Виготовлення бренд-волів в Одесі

Завітати до знаменної події і не мати фотки для Instagram на тлі фірмової «стіни» заходу це непростимо!!! Мало хто знає, що ця «стіна» насправді різновид рекламного носія, простого, як у виготовленні, так і в експлуатації, який називається Брендволл (brend wall). Він є незамінною частиною проведення будь-якого культурного, світського чи просто урочистого заходу.

оренда - продаж - виготовлення брендволів

Фотозона
Банерний рекламний брендвол це найбюджетніший варіант виготовлення. Використовується при частій заміні рекламної площини зазвичай щодо акцій і заходів.

Рекламний брендвол з композиту має підвищену міцність і пластичність форм, при цьому
він має прекрасний естетичний вигляд.

При необхідності створити неповторну «фотостіну» можна використовувати об’ємні елементи, підсвічування, світлодіодні екрани та багато іншого. Відпустіть свою фантазію, а Фабрика реклами реалізує усі Ваші ідеї!
Нестандартна форма брендволу? Тоді Вам точно до нас!

Брендвол є збірним каркасом і банером з логотипами спонсорів та партнерів заходу, гаслами, контактною інформацією, або просто фотографіями Ваших запрошених гостей на захід.

Каркас виготовляється у вигляді розбірної рами з металевих, хромованих труб або алюмінієвих профілів, із зручними елементами кріплення. Друковане зображення на банерну тканину може наноситися екосольвентним або УФ-друком, що дозволить отримати не тільки якісний продукт, а й бездоганний зовнішній вигляд презентаційної конструкції.

Брендвол простий у складанні та зручний при транспортуванні та монтажі, а можливість заміни зображення (банерного полотна) з незначними фінансовими витратами, дозволить Вам бути готовими до будь-якого заходу у всеозброєнні. Компанії, які регулярно проводять виставки, конференції, презентації, концерти, організовують урочисті події для великої кількості людей просто зобов’язані мати свою конструкцію, яка може бути і інформаційним полем, і просто фоном для яскравих фотографій, що запам’ятовуються. Ваші клієнти будуть приємно вражені креативним та індивідуальним підходом з Вашого боку. Якщо ж Вам потрібна конструкція до події Ви можете взяти її в оренду.

За бажанням можна доповнити рекламний носій об’ємними елементами, світловими ефектами та створити свій неповторний брендвол, який залишиться яскравою плямою в пам’яті відвідувачів Вашого заходу. А наша компанія допоможе Вам у цьому.

Оформіть свою подію оригінально, стильно та ефектно з “Фабрикою реклами”.

Press wall або Brand wall – це стійка для банера, яка є рамною конструкцією для рекламного плаката на банерній тканині, звичайній тканині, пластиці або пінокартоні. Подібні конструкції часто використовуються для фотосесій чи прес-конференцій. Вони є «фоновим задником» на тлі якого проходить відеозйомка або фотосесія учасників заходу. На рекламних плакатах конструкцій Press wall в основному розміщують логотипи або іншу рекламу спонсорів або організаторів заходу.

Назва: прес-вол або брендвол.
Ключове завдання: привернення уваги.
Основне призначення: фон для фотографування.

Близько 90% інформації про світ людина отримує через зір.
Візуальний посил є найбільш дієвим та яскравим, незалежно від того, яку мету переслідує споживач.

Брендвол (brandwall) та press wall стенд – сучасні інструменти його формування.

Прес-вол – це:

 • Надійна модульна основа, яка є конструкцією з хромованих трубних ферм. Вона відрізняється високим рівнем стійкості у робочому стані та компактністю – у зібраному вигляді. Завдяки їй прес-вол набуває цілого набору корисних функцій. Ширина поля залежить від вимог замовника.
 • Матовий або глянсовий вініловий банер. Кріплення полотна до металевої бази здійснюється за допомогою одноразових пластикових стяжок. Його розміри можуть змінюватись від формату міні (1 метр) до максі (10 метрів).
 • Пре-свол та його рекламний аналог брендвол є сучасними презентаційними засобами, що мають низку значущих переваг:
 • Багатофункціональність.
 • Висока швидкість та простота складання.
 • Блискуча якість виконання. Ідеально рівна поверхня, що не дає відблисків, – КРАЩА основа для якісних знімків. Press wall стенд – must have для урочистих подій та виставкових заходів.
 • Висока надійність та безпека. Конструкція press wall має значний запас міцності. Досвідчені фахівці підберуть необхідну основу для банеру та якісно його розмістять.
 • Бездоганний зовнішній вигляд.

Беручи presswall, брендвол в оренду, ви робите головний внесок в успіх підприємства.
Ми зі свого боку забезпечуємо найкращі умови співпраці!

Маючи великий досвід у виготовленні прес-вола, брендвола ми стабільно тримаємося на ринку рекламних послуг. Колектив менеджерів та дизайнерів допоможе вам вибрати потрібні форму та матеріали для брендвола, а також запропонує інші можливі рекламні конструкції.

З нами співпрацює велика кількість великих компаній по всій Одесі, тому ми підтримуємо свій імідж на висоті. Ми надаємо лише якісні послуги та професійний сервіс, а також вигідні ціни. Замовити прес-волл місто Одеса пропонує у нас, зв’язавшись з менеджерами, які уважно вислухають усі ваші побажання. Лояльність кожного клієнта дуже важлива для нас, тому якість послуг пріоритетна для нашої компанії.

Віднедавна своєрідною фішкою компанії став весільний брендвол. Кількість попиту на цей продукт перевершив наші очікування. З нашими стендами ваше свято стане ще яскравішим та унікальнішим.

Що стосується розмірів «фотостіни» у нас є стандартні брендволи або можемо підготувати конструкцію персонально на Ваше замовлення.

Приклади наших робіт

Ціни на виготовлення брендволів:

Вид Цsна
Банерний брендвол 2х3 м від 12800 грн
Композитний брендвол 2х3 м від 24000 грн
Комбінований брендвол 2х3 м від 32000 грн
Фігурні брендволи від 64000 грн

Ціни на продукцію є приблизними. Для точного прорахунку, зверніться до менеджера нашої компанії, вони зможуть прорахувати точну вартість замовлення, з урахуванням макета, монтажу та інших особливостей Вашого замовлення.

Ціни на оренду конструкції:
Вид Ціна
2.5х2.5 м 2000 грн
2.5х3 м 2240 грн
2.5х4 м 2400 грн
2х3 м 2000 грн
3х6 м 2880 грн
3.5х9 м 3800 грн

Ціни на продукцію є приблизними. Для точного прорахунку, зверніться до менеджера нашої компанії, вони зможуть прорахувати точну вартість замовлення, з урахуванням макета, монтажу та інших особливостей Вашого замовлення.

Ціни на оренду конструкції + друк банерів:
Вид Ціна
2.5х2.5 м від 6000 грн
2.5х3 м від 4100 грн
2.5х4 м від 5300 грн
2х3 м від 3840 грн
3х6 м від 7840 грн
3.5х9 м від 12480 грн

Ціни на продукцію є приблизними. Для точного прорахунку, зверніться до менеджера нашої компанії, вони зможуть прорахувати точну вартість замовлення, з урахуванням макета, монтажу та інших особливостей Вашого замовлення.

Ціни на оренду конструкції під ключ:
Вид Ціна
2.5х2.5 м від 13100 грн
2.5х3 м від 13400 грн
2.5х4 м від 14000 грн
2х3 м від 13100 грн
3х6 м від 16000 грн
3.5х9 м від 22400 грн

Ціни на продукцію є приблизними. Для точного прорахунку, зверніться до менеджера нашої компанії, вони зможуть прорахувати точну вартість замовлення, з урахуванням макета, монтажу та інших особливостей Вашого замовлення.

Часті питання
Стандартні терміни виготовлення Прес Вол (Press wall), Бренд Вол (Brand wall) конструкцій в Одесі:
 • ✔ Прес Вол (Press wall), Бренд Вол (Brand wall) конструкцій – 10 робочих днів.
 • ✔ Банерний брендвол 2х3 м
 • ✔ Композитний брендвол 2х3 м
 • ✔ Комбінований брендвол 2х3 м
 • ✔ Фігурні брендволи
 • ✔ Банерний брендвол 2х3 м
 • ✔ Банерний брендвол 2,5х3 м
 • ✔ Банерний брендвол 2,5х4 м
 • ✔ Банерний брендвол 2,5х5 м

Якщо ви хочете замовити виготовлення чи аренду Прес Вол (Press wall), Бренд Вол (Brand wall) конструкції в Одесі, вам підійдуть досвідчені підрядники з великим досвідом роботи. Одним із таких підрядників є «Фабрика Реклами», яка розташована за адресою: м. Одеса, вул. Богдана Хмельницького, 24, телефон 048-798-2111. Ми працюємо понад 20-ти років і виготовляємо будь-які види зовнішньої та внутрішньої реклами на власній виробничій базі з досвідченими менеджерами та дизайнерами.

Відносна (орієнтовна) вартість виготовлення Прес Вол (Press wall), Бренд Вол (Brand wall) конструкцій:

 • ✔ Банерний брендвол 2х3 м – від 10000 грн
 • ✔ Композитний брендвол 2х3 м – від 20000 грн
 • ✔ Комбінований брендвол 2х3 м – від 30000 грн
 • ✔ Фігурні брендволи – від 60000 грн
Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок