ᐉ Виготовлення рекламних стел в Одесі, доступні ціни на Стели, Пілони, Дорожні вказівники в Одесі. Рекламна агенція «Фабрика реклами»
 • Russian
 • Українська

Виготовлення рекламних стел в Одесі

Як би банально не звучали слова про рекламу як двигун торгівлі, вони з роками не втрачають своєї актуальності, а стають все більш злободенні. Підтвердженням цьому є поява нових і нових видів внутрішньої та зовнішньої реклами різних розмірів, виготовленням якої займаються цілі компанії. В Одесі купити або замовити виготовлення якісних рекламних дахових установок та конструкцій, білбордів, лайтбоксів та інших зовнішніх рекламних пристроїв із різних матеріалів за помірною ціною можна у рекламному агентстві «Фабрика реклами». Компанія також надає послугу виготовлення рекламних зовнішніх стел та їх різновиди меншого розміру – пілонів, що встановлюються:
 1. На виставках;
 2. У торгових центрах;
 3. У банках та інших приміщеннях, де можна купити будь-який товар або замовити послугу.
Зовнішні рекламні пристрої в Одесі – це стаціонарні підлогові конструкції різних форм і розмірів, що окремо стоять. Вони можуть бути обладнані підсвічуванням, рядком лайтбоксом, що біжить, та іншими об’ємними елементами. Зазвичай їх встановлюють біля дороги, позначаючи розташування автосалонів, ТРЦ, готелів, АЗС та інших об’єктів цієї категорії. Такі зовнішні зовнішні пристрої можуть виконувати функцію покажчика, реклами або інформатора.

Варіанти виготовлення не світлових рекламних стел.

Стела ресторана "АРАРАТ"
Композит (або АКП – алюмінієві композитні панелі) один із найчастіше використовуваних матеріалів для виробництва стел. Рекламна стела з композиту має підвищену міцність і стійкість різних погодних умов. Великий вибір кольорів в АКП, а також різні текстури (дерева, металів, мармуру тощо) дають великі можливості для різноманітних дизайнерських рішень.
Пилон фитнес-центра "Yes"
Залежно від побажання замовника, стели бувають різних форм. З композиту можна зробити стелу будь-якої плоскої багатокутної форми (трикутної, шестикутної, у формі стрілочки тощо). На площину АКП можна поклеїти оракал, акрил, ПВХ і т.д.
Стела "Банк_Пивденный" Одесса
Ми часто можемо побачити стели із закругленими боковинами. Зазвичай це або алюмінієвий профіль, або композитний вальцований матеріал. Закруглені боковини надають стелі більш обтічний вигляд.
Рекламні стели
Банерна рекламна стела – це бюджетний варіант виготовлення стели, зазвичай використовуються як тимчасовий варіант. За допомогою банерної тканини на стелах повідомляють про акції та знижки.
Пилон "Mysterio_ouest"

Стелу можна зробити будь-якої форми та розміру, залежно від побажання замовника (трикутна, чотирикутна, кругла тощо). Будь-яку не світлову стелу можна підсвітити зовні, за допомогою прожекторів.

Варіанти виготовлення світлових рекламних стел

Стела Автомойки Станция №1 (Одесса)
У стелах часто використовують світлодіодні рядки, екрани та різні модулі (світлодіодні цифри, динамічні світлодіодні елементи). Вони дають можливість оперативно змінити інформацію, повідомити про акції та пропозиції без додаткових витрат на друковане зображення.
Стела "Рандеву" Одесская область
Плоскі світлові елементи на стелах зазвичай являють собою композитну панель з прорізом, в яку вставляється акрил, що підсвічується зсередини (іноді це просто лайтбокс, закатаний аплікацією, де світиться тільки проріз). Знак, що окремо світиться, завжди добре виділяється за рахунок контрасту.
Стела кафе "Mirage"
Об’ємні світлові написи завжди якісно виділяють рекламну стелу, роблять її багаторівневою. Світлові літери можуть бути різних кольорів, з різного виду підсвічуванням: від звичайного, статичного світлодіодного підсвічування до динамічного RGB підсвічування.
Рекламні стели

Світлові елементи на стелах також часто робляться у вигляді лайтбоксів. Вони можуть бути будь-якої форми та розміру (наприклад, у формі стрілки), і нічим не відрізняються від звичайних лайтбоксів. При необхідності частої зміни зображення на стелах використовують лайтбокси з клік системою.

Стела "Мое_море" Одесса

Стели, що повністю світяться, добре привертають до себе увагу, їх видно здалеку. Як світлорозсіювальний матеріал, для виробництва стели, що повністю світиться, зазвичай використовують акрил (литий полікарбонат) заклеєний оракалом з печаткою або аплікацією, світлорозсіюючий банер з сольвентним друком (рідко молочний стільниковий полікарбонат або скло).

У компанії «Фабрика реклами» (Одеса) можна замовити або купити за помірною ціною навігаційні та рекламні зовнішні та внутрішні пристрої різних розмірів, матеріалів виготовлення та складності виконання. Фахівці агентства самі розробляють дизайн-макет конструкції з урахуванням побажань замовника, знаходять оптимальний варіант конструктивного рішення. В основу виготовлення стели входить потужна металоконструкція, яка обшивається:

 1. композитними алюмінієвими панелями;
 2. Баннером;
 3. Акрил;
 4. Сотовим полікарбонатом.

Для підсвічування зовнішнього пристрою для розміщення реклами можна купити або замовити джерела світла у вигляді світлодіодних ламп, світлодіодів, прожекторів. Рекламні конструкції обклеюються самоклеючою плівкою з надрукованим на ній зображенням, графікою, текстом або аплікацією Oracal (серії 641, 8500). Такий тип зовнішньої реклами – чудовий варіант для рекламування в Одесі:

 1. Автозаправок;
 2. Готель;
 3. Автосалонів;
 4. Придорожні кафе, розташовані біля магістралі.

З їхньою допомогою найкраще привертати увагу автомобілістів, які проїжджають повз.

Після того як клієнт, який замовляє пристосування, окреслить загалом свої побажання щодо зовнішнього вигляду, розмірів та ціни майбутнього рекламного елементу та матеріалу його виготовлення, підрядник (у даному випадку йдеться про РА «Фабрика Реклами» в Одесі) здійснює дії в наступному порядку:
 1. Створює дизайн-проект із фото прив’язкою у місці безпосереднього розміщення;
 2. Пропонує попередні конструкційні рішення;
 3. Узгоджує з клієнтом вартість (кошторис);
 4. Готує технічну документацію та документи для погодження розміщення стели або пілону (розрахунок надійності конструкції, перевірка наявності комунікацій та мереж, погодження з автоінспекцією Одеси (за потреби) тощо);
 5. Виготовляє рекламний об’єкт.
Заключним етапом є монтаж рекламного пристрою, прийом роботи клієнтом, який її замовив, остаточний розрахунок.

Таку назву має будь-яка  пам’ятна плита або стовп з написом, рельєфним зображенням тощо, які вертикально стоять.

 1. Рекламну;
 2. Навігаційну;
 3. Інформаційну;
 4. Іміджеву тощо

Зазвичай таку конструкцію встановлюють неподалік автомобільної траси або біля місць підвищеного пішохідного трафіку в Одесі (торгові центри, аеропорти тощо). Стели бувають різноманітних форм і розмірів: від невисоких односторонніх пілонів, що використовуються для навігації всередині торгових центрів, до величезних тристоронніх 30-метрових конструкцій, що зустрічаються зовні тих самих ТРЦ.

Зовнішні стели та внутрішні пілони можуть бути світловими та не світловими. Світлові конструкції бувають із внутрішнім або зовнішнім підсвічуванням. Зовнішнє підсвічування здійснюється за допомогою прожекторів. Для внутрішнього підсвічування зазвичай використовуються світлодіоди у вигляді стрічки або кластерів. Найчастіше підсвічується не вся конструкція, а її окремі елементи (лайтбокси, об’ємні літери, проріз у композиті тощо).

Зовнішні рекламні пристрої великих розмірів, що встановлюються біля дороги, зазвичай робляться високими, щоб їх було добре видно з великої відстані. Стела автозаправок – один із найяскравіших прикладів придорожньої конструкції, на якій представлені:

 1. Рекламні елементи (логотип та назва АЗС);
 2. Світлодіодні цифри (ціни на паливо);
 3. Лайтбокси, що світяться, з акційними пропозиціями;
 4. Навігаційні стрілки з різними видами динаміки тощо

Внутрішні рекламні пристрої порівняно невеликих розмірів, зазвичай звані пілонами, найчастіше замовляють для аеропортів і торгово-розважальних центрів. Це окремі конструкції висотою 2-3 м з елементами навігації або рекламою окремого магазину.

У «Фабриці реклами» в Одесі ви можете купити за привабливою ціною або замовити виготовлення вивіски бажаного розміру. Ми здійснюємо виробництво та монтаж стел, пілонів, а також інших рекламних конструкцій як в Одесі, так і на всій території України.

Ми пропонуємо послуги виготовлення за розумною ціною таких рекламних елементів під ключ – від продумування ідеї до її безпосередньої реалізації. Звернувшись до нас, ви отримаєте якісний макет, надійний конструктив та готовий рекламний пристрій з матеріалу високої якості, який роками працюватиме для вашого бізнесу в Одесі.

Такий виріб потрібного розміру, який можна замовити в нашій компанії в Одесі за доступною ціною для зовнішньої та внутрішньої реклами, складається з трьох елементів:

 1. Несучої конструкції (найчастіше це металокаркас, в окремих випадках – алюмінієвий або залізобетонний каркас);
 2. Обшивки несучої конструкції (АКП, фіброцементні плити, банерна тканина, стільниковий полікарбонат);
 3. Рекламно-оформлювальні елементи (поклейка оракала, лайтбокси, об’ємні світлові та не світлові елементи, світлодіодні екрани).

Конструкція для зовнішньої реклами найчастіше монтується на залізобетонну основу (подушку), яка заздалегідь готується у місці безпосереднього монтажу. Подушка заливається на місце або монтується вже готовим блоком.

Компанія «Фабрика реклами» в Одесі виготовляє стели, пілони, покажчики будь-якого розміру, форми та складності за доступними цінами. Ми зможемо розробити для вас дизайн-макет, конструктивне рішення та втілити у життя будь-яке ваше побажання. Наша мета – зробити бізнес наших клієнтів найбільш успішним та прибутковим.

На це існує ряд причин,  основні з яких можна назвати:

 1. Унікальність;
 2. Солідність;
 3. Активність;
 4. Можливість трансформації.

Оскільки строгих стандартів за розміром, проектуванням, виготовленням, монтажем та оформленням зовнішніх рекламних пристроїв та внутрішніх пілонів в Одесі немає, кожна модель є унікальною, єдиною у своєму роді. У ній можна втілити всі побажання клієнта, який замовляє виріб, та задуми дизайнера, використовувати для оформлення різні елементи, включаючи декор та фігурки, таблички, об’ємні літери тощо.

Про солідність і респектабельність рекламованої компанії або бренду, що працюють в Одесі, свідчать значні розміри пристосування. Його активність у залученні клієнтів здійснюється безперервно протягом доби. Для проведення ребрендингу зовнішнього пристосування або пілону не потрібно замінити всю конструкцію, якщо купити виріб зі знімними панелями.

Функціональність цього виду виробів складно переоцінити, оскільки крім рекламної, вона виконує навігаційну та інформаційну функцію. У будь-який момент до оформлення стели або пілону можна додати спеціальні динамічні або статистичні елементи різних розмірів. Іншими перевагами таких рекламних конструкцій є:
 1. Можливість виготовлення виробу розміром 1-25 метрів;
 2. Висока зносостійкість (при якісному виконанні рекламні пристрої можуть не втрачати своїх споживчих якостей протягом 3-10 років).
До того ж з урахуванням високої функціональності рекламних зовнішніх виробів та внутрішніх пілонів ціни на їх виготовлення цілком доступні навіть для невеликих фірм Одеси.

Крім розмірів, стели та пілони розрізняються ще й формою. У «Фабриці реклами» можна купити круглі та сферичні, трикутні та багатогранні конструкції. Вони можуть бути одно- та двосторонніми. За призначенням пристрої, які у нас можна купити, діляться на:

 1. Рекламні;
 2. Покажчики;
 3. Інформаційні;
 4. Навігаційні.

За бажанням замовника стели обладнуються підсвічуванням внутрішнім (лайтбокси, об’ємні світлові елементи, світлодіодні екрани тощо) та зовнішнім (прожектора, світловідбиваючі елементи).

Клієнтами нашої рекламної агенції є:

 1. АЗС та СТО;
 2. Автосалони;
 3. Магазини;
 4. Ресторани та кафе.

Ми також займаємось виготовленням рекламних пілонів для бізнес-центрів, торговельно-розважальних комплексів. «Фабрика реклами» в Одесі виготовляє їх за помірною ціною для встановлення при в’їзді до населених пунктів із зазначенням назви. Наша рекламна агенція приймає замовлення на виготовлення стел наступних видів.

Прямокутні з АКП

Композитні панелі з алюмінію є матеріалом, що використовується у виготовленні вуличних пристроїв для розміщення реклами та пілонів найчастіше. Рекламні вироби цього матеріалу міцні, стійкі до несприятливих погодних умов. АКП виконуються у різних кольорах, можуть мати текстуру металів, деревини, мармуру та інших природних матеріалів.

Фігурні

Залежно від побажання того, хто замовляє зовнішній рекламний пристрій з АКП, його можна зробити будь-якої плоскої багатокутної форми (трикутної, шестикутної, у формі стрілочки тощо). На площину алюмінієвого композиту можна поклеїти оракал, акрил, ПВХ, інші матеріали.

З закругленими боковинами

Ми часто можемо побачити стели із закругленими боковинами. Зазвичай це або алюмінієвий профіль, або композитний вальцований матеріал. Закруглені боковини надають виробу більш обтічний вигляд.

Банерні

Банерна рекламна стела – ще один варіант вуличної рекламної конструкції, яку ви можете замовити у нашій компанії. Його можна купити як тимчасовий або постійний варіант.

Чотирикутні

Стелу можна зробити будь-якої форми та розміру залежно від побажань замовника (трикутна, чотирикутна, кругла тощо). Для будь-якого не світлового рекламного пристрою можна організувати зовнішнє підсвічування за допомогою прожекторів.

Плаваючий рядок

У стелах часто використовують світлодіодні рядки, екрани та різні модулі (світлодіодні цифри, динамічні світлодіодні елементи). Вони дають можливість оперативно змінити інформацію, повідомити про акції та пропозиції без додаткових витрат на друковане зображення.

З плоскими світловими елементами

Плоскі світлові елементи зазвичай є композитною панеллю з прорізом, в яку вставляється акрил, що підсвічується зсередини (іноді це просто лайтбокс, закатаний аплікацією, де світиться тільки проріз). Знак, що окремо світиться, завжди добре виділяється за рахунок контрасту.

З об’ємними світловими літерами

Об’ємні світлові написи великих розмірів завжди якісно виділяють рекламну стелу, роблять її багаторівневою. Світлові літери можуть бути різних кольорів, з різного виду підсвічуванням – від звичайного статичного світлодіодного до динамічного RGB.

З об’ємними лайтбоксами

Світлові елементи також часто робляться у вигляді лайтбоксів. Вони можуть бути будь-якої форми та розміру (наприклад, у формі стрілки) і нічим не відрізняються від звичайних лайтбоксів. При необхідності частої зміни зображення слід купити лайтбокси з системою клік.

З суцільним підсвічуванням

Повністю що світяться вироби добре привертають до себе увагу, їх видно здалеку. В якості світлорозсіюючого матеріалу для виробництва виробу, що повністю світиться, зазвичай використовують акрил (литий полікарбонат), заклеєний оракалом з печаткою або аплікацією, світлорозсіюючий банер з сольвентним друком (рідко молочний стільниковий полікарбонат або скло).

Плюсами грамотно виготовлених рекламних пристроїв даного типу з використанням якісних матеріалів є:

 1. Високий рівень ефективності;
 2. Надійність конструкції;
 3. Допомога у визначенні місця знаходження об’єкта, що розшукується;
 4. Можливість охоплення величезної цільової аудиторії;
 5. Здатність покращити імідж рекламодавця завдяки солідному зовнішньому вигляду;
 6. Інформативність, читання навіть з великої відстані.

Агентство «Фабрика реклами» зможе задовольнити побажання будь-якого клієнта, який живе в Одесі або за її межами, пропонуючи різні варіанти матеріалів для стел та пілонів, різноманіття видів та форм пристосувань. Тому ваше рішення купити їх в Одесі у нашій компанії буде правильним. Воно буде ще більш результативним і ефективним, якщо на додаток до стел ви купите або замовте виготовлення світлових або інших вивісок для свого закладу.

У прайс-листі вказано орієнтовні ціни різних моделей виробів. Для точного розрахунку зверніться до менеджерів нашої компанії. Вони зможуть прорахувати точну ціну з урахуванням макету, монтажу та інших особливостей вашого замовлення.

Приклади наших робіт

Ціни на виготовлення стел:

Ціни на продукцію зразкові. Для точного розрахунку, зверніться до менеджера нашої компанії, вони зможуть прорахувати точну вартість замовлення, з урахуванням макета, монтажу та інших особливостей Вашого замовлення.

  Залишити заявку

  Українська

   Залишити заявку