Виготовлення блокнотів у твердій палітурці в Одесі

Блокноти з твердою палітуркою – преміальна друкована продукція, здатна продемонструвати статус та індивідуальність власника. Така обкладинка підвищує міцність книжки, покращує її тактильні властивості та зовнішній вигляд. Саме тому вона широко використовується при виробництві друкованої та сувенірної продукції. В Одесі замовити її за доступною ціною можна в компанії “Фабрика реклами”. Ми виготовляємо продукцію поліграфії, яку можна купити великим і дрібним оптом.

Про виготовлення блокнотів у твердій палітурці

Нотатки з твердою палітуркою наділені функціональними та естетичними перевагами, які відрізняють їх від звичайної продукції поліграфії. Після скріплення аркушів їх комплектують жорсткою картонною основою, яка допомагає тримати форму і стійко переносити агресивні впливи.

Переваги та матеріали для виготовлення блокнотів у твердій палітурці

Виготовлення блокнотів у твердій палітурці

При роздруківці аркушів для записників використовують крейдований папір розміром від 148х105 мм (A6). Обкладинка складається з твердої картонної основи. Її переваги:

  • міцність;
  • стійкість до деформації;
  • здатність тримати виріб вертикально;
  • великий термін служби.

Крім того, продукція поліграфії з жорсткою обкладинкою має респектабельний вигляд, підкреслює стиль власника і додає йому престижу.

Які види блокнотів у твердій палітурці виробляємо?

У друкарні “Фабрика реклами” можна замовити блокноти з твердою палітуркою і пружиною. Під час їхнього виготовлення використовуються сучасні друковані технології. Аркуші виготовляються за допомогою офсетного або цифрового друку. Перевагами першого є вартість і здатність з легкістю справлятися з великими тиражами, перевагами другого – висока швидкість роздруківки.

Переваги блокнотів у твердій палітурці від "Фабрики реклами"

“Фабрика реклами” пропонує бізнесменам Одеси комплекс поліграфічних послуг. Ми маємо власну друкарню і приймаємо замовлення на виробництво друкованої продукції будь-якого розміру у великих і малих тиражах.

Причини, щоб купити блокноти та папки у “Фабриці реклами”:

  • сучасне обладнання та матеріали;
  • висока швидкість друку;
  • великий вибір цікавих макетів;
  • доступні ціни.

Щоб розрахувати вартість послуг і оформити замовлення, зателефонуйте за номерами в шапці сайту. Можете також клікнути на кнопку “Замовити дзвінок”.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок