ᐉ Виготовлення ПВХ тентів в Одесі, доступні ціни на Виготовлення ПВХ тентів в Одесі. Рекламна агенція «Фабрика реклами»
 • Russian
 • Українська

Виготовлення ПВХ тентів в Одесі.

Компанія «Фабрика реклами» виготовляє та реалізує каркасно-тентові конструкції та різні тентові вироби. Пропонуємо індивідуальне пошиття тентів, чохлів, автопокривал, пологів на вантажівки з брезента або ПВХ тканини, штори для альтанок та веранд та багато інших виробів на замовлення.

Варіанти застосування ПВХ тентів

Tent
При цьому хороша накидка на вантажівку також надійно захищає від сонячних променів і нерідко наділена світловідбиваючими властивостями.
Тент на прицеп
Матеріал, який застосовується при виготовленні автотентів, може бути використаний для вантажного та сільськогосподарського транспорту або спеціалізованої техніки.
Tent_Jennifer

Тент на каркасні конструкції часто застосовується для виготовлення навісів, маркізів, козирків та терас від сонця та дощу.

Стена из тента

Стіни та вікна з ПВХ тенту це гарний спосіб утеплити літні майданчики та веранди на зимовий період часу.

Тент "Welcome_summer"
Тентовий навіс для літніх майданчиків – ідеальна конструкція, щоб втекти від сонця та дощу. Такі навіси рекомендується знімати на зиму, щоб сніг не продавив тканину тенту.
Навес для Авто

Коли хочеться зробити навіс для автомобіля, при цьому не роблячи капітального даху, ідеальне рішення – тканина тенту на металокаркасі. Важливо передбачити правильний кут нахилу даху, щоб у зимовий період сніг не накопичувався на даху та не продавлював тканину тенту.

Тент для беседки

Стінки з тентової тканини та прозорої ПВХ тканини – це ідеальне рішення, коли хочеться використовувати альтанку в осінньо-зимовий період, не роблячи капітальних стін.

Тентовая палатка "Ice-cream"

Брендування наметів та торгових точок ПВХ тентом з печаткою – надійний та добре помітний спосіб прорекламувати себе. На тенті можна надрукувати Ваш логотип, фірмовий патерн або інше зображення.

Тканина ПВХ має широке застосування у виробництві виробів різного призначення. Високий попит на цей матеріал обумовлений його конкурентоспроможними експлуатаційними характеристиками:
 1. еластична та податлива тканина розтягується при натягу та стійка до розривів;
 2. довго зберігає презентабельний зовнішній вигляд, тому що не блякне через вплив вологи і не вигоряє на сонці;
 3. стійка до перепадів температури та кліматичних впливів;
 4. невибаглива у догляді – матеріал можна чистити щіткою та мити з побутовою хімією.
Однією з основних характерних рис тканини ПВХ є водонепроникність. Це дозволяє використовувати її виготовлення різних тентів. Вони можуть бути використані для великовантажних автомобілів, які транспортують продукцію на далекі відстані. А тенти, виконані з різнокольорової тканини ПВХ, часто використовуються для облаштування майданчиків на свіжому повітрі. Причому вони знайшли застосування не тільки в побуті, але й часто зустрічаються і в громадських місцях. За рахунок великого опору даного матеріалу до вологи та високої міцності, його нерідко використовують для виготовлення навісів тентів і парасольок. Однією із сфер застосування тканини ПВХ є послуги автомобільного обслуговування. Так, наприклад, автомийки часто оснащуються завісами з цього матеріалу, якими відокремлюються зони для миття машин. Завдяки стійкості ПВХ до впливу масел, бензину та інших речовин подібного роду вироби, виконані з даної тканини, знайшли своє застосування і на таких виробництвах, як автомайстерні та автозаправки. При необхідності подібні штори виготовляються із оглядовими вікнами із прозорої плівки ПВХ. За допомогою цих вставок забезпечується можливість спостерігати за перебігом робочого процесу, не наближаючись до джерела забруднення.

Власне виробництво дозволяє нам у найкоротші терміни виготовити практично будь-яке тентові вироби (конструкцію), та доставити їх до будь-якої точки України транспортними компаніями.

Ми виготовляємо практично будь-які каркасно – тентові конструкції: садові тенти, агітаційні та торгові намети, каркаси для торгових наметів, тенти на природу, поліпропіленові тенти Тарпаулін, розсувні намети, тенти з ПВХ тканини, тент на легковий причіп, водостійкі акрил , літні намети, літній майданчик кафе, захисні ПВХ штори для альтанок та веранд, прозорі штори ПВХ, штори ПВХ для складу, стрічкові завіси, тент на човен, пошиття тентів для катерів, накидки на зерновози, полог на самоскид, чохли для обладнання, на квадроцикл, пошиття чохла на диван, чохли для меблів та інші вироби з тенту.

Компанія «Фабрика реклами» виготовляє та реалізує каркасно-тентові конструкції та різні тентові вироби. Пропонуємо індивідуальне пошиття тентів, чохлів, автопокривал, пологів на вантажівки з брезента або ПВХ тканини, штори для альтанок та веранд та багато інших виробів на замовлення.
Ми не тільки виготовляємо тентові конструкції, але й робимо їхню установку. Якщо вам потрібно не тільки виготовити вироби з тенту (тент, чохол, штору, намет і т.д.) але і встановити його, звертайтеся до нас! Роботи з виготовлення та встановлення будуть виконані вчасно та головне якісно. Також наша компанія надає послуги з ремонту вже існуючого тенту.

Приклади наших робіт

Ціни на виготовлення тентів:

Ціни на продукцію є приблизними. Для точного прорахунку, зверніться до менеджера нашої компанії, вони зможуть прорахувати точну вартість замовлення, з урахуванням макета, монтажу та інших особливостей Вашого замовлення.

  Залишити заявку

  Українська

   Залишити заявку