ᐉ Виготовлення промоустаткування в Одесі, доступні ціни на виготовлення промо столів, стійок в Одесі. Рекламна агенція «Фабрика реклами»
 • Russian
 • Українська

Виготовлення промоустаткування в Одесі.

Будь-яка компанія, що займається виробництвом певних видів продукції навіть дуже високої якості, не буде успішною, якщо не зможе швидко продавати свій товар за адекватною ціною. Для цього про нього має бути поінформовано максимальну кількість людей. Це робиться за допомогою різних видів реклами, включаючи акції. Для їх проведення знадобиться спеціальне оформлення місця, а також обладнання як промостійки, стенди, столи. Виготовленням та продажем промостійок, інших конструкцій промо в Одесі займається агенція «Фабрика реклами». Наше рекламне обладнання промо – це ідеальний мобільний засіб, який:
 1. допоможе якнайкраще представити ваш товар або послугу;
 2. стане незамінним помічником у проведенні семінарів та конференцій, презентацій нового товару.
Його також можна використовувати для оформлення місця вручення призів, проведення дегустації та інших заходів в Одесі та за її межами.

Основні види промо-обладнання

Промостол
Промо-столи широко використовуються для проведення промо-акцій, дегустацій, презентацій продукту. Несуча конструкція виконана з алюмінієвих трубок разом з фотопанеллю одночасно виконує роль носія рекламної інформації та зручної в експлуатації конструкції.
pauk
Легкий і недорогий х-баннер, виготовлений з вуглепластикових стрижнів та пластикового центрального кріплення, у побуті “ПАУК”. У комплекті зі стендом поставляється нейлоновий чохол, в якому можна зберігати як конструкцію, так і банерне полотно для неї. Конструкція призначена для використання усередині приміщень.
rollup
Проста та зручна в експлуатації конструкція, в яку можна вставити зображення надруковане на банері або просто папері. Можливість багаторазово змінювати зображення, і стійкість роблять ці промо-конструкції (Ролл-ап) незамінними при необхідності швидко і недорого розмістити рекламу на виставці, акції, семінарі, конференції та будь-якому іншому заході.
брендвол
Зручність та простота – ключові моменти, що цінуються в рекламі. І бренд вол є чудовим підтвердженням названих характеристик. У сфері реклами дешево випускати продукцію, без втрати якості, дозволить виділятися серед конкурентів.
eksklyuziv
Ну а якщо все вище перераховане для Вас банально, наш креативний центр допоможе створити унікальне промо-обладнання за Вашим індивідуальним проектом.
До нього відносяться стелажі, стенди, буклетниці та інші вироби. Окремими видами мобільних стендів є конструкції:
 1. Roll-up, що є простою і зручною в експлуатації конструкцією, в яку можна вставити зображення, надруковане на банері або просто папері. Можливість багаторазово змінювати зображення та стійкість роблять конструкції Ролл-ап незамінними за необхідності швидко та недорого розмістити рекламу на виставці, акції, семінарі, конференції та будь-якому іншому заході.
 2. Fold-up у вигляді планшетного чи рамкового виставкового стенду. Вироби такого типу складаються із металевих (пластикових) профілів, що з’єднуються петлями. Секції пристрою розташовані під кутом один до одного. У Фолд ап вставляються планшети будь-якого розміру.
 3. Brand Wall або Press wall – це виріб у вигляді потужного каркаса, що складається з хромованих трубок з металу. До них кріпиться полотно-банер. Пристрій широко використовується на прес-конференціях під час проведення фотосесій.
 4. X-банер (у вигляді павука). Недорого пристосування невеликої ваги. Сам банер виготовлений із стрижнів із вуглепластику, а центральне кріплення – із пластику. У неробочому стані сам стенд та банерне полотно зберігаються в нейлоновому чохлі, що входить до комплекту. Використовувати такий пристрій можна лише всередині приміщення.
 5. Pop-up – це виріб, що розкривається за принципом функціонування парасольки, матеріалом виготовлення основи якого є алюміній. Жорсткість Поп-ап надають плашки із металу. До них кріпляться фотопанелі різного розміру, що легко згортаються в рулон.
 6. Рекламне обладнання у вигляді розбірних стійок промо. До виставкових конструкцій, виробництвом яких в Одесі займаються фахівці «Фабрики реклами», відноситься також промостол/стійка ресепшн. Промостоли-стійки широко використовуються для оформлення місця проведення промоакцій, дегустацій, презентацій продукту. Несуча конструкція виготовлена ​​з алюмінієвих трубок. Разом із фотопанеллю вона одночасно виконує функцію носія рекламної інформації та зручної в експлуатації конструкції.
В Одесі послугу виготовлення або оренди промостійок надає рекламне агентство «Фабрика реклами».
Хоча найчастіше на акціях в Одесі використовують стійки зі столом невеликого розміру, існують і інші види конструкцій цього типу, а саме:
 1. Настільні (для рекламних буклетів та листівок);
 2. Навісні (з кишенями для рекламної продукції);
 3. підлогові (у вигляді промостолу, одно-, дво- або багатосторонні, стелажні, що обертаються).
Якщо всі перераховані вище варіанти стійок, промостолів та інших виробів промо вам не підходять, наш креативний центр допоможе створити унікальне промо-обладнання за вашим індивідуальним проектом.
Бюджетним варіантом є стійки зі столом із багатошарового гофрокартону. Компенсацією недовговічності виробів із такого матеріалу є низька ціна. Найбільше замовлень припадає на конструкції з металу та акрилу (листового пластику). Дерев’яні стійки не мають великого попиту через досить високу ціну. «Фабрика реклами» не лише займається виробництвом різних видів конструкцій для оформлення місця проведення промо заходів та наданням їх в оренду, а й забезпечує супровід промообладнанням різних акцій, що проводяться в Одесі.
Брендвол
аренда промо-оборудования
Ролап
продажа промо-оборудования
Виготовлення промоустаткування в Одесі.
сопровождение событый

приклади наших робіт

Ціни на оренду бренд-волла:

Ціни на продукцію є приблизними. Для точного прорахунку, зверніться до менеджера нашої компанії, вони зможуть прорахувати точну вартість замовлення, з урахуванням макета, монтажу та інших особливостей Вашого замовлення. Ціна за оренду конструкції вказана за 2 дні.

Ціни на оренду бренд-волла + друк банера:

Ціни на продукцію є приблизними. Для точного прорахунку, зверніться до менеджера нашої компанії, вони зможуть прорахувати точну вартість замовлення, з урахуванням макета, монтажу та інших особливостей Вашого замовлення. Ціна за оренду конструкції вказана за 2 дні.

Ціни на оренду бренд-волла під ключ:

Ціни на продукцію є приблизними. Для точного прорахунку, зверніться до менеджера нашої компанії, вони зможуть прорахувати точну вартість замовлення, з урахуванням макета, монтажу та інших особливостей Вашого замовлення. Ціна за оренду конструкції вказана за 2 дні.

  Залишити заявку

  Українська

   Залишити заявку