ᐉ Ультрафіолетовий друк в Одесі. Рулонний UV- або УФ-друк - Рекламне агентство «Фабрика реклами»

Ультрафіолетовий друк в Одесі

Ультрафіолетовий друк (UV- або УФ-друк); — різновид струминного друку з використанням УФ — затвердженого чорнила, яке застигає (фотополімеризується) під впливом ультрафіолетового випромінювання, утворюючи плівку на матеріалі, що запечатується.

На чому можна надрукувати?

Сучасні УФ-чорнила виготовляються на основі полімеризованих під впливом УФ-випромінювання
речовин. Процес полімеризації незворотній, тому такі чорнила насичені, яскраві, жиро- і водостійкі, створюють довговічні зображення з високою стійкістю до стирання та хімічно активних речовин.

Використання УФ-твердого чорнила вирішує одну з головних технологічних проблем – повільне закріплення звичайних офсетних фарб на відбитку. Це значно розширює асортименти доступних для друку матеріалів. Відмінні адгезійні властивості чорнила дозволяють наносити фарбу на будь-яку основу.

Зручність використання:
— УФ чорнила однокомпонентні, в них немає елемента, що випаровується, тому вони поєднують у собі властивості миттєво застигати на запечатаній поверхні і не засихати на принтері.
— Оскільки для УФ-чорнила не потрібне попереднє розведення розчинником (фарби постачаються у готовому до використання вигляді), суттєво скорочується час підготовки до друку.
— Після застигання ультрафіолетового чорнила немає ризику «змащування» відбитка. Це прискорює виробництво та знижує відсоток браку.

Екологічність:
– При тривалому контакті зі шкірою УФ-тверде чорнило досить агресивне, воно може викликати алергічну реакцію. Разом з цим компоненти у складі чорнила мають менш виражений запах у порівнянні з сольвентним чорнилом, що дозволяє застосовувати УФ-друк в інтер’єрі.
– Робота потужних УФ-сушок призводить до виділення шкідливого для організму озону. Цей недолік усувається після встановлення спеціальних озонових фільтрів.

Необмежений вибір матеріалу для запечатування:
– паперові носії (матовий та глянсовий папір, папір на фотооснові);
– Полімерні плівки (глянсові, матові, зі світлорозсіювальним покриттям);
– Банерні матеріали (на синтетичній основі з водостійким покриттям);
– Текстиль (полотно та синтетичні тканини).

– висока якість нанесення зображення на практично будь-які види гнучких і твердих матеріалів: пластик, скло, кераміка, вініли, метал, дерево, пінокартон тощо;

– “Правдиві” та насичені кольори яскравих відтінків;

– довговічний зовнішній та інтер’єрний друк;

– задоволення найсуворіших екологічних вимог;

– сталість результату в процесі друку завдяки стабільному складу фарби.

Сучасні УФ-чорнила виготовляються на основі речовин, що полімеризуються під впливом УФ-випромінювання. Процес полімеризації незворотний, тому такі чорнила насичені, яскраві, жиро- і водостійкі, створюють довговічні зображення з високою стійкістю до стирання та хімічно активних речовин.

Використання УФ-твердого чорнила вирішує одну з головних технологічних проблем – повільне закріплення звичайних офсетних фарб на відбитку. Це значно розширює асортименти доступних для друку матеріалів. Відмінні адгезійні властивості чорнила дозволяє наносити фарбу на будь-яку основу.

УФ чорнила однокомпонентні, в них немає елемента, що випаровується, тому вони поєднують у собі властивості миттєво застигати на запечатаній поверхні і не засихати на принтері. Оскільки для УФ-чорнила не потрібні попереднє розведення розчинником, (фарби поставляються у готовому до використання вигляді) суттєво скорочується час підготовки до друку. Після застигання ультрафіолетового чорнила немає ризику «змащування» відбитка. Це прискорює виробництво та знижує відсоток шлюбу.
Фабрика реклами здійснює УФ-друк на робочому полі 90х60см та висотою не більше 18см. Можливий друк і білим кольором та нанесення вибіркового лаку, для надання Вашому виробу особливого шику! Звертайтеся до наших менеджерів з усіх питань щодо плоскопланшетного УФ-друку .

Приклади наших робіт

Ціни на ультрафіолетовий планшетний друк (1440 dpi; 0,9 х0, 6м):

Ціна вказана за 1 прогін.

Мінімальне замовлення – 1 прогін

Максимальна ширина запечатки – 0,86х0,56м.

Ціни на продукцію є приблизними. Для точного прорахунку, зверніться до менеджера нашої компанії, вони зможуть прорахувати точну вартість замовлення, з урахуванням макета, монтажу та інших особливостей Вашого замовлення.

Ціни на ультрафіолетовий рулонний друк (1,80м):

Мінімальне замовлення – 1м2

Максимальна ширина запечатки – 1,77м

Ціни на продукцію є приблизними. Для точного прорахунку, зверніться до менеджера нашої компанії, вони зможуть прорахувати точну вартість замовлення, з урахуванням макета, монтажу та інших особливостей Вашого замовлення.

объемные буквы с внутренней подсветкой

В Фабрике Рекламы Вы можете заказать производство всевозможных объемных букв с внутренней подсветкой.

ПРИМЕРЫ объемныХ буквы с внутренней подсветкой

Тут в будущем появится текст об объемных буквах с внутренней подсветкой.

    Залишити заявку

      Замовити дзвінок