ᐉ Широкоформатний друк в Одесі. Друк на папері, плівці Oracal, банерної тканини та сітки, друк на полотні - Рекламне агентство «Фабрика реклами»
  • Russian
  • Українська

Широкоформатний друк в Одесі

Послуги широкоформатного друку в Одесі сьогодні потрібні як ніколи. В наш час, в умовах жорсткої конкуренції та для успішності будь-якої компанії необхідно якось виділитися з натовпу. Широкоформатний друк дозволяє зробити це максимально просто та ефективно.

Види широкоформатного друку

Широкоформатний друк використовується як у зовнішній рекламі, так і для декорування інтер’єрів або  проведення тематичних заходів.

Ми надаємо всі види широкоформатного друку у місті Одеса. Звертаючись до нас, Ви можете бути впевнені в якості виготовлення виробів.

Ми завжди підбираємо відповідні варіанти, які вигідно підкреслюють діяльність наших клієнтів.

наші друкуючі принтери

Широкоформатний друк
Широкоформатний принтер для екстер’єрного друку на основі сольветного чорнила. Застосовується в основному для друку великих зображень середньої якості. Максимальна ширина друку – 3,15 метрів. Друк відбувається на багатьох видах рулонних матеріалів (банер, сітка, плівка, папір, полотно, фотошпалери, тент). Друк не вигоряє на сонці довгі роки, має характерний запах.
Широкоформатний друк
Широкоформатний принтер для інтер’єрного друку у фотоякості на основі екосольветного чорнила. Використовується для друку фотографій якості. Ширина друку – 1,57. Друкувати також можна на всіх видах рулонних матеріалів. В основному друк на полотні, плівці та фотошпалерах. Також друк на банері для систем типу павук та ролап. На сонці друк схильний до повільного вигоряння.
Широкоформатний друк
Планшетний УФ-принтер. Друкована площа – 86х56см. Похибка нерівностей – 2мм. Друк проводиться на будь-яких рівних поверхнях. Не вигоряє. Можливий друк білим кольором (можна друкувати вибірково білим). Є можливість покрити друк глянсовим лаком повністю або вибірково.

Ціни на постдрукарську обробку виробів:

Ціни на продукцію є приблизними. Для точного розрахунку, зверніться до менеджера нашої компанії, вони зможуть прорахувати точну вартість замовлення, з урахуванням макета, монтажу та інших особливостей Вашого замовлення.

    Залишити заявку

    Українська

      Залишити заявку