Внутрішня реклама в Одесі.

Ефектна внутрішня реклама поєднує рекламну функцію з інтер’єрним декором — якісно виготовлені конструкції прикрашають приміщення і при цьому ефективно рекламують бізнес.

Індор, як вид реклами, завжди зустрічається всередині приміщень: у холах, торгових центрах і навіть на цінниках у магазині. Таке просування легко знайти в Одесі — внутрішні вивіски та інші формати індору є в кожному магазині, ТЦ , і навіть у житлових будинках.

Подібна інтер’єрна реклама багато в чому спрямована не стільки на збільшення продажів, скільки на підвищення впізнаваності компанії – особливо добре це можна помітити по інформаційних стендах, ростових фігур або брендволла.

Внутрішня реклама
внутренняя реклама, наружная и внутренняя реклама, размещение внутренней рекламы, внешняя и внутренняя реклама, внутренняя реклама виды, внутренняя реклама в Одесса, внутренние рекламы на окна, внутренняя отделка реклама, изготовление внутренней рекламы, внутренняя реклама цена, внутренняя реклама в магазине, внутренняя реклама в Одессе, средства внутренней рекламы, внутренняя реклама компании, кто устанавливает цену на внутреннюю рекламу, дешевая внутренняя наружная реклама Одесса, реклама в помещениях, внутренняя реклама магазина, изготовление внутренней рекламы, внутренняя реклама виды, внутренняя реклама закон, внутренняя реклама это, внутренняя реклама киев, внутренняя, реклама примеры, внутренняя реклама недостатки, внутренняя рекламация, внутренняя реклама плюсы и минусы, внутренняя реклама в аптеке, внутренняя реклама ресторана, внутренняя реклама в магазине, внутренняя реклама, аптеки, внутренняя реклама по английски, внутренняя реклама библиотеки, баннер внутренняя реклама, внутренняя реклама в ресторане, внутренняя реклама в транспорте, внутренняя реклама в гостинице, внутренняя реклама в кафе, внутренняя реклама гостиницы, внутренняя реклама что это, внутрішня реклама готелю, наружная и внутренняя реклама, внешняя и внутренняя реклама, внешняя и внутренняя реклама магазина, наружная и внутренняя реклама в аптеке, наружная и внутренняя реклама Одесса, внутренняя реклама кафе, внутренняя реклама конструкции, внутренняя реклама компании, внутренняя реклама салона красоты, внутренняя реклама магазина, внутренняя реклама Одесса, внутрішня, реклама магазину, внутрішня реклама недоліки, наружная внутренняя реклама, внутренняя реклама одесса, внутренняя реклама отеля, внутренняя отделка реклама, внутренняя реклама пива, внутренняя реклама предприятия, внутрішня реклама, приклади, внутрішня реклама переваги та недоліки, внутренняя реклама цены, внутрішня реклама це , внутренняя реклама в гостинице, внутренняя реклама в аптеке, внутренняя реклама виды, внутренняя реклама примеры, внутренняя реклама плюсы и минусы, внутренняя реклама одесса, внутренняя реклама в кафе, внутренняя реклама ресторана, внутренняя реклама это, внутренняя реклама аптеки
Індор це поле для розвитку креативних рекламних ідей. Тут можна сміливо експериментувати з форматами, виставляти бренд із кращого боку, роблячи його впізнаваним. У приміщеннях розміщують такі види рекламних конструкцій:
 • – інтер’єрні вивіски;
 • – Таблички;
 • – Стенди;
 • – неонові або світлові вивіски;
 • – Картини;
 • – Ростові фігури;
 • – Бренд воли;
 • – Акрилайти.
Всі ці формати в залежності від приміщення отримують максимальне охоплення, пропонуючи аудиторії корисну інформацію про бренд.

На відміну від зовнішньої, внутрішній рекламі приділяється більше часу контакту — за рахунок цього люди можуть дізнатися більше про бренд, певну акцію або переваги компанії. В Одесі внутрішні рекламні конструкції є на кожному кроці — це і таблички біля офісів, і великі світлові вивіски, і рекламні стенди і брендволи в супермаркетах та ТЦ.

Використовуючи такий вид просування, можна привернути увагу до нової лінійки продукції, святкової акції, організувати ефективну промо-кампанію, або значно збільшити впізнаваність вашого бізнесу.

Агентство “Фабрика Реклами” в Одесі виготовляє ефективну та яскраву внутрішню рекламу для вашого бізнесу – з нами її точно побачить кожен ваш потенційний клієнт.

У всієї різноманітності внутрішніх рекламних форматів є досить великий список переваг, особливо в порівнянні з іншими видами реклами. Основними перевагами можна назвати:
 1. Близькість до цільової аудиторії. Якщо зовнішні конструкції охоплюють усіх, хто проходить повз, то внутрішні можна таргетувати на ту групу населення, яка, наприклад, відвідує переважно конкретний ТЦ або бізнес-центр, оптимізуючи витрати на просування. Ще один добрий приклад подібного таргетування — розміщення оголошень та плакатів у санвузлах молів, яку можна направити виключно на жінок чи чоловіків.
 2. Можливість дізнатися більше інформації про компанію або її послуги. Якщо на вулиці на вивісці можна прочитати лише основну інформацію, і то лише здалеку, то внутрішня реклама дозволяє розмістити на ній значно більше корисних даних, включаючи способи зв’язку та подробиці акцій.
 3. Скорочення шляху до покупки. Якщо розміщувати таку конструкцію прямо в торговому центрі, де можна купити продукти, показані в ній, час прийняття рішення про покупку скорочується. Цей прийом використовується багатьма компаніями Одеси.
Агентство “Фабрика Реклами” в Одесі виготовляє всі формати внутрішньої реклами.
Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок