конструкція з фоном та об’ємними літерами – від 150000грн

Щоб легалізувати зовнішню рекламу у вигляді дахових установок та конструкцій в Одесі, потрібно надіслати заявку в Одесарекламу. Заявка повинна містити всю відповідну інформацію про рекламу, таку як розмір, розташування, тип та розрахунок надійності . Після того, як заявка буде подана, вона буде розглянута в правлінні Одесареклами, і в разі схвалення рекламу можна буде встановлювати. Важливо зауважити, що необхідно дотримуватися певних правил і норм, наприклад не перешкоджати руху та не завдавати будь-якої шкоди громадському майну. Якщо ви збираєтеся розмістити свою рекламу в певному місці, радимо спочатку дізнатися про будь-які закони щодо зонування чи обмеження, які можуть застосовуватися. Таким чином ви зможете уникнути будь-яких юридичних проблем у майбутньому.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок