Неонові вивіски в Одесі

Неон флекс — це технологія, що складається зі світлодіодної стрічки, яка запаяна у світлорозсіювальну силіконову неонову трубку. Якщо говорити про зовнішні характеристики, то неон флекс нагадує звичайний неон, але має такі переваги:

 1. Ціна послуги. Виготовлення флексу -неонової трубки не відрізняється великою вартістю, так як у виробництві застосовується силікон замість скла;
 2. Гарантія. Постачальники надають гарантію на продукцію терміном від року до 5 років;
 3. Універсальність. Гнучкий неон-флекс використовують на вулиці з метою освітлення реклами для бізнесу, архітектурних споруд, а також усередині для виготовлення декоративного підсвічування, створюючи написи, покажчики та візерунки;</span >
 4. Простота монтування вивіски. Гнучка неонова трубка відрізняється легкою установкою, що дозволяє швидко та якісно встановити матеріал на замовлення;
 5. Низьке споживання електроенергії. Робота виконується в режимі 12 – 24 вольт.


Замовити послугу установки, а також купити вивіску для бізнесу, літери або напис із гнучкої неонової трубки можна на сайті компанії “Фабрика Реклами” або в офісі цієї агенції зовнішньої реклами в Одесі.

Види неонових вивісок

Неонові вивіски
Як вказувалося раніше, гнучкий неон відрізняється пластичністю та універсальністю, що дозволяє йому витримувати коливання температур, а також формувати необхідні неонові вивіски. Зазначимо, що гнучка трубка може використовуватися не тільки як реклама для бізнесу, а й для прикраси інтер’єру.

Якщо говорити про неонові вивіски, то їх головною перевагою є яскравість. Трубка заповнюється газом, який нагрівається і видає яскраве світло. Але варто сказати і про недоліки технології:

 1. Ціна замовлення та послуги. Виробництво неонової трубки відрізняється складним технологічним процесом, що впливає на вартість виробництва, а також ціну виготовлення вивіски;
 2. Крихкість матеріалу. У виробництві продукції застосовують скло, яке характеризується крихкістю та ненадійністю;
 3. Енергоспоживання. Неонова трубка вимагає використання високовольтних трансформаторів, що є небезпечним. 

Замовити послугу установки, а також купити вивіску для бізнесу, літери або напис із гнучкої неонової трубки можна на сайті компанії “Фабрика Реклами” або в офісі цієї агенції зовнішньої реклами в Одесі.

Окрім виділення зовнішньої реклами для бізнесу, вивісок та написів, гнучку неонову трубку використовують як декор інтер’єру внутрішніх приміщень. Так, на замовлення можна виготовити фігурки, картини, архітектурні форми та невеликі написи. Неон флекс використовується для підсвічування великих емблем у бізнесі, літер та зовнішніх написів, у магазинах та кафе. Це можливо завдяки таким властивостям:
 1. Низькі показники споживання енергії вивіски;
 2. Можливість надати кінцевому результату будь-якої форми;
 3. Варіативність колірних відтінків;
 4. Гарантія від виробника.
Замовити послугу установки, а також купити вивіску для бізнесу, літери або напис із гнучкої неонової трубки можна на сайті компанії “Фабрика Реклами” або в офісі цієї агенції зовнішньої реклами в Одесі.

приклади наших робіт

Ціни на виготовлення неонових вивісок:

ВидЦіна
Виріб із Led неон флексу на акриловій основі 50х50 смвід 4800 грн

Ціни на продукцію є приблизними. Для точного прорахунку, зверніться до менеджера нашої компанії, вони зможуть прорахувати точну вартість замовлення, з урахуванням макета, монтажу та інших особливостей Вашого замовлення.

Часті питання
Стандартні терміни виготовлення рекламних вивісок з неон флексу в Одесі:
 • ✔ Внутрішні рекламні вивіски – 8 робочих днів.
 • ✔ вивіски з неон флексу на акриловій основі
 • ✔ вівіски з неон флексу на композитній основі
 • ✔ неон флексу в інтер’єрі
 • ✔ підсвітка з неон флексу

Якщо ви хочете замовити виготовлення рекламних вивісок з неон флексу в Одесі, вам підійдуть досвідчені підрядники з великим досвідом роботи. Одним із таких підрядників є «Фабрика Реклами», яка розташована за адресою: м. Одеса, вул. Богдана Хмельницького, 24, телефон 048-798-2111. Ми працюємо понад 20-ти років і виготовляємо будь-які види зовнішньої та внутрішньої реклами на власній виробничій базі з досвідченими менеджерами та дизайнерами.

Відносна (орієнтовна) вартість виготовлення рекламних вивісок з неон флексу :
 • ✔ нено флексова стрічка – від 200 грн/мп
 • ✔ вивіски з неон флексу на акриловій основі – від 5000 грн
 • ✔ вівіски з неон флексу на композитній основі – від 4000 грн
 • ✔ неон флексу в інтер’єрі – від 700 грн/мп
 • ✔ підсвітка з неон флексу – від 600 грн/мп
Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок