Друк медичних бланків у Одесі

Медичні бланки – документи, в яких фіксуються історії хвороби та інша інформація медичного характеру. Деякі з них належать до документації суворої звітності та виготовляються за стандартами, встановленими українським законодавством. В Одесі замовити такий варіант поліграфічного друку можна в компанії “Фабрика реклами”. Ми виготовляємо друковану продукцію, яку можна купити за вигідною ціною з адресною доставкою.

Про друк медичних бланків

До цієї категорії входять бланки, які обертаються в медустановах. На них друкують медичні висновки, довідки, результати експертиз, направлення тощо.

Для роздруківки офіційної документації в медустановах обирають якісний папір різного розміру. Він має бути непрозорим, швидко вбирати фарбу і не відбивати її на зворотному боці. Написи та символи на нього наносять за допомогою цифрових або лазерних принтерів.

Переваги та матеріал друку медичних бланків

Друк медичних бланків

Документацію для медустанов частіше друкують на газетному папері щільністю 45 г/кв. м. Його переваги:

  • екологічність;
  • непрозорість;
  • легкість різання;
  • вартість.

Якщо документація заповнюється машинним методом, краще використовувати офсетний папір щільністю 65-80 г/кв. м. Він щільніший, добре вбирає фарбу і легко ріжеться.

Види друку медичних бланків

Під час виробництва бланків і сертифікатів встановленого зразка в друкарні “Фабрика реклами” використовують офсетну або цифрову технологію. Вибір способу друку залежить від тиражу і терміновості його виготовлення. Якщо час дозволяє, велику партію продукції поліграфії можна надрукувати на офсетному принтері. До роздруківки на цифровому принтері вдаються в разі обмежених термінів і малих накладів.

Переваги друку медичних бланків від "Фабрики реклами"

“Фабрика реклами” працює в Одесі понад 20 років. За цей час ми також відкрили власну друкарню, в якій налагодили виробництво стандартної та нестандартної друкованої продукції. Кожному, хто хоче купити її, компанія гарантує:

  • високу якість поліграфічних послуг;
  • суворе дотримання встановлених стандартів;
  • великий вибір макетів і розмірів;
  • доступні ціни;
  • оптимальні терміни виготовлення.

Щоб залишити заявку, замовте зворотний дзвінок. Консультант передзвонить, щоб прийняти замовлення і розрахувати вартість послуг поліграфії.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок