Внутрішні рекламні вивіски в Одесі

Можна з упевненістю стверджувати, що перше враження про фірму або компанії створюється на підставі способів рекламування її товарів або послуг на вулиці і в приміщеннях. Для залучення потенційних партнерів і покупців в Одесі можна замовити виготовлення зовнішньої і внутрішньої реклами з підсвічуванням. Одним з популярних видів інтер’єрної реклами є внутрішня світлова вивіска з акрилу. Також вивіски для приміщень виготовляються з дерева, ПВХ. Основні функції внутрішніх вивісок:
 • привернути увагу до компанії та підвищити її впізнаваність;
 • позначити її присутність на конкретному ринковому майданчику;
 • заявити про пропонований фірмою продукт.
Виготовлення інтер’єрних вивісок з плівкою або іншим покриттям замовляють для офісів організацій, підприємств і виробництв, магазинів, бізнес – і торгових центрів. Їх основне завдання-відобразити фірмовий стиль продавця товару або послуги, рекламувати пропонований ним продукт.

Варіанти внутрішніх вивісок

Внутрішні рекламні вивіски
Як правило, використовуються всередині приміщень, тому що у разі агресивних погодних умов їх термін експлуатації суттєво знижується.
В епоху пластиків, плівок та інших полімерних матеріалів вироби з натурального дерева виглядають особливо цікаво. Дерев’яні та фанерні рекламні носії  привертають увагу, виходячи з ряду пересічності.
Внутрішні рекламні вивіски
Акрилайт – це панель, виконана з прозорого акрилу (оргскла) з торцевим підсвічуванням за допомогою світлодіодів або ламп денного світла.
Внутрішні рекламні вивіски
ПВХ є найбільш бюджетним матеріалом, який використовується для виготовлення вивісок у зовнішній рекламі. Найчастіше використовуються для інформування людей про організацію, яка знаходиться всередині будівлі.
Серед вивісок часто зустрічаються такі, у яких лицьовий бік покритий акрилом або, як його ще називають, оргсклом. Акрилові вивіски прозорі і часто використовують із підсвічуванням, що добре підходить для реклами.
Плоскі букви на дистанційних утримувачах можна використовувати замість об’ємних букв як менш бюджетні. Вони виглядають як об’ємні завдяки невеликому віддаленню від стіни.

Контражур – спосіб підсвічування фону літери. Якщо у звичайному підсвічуванні світиться буква або джерело світла висвітлює її зовні (виносне підсвічування прожектором), то букви з контражуром зовні залишаються зазвичай темними. Однак ефект контражура не тільки не поступається звичайному підсвічуванню, але певною мірою перевершує його.

Ефектний та елегантний спосіб заявити про серйозні наміри свого бізнесу або підкреслити унікальність вашого інтер’єру. Оригінально і привабливо виглядають плоскі вивіски з контражурним підсвічуванням.
Підкладка виконує функцію несучої площини, до якої прикріплюються об’ємні літери. Завдяки підкладці створюється рівна практично безшовна площина для прикріплення букв.
Завдяки низькій вартості цього матеріалу, дана технологія набула популярності серед замовників. Плівка легко клеється до різних поверхонь.

Ділова репутація – головний актив будь-якого підприємства. Вона формується з різних факторів і важливу роль грає оформлення офісу. Внутрішня вивіска – обов’язковий елемент зовнішньої реклами та фірмового стилю. Як ефективний інструмент бізнесу, вона забезпечує пряму комунікацію компанії з клієнтом, дозволяючи:

 1. розв’язати різноманітні інформаційні, рекламні завдання;
 2. привернути увагу клієнтів до важливих моментів у бізнесі (знижки, акції, цікаві пропозиції, переваги фірми та інші).

Інтер’єрні рекламні носії впливають на репутацію і характеризують ставлення до клієнтів, граючи роль маршрутного покажчика, інформатора. У компанію, де цінують клієнта, де все зручно, зрозуміло і доступно захочеться повернутися знову.

 1. ефективність
 2. доступна вартість
 3. можливість монтажу на будь-які поверхні
 4. оформлення інтер’єру та інтер’єру об’єкта
 5. різноманітність форм виконання
 6. сполучення з іншими елементами реклами

Існують різні види інтер’єрних носіїв. Кожен із них має свої переваги, особливості використання.

Найпоширеніші варіанти:

 1. Внутрішні вивіски з підсвічуванням. Можуть мати різні розміри, матеріали та виконання. В якості підсвічування дуже часто використовуються світлодіоди. Вони можуть підсвічувати літери за контуром, окремо або всю лицьову поверхню виробу.
 2. Внутрішні вивіски на дистанційних утримувачах. До такого способу часто вдаються, якщо потрібно створити оригінальний виріб. Модель може кріпитися на рівну і напівкруглу стіну, може бути оснащена ефективним внутрішнім, зовнішнім підсвічуванням. Для виготовлення можуть використовуватись різні матеріали та технології.
 3. Внутрішні вивіски з акрилу. Акрил – бюджетне, але досить оригінальне рішення. Такі вивіски легкі, гнучкі, просто монтуються, не спалахують. Бувають світлові, не світлові.

Існують об’ємні, пласкі моделі. Вони можуть бути виготовлені у вигляді окремих букв, єдиного короба. Можуть мати спеціальні кишеньки для інформації, яку можна змінити. Варіантів безліч, вибір залежить від завдань, які потрібно вирішити. Інтер’єрні носії інформації – обличчя компанії очима клієнта, споживача. Вони надають позитивний вплив на бізнес і дозволяють набагато швидше досягти бажаних результатів.

Приклади наших робіт

внутренняя вывеска, внутренняя подсветка вывески, внутренние вывески в автосалоне, изготовление внутренних вывесок, внутренняя реклама, наружная и внутренняя реклама, внешняя и внутренняя реклама, размещение внутренней рекламы, виды внутренней рекламы, изготовление внутренней рекламы, внутренние рекламы на окна, Изготовление внутренней рекламы , реклама с внутренней стороны окна, внутренняя реклама в магазине, средства внутренней рекламы, реклама, внутренней отделки, внутренняя реклама цена, внутренняя реклама в учреждении, внутренняя реклама компании, внутренняя реклама в Одессе, внутренняя реклама indoor реклама, внутренняя и наружная реклама Одесса, пилларсы в Одессе, внутренняя реклама, изготовление внутренней рекламы Одесса, агентство рекламы наружные и внутренние, лед панели для рекламы внутренние, интерьерные вывески, изготовление интерьерных вывесок, интерьерные вывески с подсветкой, интерьерные вывески для офиса, изготовление интерьерной вывески на ресепшен Одесса, indoor реклама, размещение indoor рекламы, indoor реклама в торговых центрах, indoor outdoor реклама, рынок indoor рекламы, indoor реклама Одесса, indoor реклама новосибирск, внутренняя реклама indoor реклама, indoor tv реклама, indoor реклама агентство Одесса, монтаж indoor рекламы Одесса, как получить рекламодателей на свою indoor рекламу, indoor реклама Одесса

Ціни на виготовлення внутрішніх вивісок:

ВидЦіна
Об'ємні акрилові літери з контражурним підсвічуванням 30 смвід 1856 грн/шт
Об'ємні літери з композиту з контражурним підсвічуванням 30 смвід 1760 грн/шт
Об'ємні літери з лампочками 87 смвід 6350 грн/шт
АКП вивіска несвітлова з аплікацією на сталевій рамці 200х50 смвід 3170 грн
АКП вивіска з прорізом 200х50 смвід 11200 грн
Акрилайти 100х100 смвід 1270 грн
Банерна вивіска на сталевому каркасі 100х100 смвід 880 грн

Ціни на продукцію є приблизними. Для точного розрахунку, зверніться до менеджера нашої компанії, вони зможуть прорахувати точну вартість замовлення, з урахуванням макета, монтажу та інших особливостей Вашого замовлення.

Часті питання
Стандартні терміни виготовлення внутрішніх рекламних вивісок в Одесі:
 •  ✔ Внутрішні рекламні вивіски – 10 робочих днів.
 • ✔ Таблички
 • ✔ Літери із кольорового акрилу
 • ✔ Об’ємні світові литери
 • ✔ Вивіски з неонфлексу
 • ✔ Лайтбокси
 • ✔ Акрилайти
 • ✔ Об’ємні акрилові літери з контражурним підсвічуванням
 • ✔ Тканеві лайтбокси

Якщо ви хочете замовити виготовлення внутрішніх рекламних вивісок в Одесі, вам підійдуть досвідчені підрядники з великим досвідом роботи. Одним із таких підрядників є «Фабрика Реклами», яка розташована за адресою: м. Одеса, вул. Богдана Хмельницького, 24, телефон 048-798-2111. Ми працюємо понад 20-ти років і виготовляємо будь-які види зовнішньої та внутрішньої реклами на власній виробничій базі з досвідченими менеджерами та дизайнерами.

Відносна (орієнтовна) вартість виготовлення внутрішніх рекламних вивісок:
 • ✔ Таблички – від 400грн
 • ✔ Літери із кольорового акрилу – від 1000грн
 • ✔ Об’ємні світові литери – від 80грн см
 • ✔ Вивіски з неонфлексу – від 5000грн
 • ✔ Лайтбокси – від 6000грн/м2
 • ✔ Акрилайти – від 8000
 • ✔ Об’ємні акрилові літери з контражурним підсвічуванням – від 80грн/см
 • ✔ Тканеві лайтбокси – від 6000грн м2
Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок