Односторонній стенд Standart у Одесі

Односторонній рол ап стенд типу Стандарт — рекламний носій, що використовується для оформлення торгового та офісного простору, місць проведення виставок, конференцій та інших підприємств. Він допомагає ефективно задіяти вільну площу та донести до відвідувачів потрібну інформацію. В Одесі виробництвом таких конструкцій займається компанія «Фабрика реклами». Ми виготовляємо промобладнання різних розмірів, яке можна замовити за вигідною ціною.

Про односторонні стенди типу Standart

Під одностороннім Roll up стендом типу Стандарт розуміють пластикову або алюмінієву конструкцію, оснащену механізмом автоматичного підмотування рекламного полотна. Він нагадує кіноекран, що легко згортається в короб. Це пояснює легкість монтажу та транспортування.

Переваги та матеріали односторонніх стендів Standart

Односторонній стенд Standart

Roll up конструкції добре переносять вплив світла, вологи та низьких температур. Це пояснюється матеріалами, з яких вони виготовлені. Інші переваги:

  • простість монтажу та демонтажу;
  • прийнятна вартість;
  • широка опорна площа;
  • невибагливість в обслуговуванні;
  • стійкість.

Каркас рол апа розрахований на багаторазове використання. Так що після проведення акції рекламне полотно можна замінити.

Види односторонніх стендів Standart

Стандартні 1-сторонні ролерні конструкції розрізняються за матеріалами каркаса. Він може бути виготовлений з алюмінію або пластику. Зображення друкується на полотні з банерної тканини, яка добре передає кольори та стійко переносить агресивні дії. Залежно від місця проведення промокампанії можна купити полотно шириною 60–150 см та висотою 160–200 см.

Переваги односторонніх стендів типу Standart від «Фабрики реклами»

Компанія «Фабрика реклами» пропонує бізнесменам та мешканцям Одеси послуги з проєктування, виробництва та монтажу рекламних та інших конструкцій. Ми також приймаємо замовлення на виготовлення рекламного обладнання, розмір і форма якого визначаються побажаннями замовника.

Причини, щоб купити у нас roll up типу Стандарт:

  • висока якість матеріалів;
  • надійна конструкція;
  • мінімальний термін виготовлення;
  • доступна ціна.

Для отримання детальної інформації натисніть на кнопку «Замовити дзвінок». Консультант прийме замовлення та розрахує вартість додаткових послуг.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок