ᐉ Виробництво фасадних вивісок в Одесі, доступні ціни на фасадні вивіски. Рекламна агенція «Фабрика реклами»
  • Russian
  • Українська

Фасадні вивіски в Одесі.

Вивіска є невід’ємним елементом практично будь-якого сучасного фасаду будівлі. У нас ви можете замовити виробництво фасадної вивіски на будь-який вид фасаду.

Варіанти оформлення фасаду вивісками

Фасадная вывеска "Проминвестбанк"
Правильно підібрана вивіска стає окрасою Вашого фасаду. При цьому вона виконує рекламну функцію, залучаючи клієнтів.
Фасад "Good Zone"
Оформлення фасадів декоративними світловими елементами провадиться для покращення зовнішнього вигляду будівлі. Такі елементи вигідно виділяють фасад, надають індивідуальність і радують око.
Фасад "KOMOD"
Композитні панелі для облицювання, можна вважати найпопулярнішим матеріалом, що застосовується сьогодні в обробці фасадів. Їхніми головними перевагами є: прекрасний зовнішній вигляд, мала вага, що для несучих стін дуже важливо, і, звичайно ж, тривалий термін служби.
Фасад "Кредит Кафе"
Торгові павільйони, як правило, однакові, і щоб виділитись на тлі сусідів – необхідно оформляти свій фасад. Використання банерних конструкцій – один із найдешевших способів оформити фасад. Банер можна кріпити безпосередньо на стіну за допомогою саморізів, натягувати на металокаркас за допомогою заклепок або каната (через люверси).

фасадні вивіски

Фасадная вывеска "Budu-sushi"
Фасадні вивіски зі світловими об’ємними літерами, в яких зроблено якісне підсвічування, завжди виділяються вночі.
Фасадная вывеска "Промите"

Чи не світлові об’ємні літери (без додаткового підсвічування) в основному застосовуються на об’єктах, які не працюють у нічний час.

Фасадная вывеска "Мобилочка"

Фасадна вивіска у вигляді світлового короба – один із найдешевших варіантів реалізації світлової вивіски. Все, що до 3х метрів робиться з акрилу, все, що більше 3х метрів – з просвітної банерної тканини.

Фасадная вывеска "Ncase"

Банерна тканина часто використовується там, де розмір вивіски перевищує 3м (розмір ПВХ переважно 2х3м). Такі вивіски виходять дуже прийнятними за ціною, при цьому вони служать анітрохи не менше, ніж аналоги із пластику.

Фасадная вывеска "Суши_wok"

Композит (АКП) часто використовують для виробництва фасадних вивісок. Якщо на нього просто поклеїти друк, вийде не світлова вивіска, якщо зробити проріз і поставити оргскло та підсвічування, то світлова. Композитні короби часто використовують як основу об’ємних букв.

Існує безліч варіантів виробництва фасадних вивісок. Правильний варіант вивіски стане невід’ємною частиною фасаду. У той же час він має бути добре помітним.

Наприклад, у центральній частині нашого міста переважно розміщувати більш класичні варіанти вивісок (не великі об’ємні літери, вивіски з елементами кування, фігурні лайтбокси). Важливо досягти такого результату, коли вивіска стане окрасою фасаду, а не просто рекламним елементом.

У молодих районах часто рекомендується розміщувати яскраві світлові вивіски з динамікою, які добре помітні з великої відстані.

Наші фахівці допоможуть Вам з правильним вибором фасадної вивіски.

 

Приклади наших робіт

Ціни на виробництво фасадних вивісок:

Ціни на продукцію є приблизними. Для точного прорахунку, зверніться до менеджера нашої компанії, вони зможуть прорахувати точну вартість замовлення, з урахуванням макета, монтажу та інших особливостей Вашого замовлення.

    Залишити заявку

    Українська

      Залишити заявку