Виготовлення торгових острівців в Одесі.

Серед величезної кількості різноманітних пропозицій аналогової продукції бути помітною, привабливою та цікавою для клієнтів – мрія кожної компанії. Але що допоможе виділитися у цьому безкрайньому океані?

Торговий острівець – чудове рішення. Будьте непередбачувані, замовляйте у рекламно-виробничій компанії «Фабрика реклами» таку конструкцію та фокусуйте увагу клієнтів лише на своїй продукції!

Варіанти виготовлення торгового острівця

Торгові острівці
Пристінними ми називаємо торгові острівці, що знаходяться біля стіни чи перегородки торгової зали.
Торгові острівці

Кутові торгові острівці зазвичай знаходяться у кутку торгового приміщення.

Торгові острівці

Прохідними ми називаємо торгові острівці, що розташовані по центру проходу торгових центрів.

Торгові острівці
Багатоярусними або багаторівневими торговими острівцями ми називаємо острівці, які використовуються в комплексі з різними підвісними елементами та оформленим заднім тлом.

Розробка проекту великого торгового центру або магазину, як правило, передбачає наявність вільних майданчиків, які можна використовувати для торгових островів. Майбутні їхні власники можуть заздалегідь вибрати потрібне місце для реалізації своєї продукції, але часто орендодавці вимагають, щоб такі острівці своїм дизайном не порушували загальної атмосфери будівлі.

У пошуках кращого місця для торгової точки важливо враховувати не так популярність магазину, як прохідність вибраного простору. Іноді привабливішими є торгові острівці відомих брендів (солодощів, косметики, прикрас), ніж місця продажів оригінальних, але невпізнанних марок. Залучити відвідувачів до таких об’єктів можна спеціальними маркетинговими трюками.

Звертаючи увагу на плюси торгових острівців, слід зазначити, що вони:

  1. не займають багато простору (2-15 метрів квадратних), тому Вам не доведеться переплачувати за оренду;
  2. дозволяють продавати найрізноманітніші товари та послуги. Наприклад, це можуть бути прикраси та аксесуари, кава, солодощі, косметичні вироби, ломбард, різноманітний ремонт і навіть манікюр;
  3. розташовані у зручних місцях, проходах ТЦ, і можуть охоплювати велику кількість людей;
  4. мають легкість у монтажі та розбиранні.

У нас можна замовити виготовлення найрізноманітніших за фактурою та розміром острівців для торгівлі. Особливою популярністю користуються вироби таких матеріалів:
  1. скляні (це можуть бути полички, дверцята, стінки);
  2. дерев’яні, з фанери або ДСП;
  3. металеві (їх можна пофарбувати в будь-який колір);
  4. пластикові;
  5. акрилові.
Також ми надаємо світлодіодну стрічку, різну фурнітуру та замки.

Створення островів для торгівлі на замовлення включає такі дії:

1. Вибір супермаркету чи ТЦ;

2. Ознайомлення з орендними умовами;

3. Погодження дизайнерського проекту;

4. Підбір обладнання та меблів для торгівлі;

5. Встановлення острівця на вказаному місці;

Якщо необхідно, видача клієнту техпаспорту об’єкта, де вказано його розмір та матеріали.

Якщо Ви хочете, щоб Ваш торговий острівець приносив бажаний дохід, а продукція успішно продавалася та приваблювала людей, важливо не пропустити жодних деталей ще на етапах формування торговельного місця.

Приклади наших робіт

торговые островки на заказ, Торговые островки, Разработка дизайна, проектирование и изготовление островков на заказ, Доставка по Украине, Заказать изготовление торговых островков в Одессе, торговый остров одесса, изготовление торговых островов, торговый островок, мебель для торгового центра, островок, торговый остров, на заказ, кофейный, ювелирный,секция в ТЦ, островное, Торговое оборудование, нестандартное, эксклюзивное, мебель на заказ

Ціни на виготовлення торгових острівців:

ВидЦіна
Кутовівід 48000 грн
Прохіднівід 64000 грн
Багатояруснівід 88000 грн
Пристіннівід 43200 грн

Ціни на продукцію приблизні. Для точного розрахунку, зверніться до менеджера нашої компанії, вони зможуть прорахувати точну вартість замовлення, з урахуванням макета, монтажу та інших особливостей Вашого замовлення.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок