Ультрафіолетовий друк в Одесі

Ультрафіолетовий друк (UV- або УФ-друк); — різновид струминного друку з використанням УФ — затвердженого чорнила, яке застигає (фотополімеризується) під впливом ультрафіолетового випромінювання, утворюючи плівку на матеріалі, що запечатується.

На чому можна надрукувати?

УФ печать на бумаге Полиман (Polyman)

Сучасні УФ-чорнила виготовляються на основі полімеризованих під впливом УФ-випромінювання
речовин. Процес полімеризації незворотній, тому такі чорнила насичені, яскраві, жиро- і водостійкі, створюють довговічні зображення з високою стійкістю до стирання та хімічно активних речовин.

Використання УФ-твердого чорнила вирішує одну з головних технологічних проблем – повільне закріплення звичайних офсетних фарб на відбитку. Це значно розширює асортименти доступних для друку матеріалів. Відмінні адгезійні властивості чорнила дозволяють наносити фарбу на будь-яку основу.

Зручність використання:
— УФ чорнила однокомпонентні, в них немає елемента, що випаровується, тому вони поєднують у собі властивості миттєво застигати на запечатаній поверхні і не засихати на принтері.
— Оскільки для УФ-чорнила не потрібне попереднє розведення розчинником (фарби постачаються у готовому до використання вигляді), суттєво скорочується час підготовки до друку.
— Після застигання ультрафіолетового чорнила немає ризику «змащування» відбитка. Це прискорює виробництво та знижує відсоток браку.

Екологічність:
– При тривалому контакті зі шкірою УФ-тверде чорнило досить агресивне, воно може викликати алергічну реакцію. Разом з цим компоненти у складі чорнила мають менш виражений запах у порівнянні з сольвентним чорнилом, що дозволяє застосовувати УФ-друк в інтер’єрі.
– Робота потужних УФ-сушок призводить до виділення шкідливого для організму озону. Цей недолік усувається після встановлення спеціальних озонових фільтрів.

Необмежений вибір матеріалу для запечатування:
– паперові носії (матовий та глянсовий папір, папір на фотооснові);
– Полімерні плівки (глянсові, матові, зі світлорозсіювальним покриттям);
– Банерні матеріали (на синтетичній основі з водостійким покриттям);
– Текстиль (полотно та синтетичні тканини).

– висока якість нанесення зображення на практично будь-які види гнучких і твердих матеріалів: пластик, скло, кераміка, вініли, метал, дерево, пінокартон тощо;

– “Правдиві” та насичені кольори яскравих відтінків;

– довговічний зовнішній та інтер’єрний друк;

– задоволення найсуворіших екологічних вимог;

– сталість результату в процесі друку завдяки стабільному складу фарби.

Сучасні УФ-чорнила виготовляються на основі речовин, що полімеризуються під впливом УФ-випромінювання. Процес полімеризації незворотний, тому такі чорнила насичені, яскраві, жиро- і водостійкі, створюють довговічні зображення з високою стійкістю до стирання та хімічно активних речовин.

Використання УФ-твердого чорнила вирішує одну з головних технологічних проблем – повільне закріплення звичайних офсетних фарб на відбитку. Це значно розширює асортименти доступних для друку матеріалів. Відмінні адгезійні властивості чорнила дозволяє наносити фарбу на будь-яку основу.

УФ чорнила однокомпонентні, в них немає елемента, що випаровується, тому вони поєднують у собі властивості миттєво застигати на запечатаній поверхні і не засихати на принтері. Оскільки для УФ-чорнила не потрібні попереднє розведення розчинником, (фарби поставляються у готовому до використання вигляді) суттєво скорочується час підготовки до друку. Після застигання ультрафіолетового чорнила немає ризику «змащування» відбитка. Це прискорює виробництво та знижує відсоток шлюбу.
Фабрика реклами здійснює УФ-друк на робочому полі 90х60см та висотою не більше 18см. Можливий друк і білим кольором та нанесення вибіркового лаку, для надання Вашому виробу особливого шику! Звертайтеся до наших менеджерів з усіх питань щодо плоскопланшетного УФ-друку .

Приклади наших робіт

Ціни на ультрафіолетовий планшетний друк (1440 dpi; 0,9 х0, 6м):

МатеріалОдиниця вимірюванняЦіна за 1 відбиток
УФ друк повнокольоровийм9,6
УФ друк білим кольоромм11.2
УФ друк лакомм12,8
УФ друк повнокольоровий +лакм14,4
УФ друк повнокольоровий + білийм14,4
УФ друк білим кольором + лакомм16
УФ друк повнокольоровий + білий + лакм16

Ціна вказана за 1 прогін.

Мінімальне замовлення – 1 прогін

Максимальна ширина запечатки – 0,86х0,56м.

Ціни на продукцію є приблизними. Для точного прорахунку, зверніться до менеджера нашої компанії, вони зможуть прорахувати точну вартість замовлення, з урахуванням макета, монтажу та інших особливостей Вашого замовлення.

Ціни на ультрафіолетовий рулонний друк (1,80м):
МатеріалОдиниця вимірюванняЦіна за 1 м2 у.о.
Банер ламінований 440 г/м1м213,6
Банер литий 440 г/м1м214,4
Банер Blockout1м216
Плівка Oracal 3640 (матова, глянсова, прозора)1м213,6
Плівка Oracal 3641 (Blockout)1м213,6
Папір Сітілайт1м212
Полотно натуральне1м225,6
Полотно синтетичне1м224
PET (світлорозсіюючий пластик)1м215,2
Фотошпалери1м216
Мінімальне замовлення1м2
Додатковий друк WHITE (білим кольором)3 $ /м2
Додатковий друк Light (на просвіт)2,5 $ /м2

Мінімальне замовлення – 1м2

Максимальна ширина запечатки – 1,77м

Ціни на продукцію є приблизними. Для точного прорахунку, зверніться до менеджера нашої компанії, вони зможуть прорахувати точну вартість замовлення, з урахуванням макета, монтажу та інших особливостей Вашого замовлення.

Поширені запитання
Стандартні терміни ультрафіолетового друку в Одесі:
 • ✔ Ультрафіолетовий друк – 2 робочих дні.
 • ✔ УФ друк на рулонних матеріалах
(самоклеюча плівка, банер, шпалери і т. д)
 • ✔ УФ друк на плоских матеріалах
(ПВХ, АКП, фанера і т. д.)
 • ✔ УФ друк повнокольоровий + Біла + лак
“Фабрика реклами” виконує Ультрафіолетовий друк на таких матеріалах як:
 • ✔ банер / банерна сітка
 • ✔ самоклеюча плівка Oracal
 • ✔ Папір сітілайт / »Blueback ”
 • ✔ Полотно натуральне / синтетичне
 • ✔ шпалери текстурні
 • ✔ ПВХ
 • ✔ АКП
 • ✔ Фанера
і т. д.

Если вы хотите заказать Ультрафиолетовую печать в Одессе, вам подойдут опытные подрядчики с большим опытом работы. Одним из таких подрядчиков является «Фабрика Рекламы», расположенная по адресу: г. Одесса, ул. Богдана Хмельницкого, 24, тел. 048-798-2111. Мы работаем более 20-ти лет и производим любые виды наружной и внутренней рекламы на собственной производственной базе с опытными менеджерами и дизайнерами.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок