ᐉ Виготовлення козирків та навісів в Одесі - Рекламне агентство «Фабрика реклами»
  • Russian
  • Українська

Виготовлення навісів та козирків

Навіси та козирки є легкими каркасними конструкціями. Козирок має порівняно невеликі розміри, розташовується над дверним або віконним отвором та кріпиться на зовнішній частині будівлі. Навіс же є більшою окремою конструкцією, що складається з опори і даху.

Варіанти виготовлення козирків

Козырек
Листовий полікарбонат є одним з найчастіше використовуваних і функціонально відповідних матеріалів для зведення світлопрозорих конструкцій.
Козырёк "Igevan"
Навіси та козирки є легкими каркасними конструкціями. Козирок має порівняно невеликі розміри, розташовується над дверним або віконним отвором та кріпиться на зовнішній частині будівлі. Навіс же є більшою окремою конструкцією, що складається з опори і даху.
Козырёк из тента
Навіси козирки закривають тільки невелику обмежену територію, але каркасно-тентові конструкції, забезпечені додатковими опорами, є вже навісом і здатні покрити набагато більший простір. Під навісом зручно розташувати столики, крісла, лавки. Навіси часто використовуються на території прилеглої до кафе та ресторанів, для укриття терас або місць для паркування тощо.
Козырёк из стекла
Сучасне будівництво в Одесі та по всій Україні все більше воліє використовувати скло. Спеціальні технології дозволили зробити скло міцним матеріалом, який витримує навіть промислові навантаження. Офісні, і навіть житлові будинки сьогодні мають фасади зі скла. Виглядає це дуже стильно, як кіно «про майбутнє» раптом стало реальністю.
Козырёк "Почемучки"
Козирок є універсальним представником зовнішньої реклами. На ньому можуть розташовуватись вивіски різних типів, з підсвічуванням або без. Нижня частина козирка може оснащуватися лампами для освітлення ганку в темний час доби.  

Це підвісна конструкція над входом або вікнами будівлі. Одночасно козирок є рекламоносієм – оригінальні, яскраві та привабливі конструкції, що містять елементи фірмового стилю, створюють унікальний імідж організації. Навряд чи знайдеться будинок без козирка чи навісу. Вони прикрашають будинки, ресторани, офіси, різноманітні заклади, кафе. Головною функцією будь-якого козирка є захист вхідної групи від мінливих погодних умов. І водночас гармонійно зроблений козирок стає візитною карткою будь-якої архітектурної будівлі.

Різноманітність форм, розмірів, матеріалів та способів реалізації козирків (навісів, альтанок) вражає. Починаючи від найпростіших рівних козирків, закінчуючи напівкруглими, криволінійними, сферичними. Існує безліч використовуваних матеріалів, від найпоширеніших: стільникового полікарбонату, профнастилу, тенту, бітумної черепиці – до скла, акп, акрилу, термодерева.

Основа козирка виготовляється з металевої труби, дерева, кування і т. д. При виборі козирка насамперед потрібно враховувати архітектурну особливість фасаду, стиль будівлі, наявні елементи даху. Козирок має стати невід’ємною частиною будівлі, яка доповнює та прикрашає її.

Наша компанія виробляє різні козирки, навіси, альтанки. Ми працюємо з усіма вище перерахованими матеріалами.

Дизайнера розроблять макет, працівники цеху виготовлять, а монтажники змонтують козирок (навіс, альтанку) будь-якої складності та на будь-який бюджет. Звертайтесь до нас, будемо раді допомогти.

Навіс над ганком або дверима – важливий елемент безпеки, який захистить навіть від бурульок. Під таким козирком можна сховатися під час негоди. У зимовий час, коли сніг йде всю ніч, на ранок дуже важко відкрити вхідні двері через утворення на ганку кучугури. Захисний козирок із полікарбонату накриває ганок від снігопаду і сніг не замітає двері.
Навіс із полікарбонату має безліч переваг, тому й широко затребуваний серед замовників. Навіс світлопроникний, але водночас захищає від ультрафіолетового випромінювання. Навіс із полікарбонату має невелику вагу, безпечний та надійний у використанні, його легко виготовити та змонтувати. Навіс з полікарбонату може бути різної форми та розміру (на замовлення клієнта), будь-якого кольору, будь-якого дизайну. Навіс з полікарбонату, не дивлячись на легкість і крихкість, досить міцний, стійкий до різного виду впливів (температурних перепадів, ударів), легко обслуговується, миється. Замовляйте у нас навіси з полікарбонату – покращуйте якість свого життя!
Облаштовуючи офіс або своє житло, кожна людина прагне зробити його максимально комфортною, зручною і затишною. Навіси та козирки служать нам захистом від негоди та палючих променів сонця, а в затишних та красивих альтанках завжди приємно відпочивати на самоті або проводити час із близькими чи друзями. Однак ми ніколи не замислюємося про те, що навіси, козирки та альтанки не лише є невід’ємним елементом у нашому житті, а й просто необхідним. Проста людина навіть уявити не може те, як без них незручно і некомфортно жити. І вже тим більше навряд чи знає, що козирки, навіси та альтанки бувають найрізноманітніших форм та видів.

Приклади наших робіт

Ціни на виготовлення козирків:

Ціни на продукцію приблизні. Для точного розрахунку, зверніться до менеджера нашої компанії, вони зможуть прорахувати точну вартість замовлення, з урахуванням макета, монтажу та інших особливостей Вашого замовлення.

    Залишити заявку

    Українська

      Залишити заявку