Ультрафіолетова на пінокартоні в Одесі

Пінокартон – листовий матеріал, що легко піддається різанню та обробці. Крім того, він легко піддається обклеюванню і фарбуванню. Не дивно, що його давно використовують у маркетингових цілях. За допомогою ультрафіолетового чорнила на нього наносять промоматеріали, що допомагають привернути увагу та просунути бізнес. Замовити такий друк можна в компанії «Фабрика реклами». Ми приймаємо замовлення на виробництво та встановлення внутрішньої та широкоформатної зовнішньої реклами, а також надаємо комплекс поліграфічних послуг для бізнесу.

УФ печать на пенокартоне

Про ультрафіолетовий друк на пінокартоні

Пінокартон – універсальний матеріал, який легко різати, формувати, фарбувати та клеїти. У маркетингових цілях його використовують як друковану основу для нанесення екологічного ультрафіолетового чорнила. При цьому швидкість друку може досягати 200 кв. м/годину, а якість готових зображень – 1200 dpi.

Переваги УФ друку на пінокартоні

Пінокартон – легкий, але жорсткий матеріал, який легко переносить навантаження і при цьому дешево коштує. Крім того, він добре піддається ультрафіолетовому друку. Промоматеріали надруковані на ньому відрізняються:

  • яскравістю;
  • чіткістю;
  • зносостійкість;
  • великим терміном служби;
  • адекватною вартістю.

Матеріал погано переносить вплив опадів і швидко мажеться, тому підходить тільки для виробництва внутрішньої (Indoor) реклами.

Де використовується УФ-друк на пінокартоні

Основна сфера застосування технології – інтер’єрна реклама. Її використовують при виготовленні промотоварів, POP та POS матеріалів, інформаційних вивісок, прес-волів та мобайлів, а також при оформленні вітрин та місць продажу. Це допомагає привернути увагу до продукту, просунути бізнес та збільшити продажі.

Переваги УФ друку на пінокартоні від «Фабрики реклами»

Компанія займається виготовленням широкоформатної реклами та промоустаткування в Одесі. Сучасна виробнича база, власний склад та досвідчена команда дозволяють виготовляти рекламні конструкції та промоматеріали, які коштують недорого та відповідають загальноприйнятим стандартам. Крім доступної ціни, ми гарантуємо якість, комплексний підхід та оптимальні терміни обслуговування.

Щоб купити рекламну конструкцію або дізнатися, скільки коштують інші поліграфічні послуги, зателефонуйте за номерами у шапці сайту або залиште заявку.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок