Інтер'єрне контражурне підсвічування плоских букв на підкладці в Одесі

Інтер’єрні плоскі літери — конструкція, яка допомагає відвідувачам орієнтуватися в будівлі або служить рекламою. Їхній недолік у тому, що вони часто зливаються з поверхнею. Щоб уникнути цього, символи наносять на підкладку та доповнюють контражурним підсвічуванням. В Одесі замовити таку оригінальну інтер’єрну вивіску можна в компанії «Фабрика реклами».

Про інтер'єрні контражурні підсвічувальні плоскі букви на підкладці

Особливість цієї вивіски в тому, що в процесі виготовлення її кріплять на дерев’яну або пластикову основу, яка спрощує монтаж. По контурі символів прокладають світлодіодне підсвічування. Вона додає конструкції об’єму та виділяє її при поганому освітленні. Сучасні друковані технології дозволяють з максимальною точністю переносити зображення з фото або дизайну проєкту спочатку на підкладку, а потім на стіну, де воно привертає увагу відвідувачів.

Переваги інтер'єрних контражурних підсвічуваних плоских букв на підкладці

Інтер'єрне контражурне підсвічування плоских букв на підкладці

Підсвічна настінна вивіска – ефективний маркетинговий інструмент. Її вішають на стіну, щоб:

  • виділити магазин чи офіс;
  • привернути увагу до бізнесу;
  • підвищити впізнаваність бренду;
  • орієнтувати клієнтів у будівлі.

Експлуатаційні властивості конструкції залежать від матеріалів, які використовують під час її виробництва. Вони роблять її легкою та компактною, підвищують зносостійкість і збільшують термін служби, формують вартість.

Де розміщують інтер'єрні контражурні підсвічувальні плоскі букви на підкладці

Ці рекламні конструкції використовують для оформлення приміщень. З їхньою допомогою зонують простір торгових залів, офісних будівель, розважальних та медичних центрів.
Переваги інтер'єрних контражурних підсвічуваних плоских букв на підкладці від «Фабрики реклами»

Компанія проєктує, виробляє та встановлює в Одесі зовнішню та внутрішню рекламу. За 20 років ми обзавелися власною інфраструктурою та креативною командою, яка виготовить рекламну конструкцію з фото чи дизайн-проєкту будь-якої складності.

Причини, щоб купити у нас підсвічну настінну вивіску:

  • гарантія якості;
  • великий вибір рекламних послуг;
  • доступні ціни;
  • висока швидкість виготовлення.

Щоб замовити виробництво реклами або дізнатися скільки коштують послуги для бізнесу, зателефонуйте за номерами в шапці сайту або клацніть на «Залишити заявку».

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок