Виготовлення елементів декору в Одесі.

Декорування інтер’єру – остання і одна з найприємніших складових загального облаштування будинку, який починається зі складання дизайн-проекту. Оформлення інтер’єру створюється відповідно до світосприйняття та уподобань власника квартири, і не відбувається одномоментно.

Приклади наших робіт

Будь-який проект з облаштування квартири або офісу включає декорування. Як правило, це останній, але не менш важливий етап, оскільки елементи декору відіграють велику роль у дизайні приміщення. Правильно та гармонійно підібрані деталі інтер’єру допоможуть створити необхідну атмосферу простору, виділити вибраний стиль та індивідуальність власників. З їх допомогою приміщення набуває певної цілісності, продуманості і завершеності. Також елементам декору властиво підкреслювати смаки мешканців, спрямованість та концепцію компаній, задуми та творчий підхід автора.

Рекламне агентство «Фабрика реклами» спеціалізується на створенні різноманітних декоративних елементів. Наші ідеї допоможуть Вам виділитися серед інших та придбати неповторний інтер’єр для Вашої оселі чи робочого місця. Ми вміємо із невиразної обстановки зробити елегантний та стильний об’єкт. Найчастіше у роботі використовуються об’ємні елементи (літери чи цифри), якими можна прикрасити стіну чи фасад будівлі. Ексклюзивним рішенням є дерев’яні предмети, сувеніри, світлові прикраси – і це лише мала частина тієї декоративної продукції, яку ми надаємо своїм клієнтам. У нас всі вироби мають чудовий зовнішній вигляд і особливу міцність, можуть бути виконані в будь-якому розмірі та кількості в найкоротші терміни і за доступною ціною.

Або докладно опишіть необхідний вам лайтбокс (світлові короби Одеса). Тоді майстер зможе допомогти вам визначити спосіб реалізації запланованого. У будь-якому випадку ви отримаєте саме той результат, який розраховували! Зовнішні вивіски повинні бути яскравими і помітними, тільки тоді вони звертатимуть він увагу. Саме під ці критерії ідеально підходять лайтбокси або світловий короб. Завдяки таким вивіскам виходить стильне оформлення та в міру помітна реклама.

Сьогодні існує велика кількість як готових декоративних елементів, так і індивідуальних рішень щодо їх виготовлення. Вибір відповідного декорування складається з кількох етапів:

1. визначення стильової спрямованості аксесуарів інтер’єру;

2. підбір та придбання конкретних частин декору; 3. надання приміщенню гармонійного поєднання всіх складових.

Таким способом, слідуючи підказкам дизайнера та власним смаковим уподобанням, можна розставити особливі акценти в інтер’єрі, виділяючи його переваги, та створити раціональну та збалансовану композицію.

Наша компанія має багаторічний досвід у створенні унікального простору під індивідуальні потреби клієнта. Тому, довіряючи нам вибір елементів декору для бізнес-приміщень, або домашнього інтер’єру, Ви завжди можете бути впевнені в найкращому кінцевому результаті. З нами настрій Вашого офісу або квартири зміниться на краще!

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок