Оформлення фасадів рекламними вивісками в Одесі

В умовах жорсткої конкуренції домогтися успіху в бізнесі без належного рекламування виробленої продукції або послуг, що надаються неможливо. Зробити привабливою локацію бізнесу, залучити більшу кількість потенційних споживачів продукції допомагає Зовнішня реклама. Найбільш дієвим її елементами є фасадні вивіски. Виробництвом якісних зовнішніх і внутрішніх рекламних конструкцій з різних матеріалів за розумною ціною для брендування фасадів в Одесі займається професійно рекламне агентство «Фабрика реклами».

Варіанти оформлення фасаду вивісками

Фасадні вивіски
Правильно підібрана вивіска, стає прикрасою вашого фасаду. При цьому вона виконує рекламну функцію, залучаючи клієнтів.
Оформлення фасадів декоративними світловими елементами проводиться для поліпшення зовнішнього вигляду будівлі. Такі елементи вигідно виділяють фасад, надають індивідуальність і радують око.
Композитні панелі для облицювання, можна вважати найпопулярнішим матеріалом, застосовуваним сьогодні в обробці фасадів. Їх головними достоїнствами є: прекрасний зовнішній вигляд, мала вага, що для несучих стін дуже важливо, і, звичайно ж, тривалий термін служби.
Торгові павільйони, як правило, однакові, і щоб виділиться на тлі сусідів – необхідно оформляти свій фасад. Використання банерних конструкцій-один з найбільш недорогих способів оформити фасад. Банер можна кріпити безпосередньо на стіну за допомогою саморізів, натягувати на металокаркас за допомогою заклепок або каната (через люверси).
Фасадні вивіски
Фасадні вивіски зі світловими об’ємними буквами, в яких зроблена якісна підсвічування, завжди виділяються в нічний час.

фасадні вивіски

Фасадні вивіски
Несвітлові об’ємні букви (без додаткового підсвічування) в основному застосовуються на об’єктах, які не працюють в нічний час.
Фасадні вивіски
Фасадна Вивіска у вигляді світлового короба – один з найбільш недорогих варіантів реалізації світлової вивіски. Все, що до 3х метрів робиться з акрилу, все, що більше 3х метрів – з просветной банерної тканини.
Фасадні вивіски
Банерна тканина часто використовується там, де розмір вивіски перевищує 3м (розмір ПВХ в основному 2х3 м). Такі вивіски виходять досить прийнятні за ціною, при цьому вони служать нітрохи не менше, ніж аналоги з пластику.
Фасадні вивіски
Композит (АКП) часто використовують для виробництва фасадних вивісок. Якщо на нього просто поклеїти друк, вийде несвітлова вивіска, якщо зробити проріз і поставити оргскло і підсвічування, то світлова. Композитні короби часто використовують як основу для об’ємних букв.
Особливість цих рекламних конструкцій в тому, що вони встановлюються на фасадах будівель. При цьому використовують полотно, яке фіксується на поверхні за допомогою хомутів, кишень або металокаркаса.
Особливість цієї рекламної конструкції-відсутність підсвічування, тому їй немає ціни в світлий час доби. При її виробництві використовують банери або короби, які фіксують на фасаді будівлі за допомогою металевого каркаса або хомутів.
Основною відмінністю світлових рекламних вивісок від інших варіантів інструментів для зовнішньої реклами є наявність підсвічування. Залежно від ідеї і бажання замовника, таблички можуть бути виконані в декількох форматах, відрізнятися за кольорами і розмірами.
Для установ, що надають послуги у сфері додаткової освіти (курсів, автошкіл, будівель консультаційних центрів), виготовляють варіанти у форматі:
– світяться настінних конструкцій; букв (з внутрішнім підсвічуванням і без);
– банерних конструкцій.
Вивіски на фасадах будівель державних установах не мають рекламного сенсу. Виготовлення зовнішніх табличок виконується за стандартом, який обумовлений на законодавчому рівні. Єдині вимоги стосуються:
Дитячий заклад має виглядати жваво і привабливо і вигідно виділятися на тлі аналогічних закладів.
Фасадні вивіски в форматі конструкцій, які призначаються для дахів будівель або козирків над входом, фахівці відносять до зовнішньої реклами. Ємні і яскраві таблички дозволяють привернути увагу потенційних покупців і відвідувачів і роблять торгові точки запам’ятовуються.
Для виготовлення конструкцій, які будуть встановлюватися на фасадах будівель, використовують полімери і алюміній. Такі матеріали стійкі до зовнішнього впливу і відрізняються легкістю.
Металеві таблички, виготовленням яких займаються рекламні компанії, можуть бути виконані в різних стилях. Вивіски відрізняються формою, розміром, кольоровою гамою. Особливою популярністю у покупців користуються конструкції з підсвічуванням.
Сучасні технології виробництва дозволяють виготовити рекламні таблички різних форм і розмірів. Бюджетні варіанти затребувані не тільки державними установами, а й користуються попитом у підприємців, які надають побутові послуги.
Вивіски з опуклим шрифтом набули популярності завдяки невисокій вартості і простоті установки. Безліч варіантів дизайну і можливість виробництва конструкцій в довільному форматі дозволяє вписати табличку в будь-який екстер’єр.
Вивіски зі шрифтом Брайля, монтаж яких проводиться на фасад будівлі, рідко грають роль рекламних конструкцій.
Такі конструкції, зазвичай встановлюються над вхідними групами розважальних, торгових, громадських установ, закладів громадського харчування, будівель іншого призначення, можуть: виготовлятися з різних матеріалів; мати різні розміри і елементи декору; оснащуватися світловими компонентами. Великі супермаркети часто використовують вивіски у вигляді дахових рекламних конструкцій.
Така конструкція, яка використовується для оформлення фронтальної сторони торгових центрів, офісів і будівель іншого призначення, є не тільки елементом дизайну, а виконує ще й інші функції, в тому числі:
 • привертає до закладу увагу людей, що проходять повз;
 • виділяє його фасад з щільної міської забудови;
 • інформує їх про присутність в даному місці конкретного закладу або установи;
 • робить бренд впізнаваним.
А в кінцевому підсумку-допомагає збільшити кількість покупців, клієнтів або споживачів послуг, робить компанію прибутковою.
Конструкції у вигляді світлових або несвітлових вивісок присутній на фасадах всіх комерційних, державних, громадських установ і організацій.
У нашому агентстві можна замовити виготовлення ексклюзивних фасадних вивісок за розумною вартістю під ключ для будівель будь-якого призначення, починаючи зі створення макета і закінчуючи монтажем. Для їх виробництва використовуються матеріали тільки високої якості. У нас також можна купити таблички різного призначення, інші рекламні конструкції. На кожен свій продукт “Фабрика реклами” дає гарантію.

Приклади наших робіт

Ціни на виробництво фасадних вивісок:
ВидЦіна
Фасадна вивіска із ПВХвід 960 грн/м2
Фасадна вивіска з банера на металокаркасівід 1500 грн/м2
Фасадна вивіска з АКП з поклейкою друкувід 2300 грн/мп
Фасадна вивіска у варіанті композитного короба зі світловим прорізомвід 4800 грн/мп
Фасадна вивіска у вигляді об'ємних букв (знаків)від 1100 грн/знак
Фасадний знак у вигляді світлових літер (вивісок)від 2000 грн/знак
Ціни на продукцію приблизні. Для точного прорахунку, зверніться до менеджера нашої компанії, вони зможуть прорахувати точну вартість замовлення, з урахуванням макета, монтажу, і інших особливостей Вашого замовлення.
Поширені запитання
Стандартні терміни виготовлення фасадних вивісок в Одесі:
 • ✔ фасадних вивісок – 14 календарних днів.
 • ✔ фасадна вивіска з ПВХ
 • ✔ Фасадна вивіска з банера на металокаркасі
 • ✔ Фасадна вивіска з АКП по наклеюванню печатки
 • ✔ Фасадна Вивіска у варіанті композитного короба зі світловим прорізом
 • ✔ Фасадна Вивіска у вигляді об’ємних букв (знаків)
 • ✔ Фасадний знак у вигляді світлових букв (вивісок)
Якщо ви хочете замовити виготовлення фасадних вивісок в Києві, вам підійдуть досвідчені підрядники з великим досвідом роботи. Одним з таких підрядників є «Фабрика реклами», розташована за адресою: м.Одеса, вул. Богдана Хмельницького, 24, Тел. +38 067 600-2-111. Ми працюємо більше 20-ти років і виробляємо будь-які види зовнішньої і внутрішньої реклами на власній виробничій базі з досвідченими менеджерами і дизайнерами.
Відносна (орієнтовна) вартість виготовлення фасадних вивісок:
 • ✔ Фасадна вивіска з ПВХ – від 800 грн / м2
 • ✔ Фасадна вивіска з банера на металокаркасі-від 1500 грн/м2
 • ✔ Фасадна вивіска з АКП з наклейкою друку-від 3000 грн / мп
 • ✔ Фасадна Вивіска у варіанті композитного короба зі світловою прорізом-від 6000грн / мп
 • ✔ Фасадна Вивіска у вигляді об’ємних букв (знаків) – від 1000грн/знак
 • ✔ Фасадний знак у вигляді світлових букв (вивісок) – від 1200грн/знак.
Щоб легалізувати зовнішню рекламу у вигляді фасадних вивісок в Одесі, потрібно відправити заявку в Одесу рекламу. Заявка повинна містити всю відповідну інформацію про рекламу, таку як розмір, місцезнаходження та тип. Після того як заявка буде подана, вона буде розглянута в правлінні Одеса реклами, і в разі схвалення рекламу можна буде встановлювати. Важливо відзначити, що необхідно дотримуватися певних правил і норми, наприклад не перешкоджати руху і не завдавати будь-якої шкоди суспільному майну. Якщо ви збираєтеся розмістити свою рекламу в певному місці, радимо спочатку дізнатися про будь-які закони щодо зонування або обмеження, які можуть застосовуватися. Таким чином, ви зможете уникнути будь-яких юридичних проблем у майбутньому.
Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок