Виготовлення акрилайтів в Одесі

Акрилайти – це вироби з акрилу, що світяться, acrylic light – акрилове світло. Акрилайт є площиною з товстого (5-10 мм) прозорого акрилу, на якому профрезероване зображення, при підсвічуванні з торця зображення світиться, і це виглядає чудово.

варіанти виробництва акрилайтів

Виготовлення акрилайтів

Акрилайт підвішується до стелі, при цьому використовується найменш помітний провід.

Акрилайт кріпиться на основу через дистанційні ніжки.

Якщо вклеїти світлорозсіювальну плівку між прорізами акрилайту, виходить дуже цікавий ефект.

Кольоровий акрил наклеєний на акрилайт, надає йому об’єм і гарний вигляд.

Коли хочеться підкреслити напис на акрилайті, при цьому не використовуючи профіль, можна змонтувати світлодіодну стрічку безпосередньо в проріз контуру літери.

Тонкі панелі, що світяться, виготовлені за технологією акрилайт, сьогодні можна зустріти не тільки у зовнішній, але і внутрішній рекламі. Такі конструкції успішно використовуються як в якості навігаційних покажчиків, так і з метою зонування простору в банках, автосалонах, аптеках і ресторанах. Внутрішні вивіски з акрилу привертають до себе увагу будь-якої доби, що досягається завдяки їх особливому світінню.

Використання акрилайтів

Панелі, що світяться, знайшли застосування в ролі елементів навігаційної системи або

. Перший варіант найчастіше використовується в бізнес-центрах та нічних клубах. Такі таблички-покажчики вказують шлях відвідувачам, не даючи їм заблукати і дозволяючи швидко зорієнтуватися у просторі. Таким чином, вони сприяють підвищенню кількості відвідувачів офісу компанії або інформаційного стенду.

Другий варіант застосування акрилайтів – як інтер’єрні вивіски. Такі вивіски з акрилу можуть стати стильною прикрасою внутрішнього оздоблення, якщо до їхньої розробки підійти з особливою ретельністю, довіривши це завдання фахівцям. Дизайн конструкція повинна відповідати колірному рішенню та стилістиці приміщення, а також бути виконаною з урахуванням корпоративних символів. Виробництво акрилайту

Як правило, світлові панелі виготовляються з оргскла товщиною до 15 мм. У процесі виробництва вони проходять ретельну обробку на фрезерно-гравіювальному устаткуванні. Потім відповідно до спеціально створеного файлу на них наноситься гравіювання. Далі до панелі кріпляться підсвічування у вигляді світлодіодів (найчастіше світлодіодна стрічка) – другий важливий модуль акрилайту. Джерело світла закріплюється збоку оргскла, внаслідок чого виходить цікавий ефект: на панелі яскраво світиться профрезерований напис чи зображення. Сама конструкція встановлюється під стелею з допомогою спеціальних підвісок або на стінку за допомогою дистанційних тримачів.

Замовити акрилайт можна в нашій компанії на найвигідніших умовах. Ми використовуємо в роботі лише якісні матеріали та сучасні технології, які гарантують, що виготовлена ​​нами продукція буде служити жодного десятка років.

Переваги співпраці з нами Кожне наше замовлення – це можливість реалізувати ідею на найпривабливіших умовах. Звернувшись до нас, ви отримаєте такі вигоди:
 • оперативний виїзд спеціаліста-замірника на об’єкт ;

 • швидкий розрахунок вартості замовлення;

 • розробка варіантів проекту з урахуванням ваших вимог;

 • виробництво та встановлення конструкції.

Замовити акрилайт в Одесі можна прямо зараз – достатньо зателефонувати за телефоном, який вказаний на сайті або написати нам в чат або на електронну пошту.

Сучасні рекламні технології, що відрізняються унікальними естетичними характеристиками, застосовують у рекламній сфері та дизайні інтер’єрів. Наша компанія пропонує замовити акрилайт в Одесі для організаційних виробничих процесів, а також збуту продукції та її просування на ринку.

Що таке акрилайт?

Акрилайт є різновидом реклами, виготовленої з акрилового скла з торцевим підсвічуванням. Графічне зображення на рекламному модулі роблять гравіюванням з нанесенням аплікації з самоклеючих плівок або кольорового акрилу. Виріб гравірують за допомогою лайзера або фрези, переважно, по контуру малюнка, що додає вивісці яскравість та об’ємність. Контурне обведення створює ніби ореол, який світиться в темний час доби. Тонка панель одночасно доносить споживачеві необхідну інформацію та виконує естетичну функцію.

Види продукції

Залежно від матеріалів і методу виробництва реклама буває:

 • фігурні та прямокутні, зроблені методом гравіювання за допомогою лазера або шляхом лазерного різання;

 • світлові вивіски з аплікацією і нанесенням гравіювання містять світлодіодні зображення, що підсвічуються в різні кольори;

 • акрилайти з аплікацією передбачають застосування самоклеючої плівки;

 • панелі з об’ємними літерами формуються способом монтажу елементів будь-якої величини на акрилову основу.

Підсвічування розміщують внизу, вгорі або з обох боків. Наша компанія практикує виробництво акрилайту на дистанційних ніжках, зі світлодіодним контуром та з накладним акрилом.

Інформаційні панелі широко використовують у просуванні ресторанів, нічних клубів та інших розважальних закладів. Їх створюють у вигляді вивісок, покажчиків, табличок чи інтер’єрних світлових панелей.

Переваги

Зроблені на замовлення акрилайти потрібні, і мають ряд переваг:

 • унікальний привабливий зовнішній вигляд;

 • інноваційні технології здатні створювати яскраві світлові панелі з підсвічуванням найдрібніших деталей;

 • Універсальність. Вироби передбачають широку сферу застосування;

 • ефективність у ролі рекламного засобу;

 • простота конструкції;

 • надійність та довговічність;

 • можливість отримати потрібний відтінок для зображення;

 • низьке енергоспоживання, здатність працювати від акумулятора;

 • поєднання рекламних напрацювань (міняються відтінки букв, згасання одних елементів та підсвічування інших, миготіння окремих фрагментів);

 • ергономічність та компактність;

Головним критерієм є вартість. Нашу рекламну продукцію замовники можуть придбати за доступними цінами.

Чому варто замовити вироби у нас?

Замовити акрилайт в Одесі в компанії «Фабрика реклами» пропонується клієнтам на вигідних умовах:

 • великий асортимент моделей;

 • підхід в індивідуальному порядку, при замовленні враховуються всі побажання клієнта;

 • кваліфіковане консультування, допомога у виборі панелі;

 • оперативне виконання акрилайту будь-якої складності;

 • при виготовленні світлодіодних панелей використовуються інноваційні виробничі технології та високоякісні матеріали;

 • штат співробітників складається з працівників, які мають достатній досвід роботи у галузі виготовлення рекламних конструкцій.

Наша компанія пропонує виготовлення акрилайтів будь-якої конфігурації, величини та призначення. Клієнти можуть замовити виріб стандартного розміру або вказати інші параметри. Всі деталі рекомендується уточнити у консультанта, зателефонувавши або за допомогою електронної пошти або онлайн-чату.

Акрилайти на замовлення в рекламній агенції «Фабрика реклами» – це оптимальне рішення для тих, хто цінує оригінальний стиль, отримує максимальний ефект від реклами. Останнім часом панелі з торцевим підсвічуванням стають більш популярними в порівнянні з іншими видами світлової реклами. Звернувшись до нас, кожен замовник може розраховувати на оперативність виготовлення, високу якість та справедливу вартість.

Як виготовляються акрилайти

Один з головних факторів, від яких залежить якість виробу, є правильний вибір матеріалу. Він повинен мати хорошу прозорість та бути стійким до старіння, впливу багатьох хімічних речовин та несприятливих зовнішніх факторів. Також акриловий лист повинен добре піддаватися фрезерування та гравіювання. Ми використовуємо спеціальний високоякісний матеріал, який відповідає перерахованим вимогам.

Виробництво акрилайту складається з кількох етапів:

 • Нанесення зображення, напису, логотипу за допомогою фрезерування на фрезерно-гравіювальному верстаті або лазерного гравіювання. Малюнок складатиметься з кромок, які заломлюють та розсіюють світлові промені. При цьому контраст та яскравість зображення залежать від форми паза та глибини різу, відповідно, від правильного налаштування обладнання. Наші майстри мають чудові професійні навички, щоб якісно виконати замовлення будь-якої складності.
 • Аплікація за допомогою самоклеючих вінілових світлорозсіювальних плівок. Вони створюють ефект підсвічування зсередини. При цьому промені світла, що падають під кутами до поверхні, проникаючи в плівку, розсіюються в ній, виходячи назовні, створюючи відчуття витонченості конструкції.
 • Складання. По торцях виробу закріплюються елементи алюмінієвого профілю. Усередині нього встановлюються елементи підсвічування. Оптимальний варіант – використання світлодіодів із малими кутами випромінювання. Виконати підсвічування фігурного контуру можна за допомогою світлодіодів на гнучкому шлейфі. Можливе встановлення RGB стрічки з контролером. Це дозволяє збільшити візуальну привабливість реклами, яка стане динамічною. Керування нею здійснюється дистанційним пультом.
 • Вибір та монтаж блоку живлення. Слід врахувати, що його буде видно під прозорою панеллю, тому йому потрібно знайти підходяще місце. У деяких випадках використовуються акумулятори.

Чому з “Фабрикою Реклами” вигідно співпрацювати

Замовити акрилайт в Одесі у нас вигідно з низки причин. Одна з них – власне виробництво, оснащене найсучаснішим високоточним обладнанням. Ми виготовимо акрилайт будь-якого виду.

 • Підвісний.
 • На дистанційних ніжках.
 • З аплікацією.
 • З накладним акрилом.
 • З контуром зі світлодіодної стрічки.

Наші консультанти допоможуть вам з вибором. Ми враховуємо сферу використання світлової панелі, колірну гаму навколишнього оточення, інтер’єрний стиль, індивідуальні побажання замовника. Ми запропонуємо варіант, який найкраще підійде замовнику як з точки зору функціональності, так і ціни.

Приклади наших робіт

акрилайт, акрилайт купить, акрилайт изготовление, акрилайт Одесса, настольный акрилайт, подсветка акрилайт, акрилайт вывеска, акрилайт цена, панели акрилайт, акрилайт для ванной, акрилайт, фото, акрилайт гель, вывеска акрилайт с подсветкой, акрилайт с торцевой подсветкой , акрилайт оборудование, настольный светящийся акрилайт, акрилайты в украине, акрилайт изготовление, Одесса

Ціни на виготовлення акрилайтів:

ВидЦіна
Підвісний акрилайт 80х50 смвід 9600 грн
Акрилайт на дистанційних ніжках 80х50 смвід 10400 грн
Акрилайт із аплікацією 50х50 смвід 7200 грн
Акрилайт із накладним акрилом 80х45 смвід 8000 грн
Акрилайт із контуром зі світлодіодної стрічки 100х100 смвід 14400 грн

Ціни на продукцію зразкові. Для точного розрахунку, зверніться до менеджера нашої компанії, вони зможуть прорахувати точну вартість замовлення, з урахуванням макета, монтажу та інших особливостей Вашого замовлення.

Часті питання
Стандартні терміни виготовлення акрилайтів в Одесі:
 • ✔ Акрилайти – 5 робочих днів.
 • ✔ Підвісний акрилайт
 • ✔ Акрилайт на дистанційних ніжках
 • ✔ Акрилайт із аплікацією
 • ✔ Акрилайт із накладним акрилом
 • ✔ Акрилайт із контуром зі світлодіодної стрічки

Якщо ви хочете замовити виготовлення акрилайтів в Одесі, вам підійдуть досвідчені підрядники з великим досвідом роботи. Одним із таких підрядників є «Фабрика Реклами», яка розташована за адресою: м. Одеса, вул. Богдана Хмельницького, 24, телефон 048-798-2111. Ми працюємо понад 20-ти років і виготовляємо будь-які види зовнішньої та внутрішньої реклами на власній виробничій базі з досвідченими менеджерами та дизайнерами.

Відносна (орієнтовна) вартість виготовлення акрилайтів:
 • ✔ Підвісний акрилайт 80х50 см – від 9000 грн
 • ✔ Акрилайт на дистанційних ніжках 80х50 см – від 10000 грн
 • ✔ Акрилайт із аплікацією 50х50 см – від 5000 грн
 • ✔ Акрилайт із накладним акрилом 80х45 см – від 6000 грн
 • ✔ Акрилайт із контуром зі світлодіодної стрічки 100х100 см – від 15000 грн
Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок