Виготовлення підставок під кухоль в Одесі

Під час оформлення барів, ресторанів та інших закладів використовують різні види продукції поліграфії, яка покращує якість обслуговування, привертає увагу відвідувачів і просуває бренд. Сюди відносяться і підставки під кухлі та чашки (костери, бірдекелі), на яких розміщують логотипи та іншу рекламну інформацію. Купити їх за найкращою ціною можна в компанії “Фабрика реклами”. Ми маємо в Одесі власну друкарню і приймаємо замовлення на виробництво друкованої продукції будь-якої складності та розміру.

Про виготовлення підставок під кухоль

Костери, бірдекелі, підтарільники та інші підставки допомагають захистити стільниці від впливу вологи, високих і низьких температур. Незважаючи на відносно невеликий розмір (від 90х90 мм), на них можна надрукувати логотип, слоган або іншу інформацію, покликану підвищити впізнаваність бренду.

Переваги та матеріали підставок під кухоль

Виготовлення підставок під кухоль

Цей вид продукції поліграфії друкується на спеціальному картоні. Він відрізняється:

  • щільністю;
  • міцністю;
  • зносостійкістю;
  • універсальністю;
  • доступністю.

Під час виробництва ексклюзивних костерів і бірдекелів також використовують декоративну пробку. До його переваг можна віднести екологічність, міцність і гігроскопічність.

Способи виготовлення підставок під кухоль

Костери та бірдекелі під чашки виготовляються двома способами – за допомогою офсетного друку та каширування. Перший відрізняється високою швидкістю і підходить для роздруківки великих тиражів. Його недолік – вартість.

Щоб знизити собівартість продукції поліграфії, можна замовити каширування картону. У цьому разі спочатку проводиться роздруківка зображень, які потім приклеюються на картон.

Переваги виготовлення підставок під кухоль у "Фабриці реклами"

За 20 років роботи в Одесі у нашої компанії з’явилися можливості, які дали змогу налагодити виробництво стандартної і незвичайної продукції поліграфії. Для цього ми відкрили власну друкарню, яку обладнали сучасними принтерами та іншим професійним обладнанням. Вирішивши купити багаття і підтарільники в “Фабриці реклами”, можете розраховувати на:

  • висока якість матеріалів і друку;
  • комплекс супутніх послуг;
  • великий вибір макетів;
  • доступні ціни;
  • мінімальні терміни виробництва.

Для отримання детальної інформації про послуги та розрахунку їхньої вартості зателефонуйте за номерами в шапці сайту або замовте зворотний дзвінок.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок