Друк бланків та сертифікатів в Одесі

Фірмові сертифікати наголошують на авторитетності вашої компанії. Стильні і модні бланки допоможуть клієнтам подарувати родичу або другу послугу, що сподобалася. Така своєрідна реклама збільшує популярність бренду та кількість зацікавлених.

Варіанти виготовлення рекламних стел

Сертифікати та бланки
Фірмовий бланк організації, поруч із візитними картками співробітників, є інструментом, який необхідний компанії від початку її заснування. Адже на бланках оформляються вихідні ділові листи, внутрішня документація, звіти та договори. І часом саме при погляді на фірмовий бланк формується перше уявлення про компанію. У зв’язку з цим необхідно приділити особливу увагу дизайну цього невеликого, але дуже важливого інструменту.  
Оформлення договору в роботі друкарні є важливою частиною виробничого процесу, оскільки дозволяє уникнути непорозумінь при оформленні замовлення, погодження термінів виробництва та інших параметрів. Особливо це стосується “дорогих” замовлень.
У житті так багато приємних та урочистих подій! То чому б не зробити їх пам’ятними? Відзначити досягнення спортивної команди або колективу компанії, висловити подяку за участь у змаганнях, вручити підтвердження отримання певного ступеня освіти – і це лише частина приводів, з яких Вам може знадобитися така послуга, як друк сертифікатів.

Сертифікат гарантійний – це обличчя компанії, яка показує покупцеві наскільки серйозна компанія.

Такі сертифікати вигідні для всіх виробників для підвищення рівня компанії.

Сертифікат (від лат. sertifico – підтверджую) – це документ, що підтверджує той чи інший факт. Сфера застосування сертифікатів дуже широка, розглянемо деякі приклади. Сертифікат використовується як свідоцтво про досягнення або участь особи, групи осіб або компанії, наприклад сертифікат про закінчення курсів. Користь таких сертифікатів подвійна: для одержувача це свідчення про його досягнення, для того, хто сертифікат видав – реклама. У сферах торгівлі та послуг широко використовуються подарункові сертифікати – їх можна «перевести в готівку», отримавши замість зазначений у сертифікаті товар/послугу або замовивши товар/послугу на суму, прописану в сертифікаті. При правильному використанні такий маркетинговий хід може стати сильним інструментом підняття продажів. Отримавши сертифікат, людина звернеться за товаром/послугою «на шару» і ймовірність того, що вона купить або замовить щось додатково дуже висока.
При оцінці порожнього бланка сертифіката варто звертати увагу на:
  1. Дизайн. Стильне оформлення має бути створене командою досвідчених дизайнерів.
  2. Щільність паперу. Для довготривалого використання підходить щільний матеріал, який може мати водяні знаки.
  3. Якість друку. Вітається грамотне поєднання кольорів та витриманість гами.
Папір для друку сертифікатів, дизайн та технічне виконання у нашій компанії відповідає всім вищезгаданим нормам якості.
Фірмові бланки – важливі компоненти іміджу будь-якої організації. Якісно зроблений фірмовий бланк підкреслить надійність та статус компанії, залучаючи нових партнерів та контрагентів. Фірмові бланки – візитна картка компанії потенційних партнерів. Звичайно, такий лист можна роздрукувати на звичайному принтері, але в такому разі якість друку та його зовнішній вигляд залишає бажати кращого, що зможе похитнути імідж організації. Унікальний дизайн, що запам’ятовується, разом з приємними для очей кольорами виділить фірму на тлі інших конкурентів і справить приємне враження на клієнтів, партнерів і колег.
Ще одна функція фірмового бланка – довідкова, оскільки, окрім логотипу, він містить контактні дані та банківські реквізити Вашого підприємства. Наша компанія може виготовити для вас фірмові бланки як цифровим способом друку (рекомендується при невеликому замовленні, так як є відносно дорогим), так і офсетним, що не поступається як “цифра”. Бланки друкуються переважно на крейдованій папері щільністю 80-115 г/м кв. Друк відбувається на новому високотехнологічному обладнанні. За бажанням замовника можливе також післядрукарське оформлення бланку. Фірмовий бланк буде в багатьох випадках першим близьким знайомством Вашого адресата з Вашою компанією, тому не слід заощаджувати на такому важливому для її іміджу документі.

Приклади наших робіт

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок