Композитний брендвол в Одесі

Композитний бренд-вол — мобільна конструкція, що складається з рекламного полотна, натягнутого на міцний та стійкий каркас. Його встановлюють у холах конференц-залів та торгових центрів, де він декорує простір та привертає увагу аудиторії. Власники бізнесу в Одесі можуть купити ці та інші види внутрішньої реклами в компанії «Фабрика реклами».

Про композитний бренд-вол

Особливість конструкції в тому, що при виготовленні її каркаса використовують композитний матеріал, відомий своєю міцністю, легкістю та екологічністю. Рекламне полотно потрібного розміру натягують на раму та закріплюють спеціальними фіксаторами.

Каркас бренд-вола обладнують ніжками, що надають конструкції стійкості. При необхідності його прикрашають підсвічуванням, повітряними кулями або квітковими композиціями.

Переваги композитних бренд-волів

Композитний бренд вол

Цей рекламний носій покликаний привертати увагу цільової аудиторії до бізнесу, що просувається. Він підвищує впізнаваність товару і швидко компенсує витрати на оренду. Бренд-вол:

  • ділить простір;
  • маскує дефекти обробки;
  • задає настрій вечірці;
  • виступає оригінальним фоном для фотосесій.

При його виробництві використовують матеріали, що надають конструкції стійкості, легко монтуються та розраховані на багаторазове використання.

Де розміщують композитний брендвол

Бренд-вол – інструмент внутрішньої реклами. Його встановлюють усередині торгових центрів та офісних будівель, у конференц-залах, клініках, школах та вищих навчальних закладах. Зараз також популярна оренда банерів, за допомогою яких зонують та декорують зали для фотосесій, тематичних вечірок та весільних банкетів.
Переваги композитних брендволлів від «Фабрики реклами»

Компанія проєктує, виготовляє та обслуговує в Одесі зовнішню та внутрішню рекламу різних розмірів. При виробництві банерів, вивісок, брендволів та пресволів використовуються сучасні методики, високотехнологічне обладнання та безпечні матеріали.

Переваги «Фабрики реклами»:

  • великий вибір рекламних послуг;
  • висока якість складання;
  • комплексне обслуговування;
  • доступні ціни;
  • гнучкі терміни виготовлення.

Щоб замовити конструкцію або дізнатися про вартість рекламних послуг для бізнесу, зателефонуйте за номерами в шапці сайту або напишіть оператору онлайн-чату.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок