Акрилайти зі статичним підсвічуванням в Одесі

При виробництві рекламних конструкцій з оргскла можна використовувати динамічне та статичне підсвічування. Варіанти зі статичним підсвічуванням найповніше підходять для використання в якості внутрішньої рекламив офісах, виставкових павільйонах. При виборі найбільш придатного варіанта варто взяти до уваги не тільки вартість виробу, але і врахувати особисті переваги.

Акрилайти зі статичним світінням

Акрилайти зі статичним підсвічуванням

Акрилайти зі статичним підсвічуванням можна використовувати як імпровізовані світильники, що є цікавим інтер’єрним рішенням і дає можливість ненав’язливого просування бізнесу.

Прозорі вивіски з гравіюванням, що світяться постійним світлом, легше читаються. Саме тому їх можна купити в якості:

  • вказівників;
  • прайсів.

Виготовлення рекламних щитів, які світитимуться постійним світлом, мало чим відрізняється від варіантів з динамічним підсвічуванням. Вартість виробу безпосередньо залежить від розміру панелі, складності малюнка та типу вибраного освітлення.

Конструкції зі статичним світінням можуть працювати від автономного джерела. Це дозволяє кріпити вироби там, де складно розмістити будь-який інший вид світлової реклами для просування бізнесу, товарів та послуг.

Виготовлення акрилайтів в Одесі: як замовити та купити

Виробництво вивісок з різних матеріалів в Одесі займається «Фабрика реклами». Великий вибір варіантів, серед яких акрилайти зі статичним підсвічуванням, висока якість продукції та низькі ціни зробили компанію відомою на території України.

Фахівці компанії “Фабрика реклами” готові створити ексклюзивні акрилові вивіски будь-якого розміру та форми, а також випустити велику партію виробів у максимально короткі терміни. У нас також можна замовити послуги встановлення конструкцій за вигідною ціною.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок