Неонова вивіска для магазинів у Одесі

Для роздрібної торгівлі характерна висока конкуренція. Успішно просувати бізнес у цій сфері можна лише постійно утримуючи увагу покупців. Домогтися цього допомагають неонові написи, які виділяють торгову точку серед конкурентів, особливо у темний час доби. В Одесі купити виріб з флекс неону можна в компанії «Фабрика реклами».

Про неонові вивіски для магазинів

Написи та логотипи, що світяться, виготовляють з неон флексу — гнучкого силіконового шнура зі світлодіодною стрічкою всередині. Він випускає м’яке розсіююче світло, яке не дратує, але при цьому привертає увагу. Завдяки гнучкості в процесі виготовлення шнура можна надати будь-яку форму та розмір. З нього створюють оригінальні візерунки, написи та об’ємні фігури.

Переваги неонових (флекс неонових) вивісок для магазинів

Неонова вивіска для магазинів

Різнокольорові літери, що світяться, логотипи та візерунки — маркетинговий інструмент, покликаний утримувати увагу аудиторії. З їх допомогою можна:

  • додати родзинки до магазину;
  • виділитися серед конкурентів;
  • зонувати простір торгового центру;
  • донести до клієнтів потрібну інформацію (написи «Відкрито», «Закрито», «Акція» тощо).

При виробництві рекламних конструкцій використовують флекс неон, який добре переносить атмосферні дії, коштує недорого та має великий термін служби.

Де розміщують неонові вивіски для магазинів

Літери, що світяться, і написи використовують у зовнішній і внутрішній рекламі. У першому випадку їх встановлюють при вході до торгового центру або фасаду роздрібної точки. В інтер’єрній рекламі вони є декором, який розміщують над касою, вітринами або стійками з демонстраційним товаром.
Переваги неонових вивісок для магазинів від «Фабрики реклами»

Компанія виготовляє зовнішню та внутрішню рекламу будь-якого розміру та складності. Сучасна матеріально-технічна база і досвідчена команда також дозволили налагодити виробництво вивісок, що світяться, об’ємних букв і написів.

Власникам бізнесу в Одесі, які хочуть замовити рекламну конструкцію, ми гарантуємо:

  • висока якість матеріалів та послуг;
  • індивідуальний підхід;
  • доступні ціни;
  • оптимальні терміни виготовлення.

Для розрахунку вартості та отримання детальної інформації про рекламні послуги для бізнесу зателефонуйте за номерами у шапці сайту, напишіть у чат або натисніть на кнопку «Залишити заявку».

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок