Друк реклами на підсклянниках, підставках, підтарільниках в Одесі

Костери – це підставки під склянки та чашки, основна роль яких – запобігати попаданню конденсату та тепла на поверхню столу чи барної стійки. Існує кілька широко поширених назв цього продукту, наприклад, бірмати, бірдекелі, підставки під пивні келихи, кухлі, пляшки тощо.

Варіанти виготовлення костерів та підтарільників

Костери (підтарільники)

Костери — це підставки, призначені для бокалів, склянок і чашок. Головною перевагою костерів є те, що вони постійно знаходяться в полі зору людини, поки вона сидить за столом. Костери з логотипом викликають інтерес у відвідувачів, що позитивно впливає на рекламований товар чи бренд у цілому. Костер призначений для багаторазового використання, оскільки він не вбирає вологу, а служить лише своєрідною рекламою даного закладу чи конкретного напою.

Існує ще один вид підставок для келихів – це бірдекелі. Виготовлення бірдекелі здійснюється з матеріалу, що вбирає вологу, що гарантує чистоту столу від потіків з келихів, чашок та іншого посуду. Бірдекелі є ідеальною підставкою під пивний келих, часто у цього напою стікає піна, а бірдекель вчасно вбирає її.

Підставка під кухоль, чи то костер, чи бірдекель, є ідеальним видом реклами в різних закладах, тому що в кафешках і ресторанах завжди великий потік людей і поки люди чекають на своє замовлення — вони звертають увагу на все навколо. Костер або бірдекель з логотипом відразу привертають увагу і люди прочитують всю інформацію, яка розміщена на цих підставках.

Каваесет (він же підтарільник) – рекламний продукт, що використовується в ресторанах/кафе/барах як підставка (серветка) під тарілку.

Найчастіше містить у собі інформацію про заклад, про поточні сезонні пропозиції або просто стилізований під тематику закладу.

Виготовляється як на офсетному папері, так і на крейдованому форматом А3. Кавасет – недорогий, дуже зручний, а головне – дієвий спосіб реклами, який дозволить ненав’язливо донести до клієнта необхідну інформацію.

Костери – так називаються підставки для келихів, склянок, кухлів. Вони можуть бути носіями реклами. Вони виготовляються з найрізноманітніших матеріалів – все залежить, власне, від цілей, у яких вони будуть використовуватись. Підставки для філіжанок – невід’ємний атрибут кафе, барів, ресторанів, нічних клубів. Сьогодні, якщо келих пива просто принесуть та поставлять на стіл – це поганий тон. Цю особливість швидко врахували пивні бренди, і почали друкувати власні логотипи на такі підставки. Все частіше останнім часом стало популярно друкувати свій логотип на багаттях, причому не тільки пивних брендів. Ці підставки з надрукованими логотипами застосовуються в промо акціях, а також як сувенірні подарунки, які вручаються покупцеві, що купує товар, і в пабах за своїм призначенням в містах України Одеса.

Останнім часом все частіше костер використовується не тільки за прямим призначенням, але і в рекламних цілях. В силу своєї універсальності, практичності та відносно низької вартості костер – чудовий подарунок для партнерів та колег. Для виробництва сувенірних костерів можливе використання таких матеріалів як дерево, фанера, фетр, губчасті матеріали і т.д. Для обробки матеріалів ми використовуємо лазерне різання та гравіювання, фрезерування, тиснення, УФ друк, шовкотрафаретний друк, вибіркове УФ лакування, фарбування, тонування тощо. Сувенірні набори костерів можна запакувати в коробки з логотипом Вашої компанії, укомплектувати брендованими стрічками та листівками. Звичайно, Ваш партнер може купити костер вже готовий, але погодьтеся, куди приємніше отримувати презенти від друзів. Такий подарунок надовго запам’ятається Вашим клієнтам та партнерам, а також буде присутнім у щоденному використанні, щодня рекламуючи Вашу компанію.

Підтарільник — якщо розбирати буквально, то це серветка під тарілку. Іноді зустрічаються й інші назви підтарільника – set, плейсмет. Як правило, використання підтарільників відбувається на самому початку трапези, його підкладають під прилади, тарілки та іноді склянки та фужери. Існує кілька типорозмірів підтарільників, але ми виробляємо лише розмір 30×40 см, який оптимально підходить для використання у кафе та ресторанах швидкого харчування.

Основне завдання, яке ставиться перед підтарільником – захист столу від подряпин та запобігання ковзанню посуду. Але буває кілька видів підтарільників: паперові з печаткою, тканинні з нетканого матеріалу. Ми виробляємо підтарільники з нетканого матеріалу – це щось середнє між паперовою та тканинною підкладкою. Підтарільники з нетканого матеріалу добре вбирають краплі, не ковзають по столу, відмінно пом’якшують звук посуду, який ставлять на стіл.

Кавасет виконує одночасно кілька функцій: Захищає поверхню столу від забруднень, спрощується процес збирання, захищає від пошкоджень (при подачі гарячих страв захищає поверхню столу від високих температур), запобігає ковзанню посуду та приладів. Завдяки всім цим позитивним якостям, даний продукт широко застосовується в кафе, барах та ресторанах як підкладка, з одного боку це засіб гігієни та турбота про клієнта, а з іншого – відмінний рекламний інструмент.

Приклад наших робіт

[FinalTilesGallery id='36']

Часті питання

Стандартні терміни Друку реклами на підсклянниках, підставках, підтарільниках в Одесі – 5 робочих днів.

  • ✔ друк костерів на пробці
  • ✔ виготовлення бірдекелі
  • ✔ підставка під кружку
  • ✔ підтарільники (кавасети)

Якщо ви хочете замовити Друк реклами на підсклянниках, підставках, підтарільниках в Одесі, вам підійдуть досвідчені підрядники з великим досвідом роботи. Одним із таких підрядників є «Фабрика Реклами», яка розташована за адресою: м. Одеса, вул. Богдана Хмельницького, 24, телефон 048-798-2111. Ми працюємо понад 20-ти років і виготовляємо будь-які види зовнішньої та внутрішньої реклами на власній виробничій базі з досвідченими менеджерами та дизайнерами.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок