Виготовлення папок та блокнотів в Одесі

Службові записки, ділова кореспонденція, рахунки та безліч інших неодмінних атрибутів діловодства мають бути суворо впорядковані. Для зберігання ділової документації використовуються папки.

Варіанти виготовлення папок та блокнотів

Виготовлення блокнотів та папок
Ми виготовляємо папки з нанесенням логотипа компанії та використанням фірмових шрифтів, кольорів, стандартів розташування об’єктів. Такі папки виконують іміджеву і функцію, що нагадує, вони формують корпоративний стиль, здійснюють піар всередині організації і є показником успішності фірми.
Важливою деталлю для будь-якого ресторану є папки меню – це одна з тих деталей, які першими впадають в око відвідувачам ресторанів. До вибору папок меню потрібно підходити дуже ретельно. Саме так ви зможете справити гарне враження на відвідувачів та підкреслити престиж вашого закладу. Ми допоможемо вам виготовити стильні папки для меню, книг для відгуків, рахунків.
 • Сторінки блокнота відкриваються на всі 360 градусів, при цьому всі листи блокнота відкриваються легко, а також при необхідності, листи можна вирвати не пошкоджуючи при цьому сам виріб. Також це повне складання обкладинки одна на одну.
 • Друк та виготовлення блокнотів можна виконати практично з будь-яких матеріалів, будь-якої щільності, наприклад ви можете замовити блокноти з пластиковою обкладинкою, або з обкладинкою з палітурного товстого картону.
Блокноти з твердою обкладинкою в класичному 7БЦ чудове рішення коли необхідно зробити преміум блокнот, зовні як книжка. Тверда обкладинка це перш за все:
 • Довговічність та стійкість до зносу
 • Блокнот відкривається на 180 градусів повністю, як книга, і це зручно при записі до нього
 • Зручність використання як на столі, так і на конференціях або виставках, жорстка обкладинка дозволяє робити записи на “колінці”
Папки – це та деталь документообігу, яка потрібна кожній фірмі. Саме за такими дрібницями клієнти та співробітники роблять висновок про організованість роботи компанії. Якщо ваша документація суворо впорядкована, і ви не вважали зайвим надрукувати фірмові папки, то це покаже вашу увагу до дрібниць. Папки, замовлені в нашій друкарні, а не куплені в канцелярському магазині за рогом – це показник статусу підприємства.
 • Сторінки блокнота відкриваються на всі 360 градусів, при цьому всі листи блокнота відкриваються легко, а також при необхідності, листи можна вирвати не пошкоджуючи при цьому сам виріб. Також це повне складання обкладинки одна на одну.
 • Друк та виготовлення блокнотів можна виконати практично з будь-яких матеріалів, будь-якої щільності, наприклад ви можете замовити блокноти з пластиковою обкладинкою, або з обкладинкою з палітурного товстого картону.
 • Блокноти зі складанням на пружину відмінне рішення коли необхідно зробити індексні виступи (висікання рубрик), або при необхідності зробити вставку всередині блоку з більш щільного паперу.
 • Великий вибір як самого діаметра пружини, так і кольорів забезпечує найрізноманітніше за обсягом наповнення блокнота
Замовити блокноти ви можете практично у будь-якому вигляді виконання. друк блокнотів на замовлення від 100 шт

Ефективний маркетинг та зручна практичність зливається докупи, коли ви надаєте спеціально розроблені блокноти для ваших потенційних клієнтів.

Оберіть варіант блокнота, або замовте будь-який інший варіант блокнота, який відсутній у нас у списку. Друк та виготовлення рекламних блокнотів у нас виконується повністю індивідуально!

Пропонуємо друк фірмової поліграфічної продукції та оформлення папок для документації. Виконуємо замовлення на виробництво та брендування виробів різних видів та розмірів:

 • цільно кроєні папки — виготовляються за допомогою вирубної форми з великих листів;
 • клеєні — полотно виробу виготовляється з цільного листа, кишені та інші додаткові елементи вирізаються окремо та приклеюються до основної частини.

Можливе нанесення символіки на готові паперові, картонні, шкіряні, пластикові обкладинки, надані замовником.

Ми займаємося виготовленням тек з логотипами для будь-яких цілей:

 • оформлення меню, рахунків, винних карток у кафе, ресторанах, інших закладах;
 • вітальні адреси;
 • папки-ваучери для наборів рекламної поліграфії у турагентствах, івент-компаніях тощо;
 • обкладинки для розміщення кореспонденції, поточних документів з папок певного призначення тощо.

У нашій друкарні можливе різнопланове виготовлення папок для документів, з логотипом виготовляються вироби:

 • з щільного крейдованого паперу;
 • картону одно- та двостороннього;
 • дизайнерського паперу.
Продукція відрізняється високою міцністю та зручністю в експлуатації. Підходить для багаторазового використання на презентаціях, зустрічах та інших заходах.
Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок