Виготовлення сувенірної продукції в Одесі.

Бажаєте привернути увагу неординарним способом? Чи нагадати про себе? Сувенірна продукція – це те, що Ви шукаєте! Це чудова ідея подарунку бізнес партнерам з будь-якого приводу, а при проведенні різноманітних акцій та презентацій без сувеніру у Вашому лого просто не обійтися!

Варіанти продукції

Бізнес сувеніри
Сувенірна продукція – це всілякі предмети з логотипом чи фірмовою символікою компанії.
Всі знають, що таке подарунок і всі колись у своєму житті дарували подарунки близьким чи друзям. Але не всі розуміють на 100%, що таке сувенір, його важливість і наскільки більше посмішок можна викликати за допомогою такого маленького подарунка.
Різні корисні дрібниці та канцелярське приладдя з нанесеним логотипом компанії просто необхідні для того, щоб клієнти та ділові партнери завжди пам’ятали про існування вашої фірми. Таким чином, рекламна сувенірна продукція – це запорука процвітання вашого бізнесу.
Класичні бізнес-сувеніри – це, по суті, безкоштовні подарунки на згадку, які містять інформацію про компанію-дарувальника, її логотип, адресу, телефони, посилання на сайт в Інтернеті.
Сувенірна продукція – це всілякі предмети з логотипом чи фірмовою символікою компанії. Сувенірна продукція є відмінним інструментом просування Вашої компанії. Сувенірна продукція часто використовується маркетологами та рекламниками при проведенні промо-акцій або як подарунки та призи на конкурсах. Також будь-який вид сувенірки стане відмінним подарунком Вашим клієнтам або колегам. Однією з перших переваг такої продукції є те, що реклама на сувенірці не є подразником, що викликає неприємні почуття, її дія м’яка і ненав’язлива. Ця мила річ стає помічником клієнта, приникаючи в його звичайні повсякденні відносини. Продуманий до дрібних деталей такий подарунок говорить Вашому клієнту про те, що Ви ставитеся до нього з турботою, увагою та делікатністю – це послужить гарною основою для побудови довірливих бізнес відносин. Фабрика реклами здійснює найрізноманітніші види брендування продукції, усіма можливими способами. Якщо Вам потрібний терміновий, якісний, цікавий та незвичайний друк, ми зробимо для Вас це! У нашому асортименті є як окремі ексклюзивні сувеніри з логотипом компанії, так і набір ексклюзивних предметів, який може включати ручки, візитниці, флешки, футболки, головні убори, значки, чашки, пляшки, календарі, пакети, брелоки, прапори великих і маленьких. розміри, щоденники, багаття і це не повний список того, що ми можемо запропонувати. Залежно від матеріалу підбирається спосіб нанесення: УФ-друк, лазерне гравіювання, термодрук, трафаретний друк, тиснення, деколь і т.д. З безмежної різноманітності варіантів сувенірної продукції та способів нанесення ми запропонуємо Вам саме те, що найбільш успішно досягне поставленої мети і порадує навіть найвибагливіших замовників.
Всі знають, що таке подарунок і всі колись у своєму житті дарували подарунки близьким чи друзям. Але не всі розуміють на 100%, що таке сувенір, його важливість і наскільки більше посмішок можна викликати за допомогою такого маленького подарунка. У наш час, правильно підібраний невеликий презент, найчастіше куди краще, ніж величезний подарунок. Сувенірна продукція вже багато років використовується по всьому світу не тільки як особисті подарунки, а й для просування свого бренду маленькими компаніями та величезними корпораціями. Отримавши якісний, а головне корисний сувенір від промоутера з логотипом Вашої фірми, користувач неодмінно запам’ятає цю рекламу і, за необхідності, звернеться за адресою. Перевірено часом: рекламно-сувенірна продукція з логотипом – один із найкращих способів просування та збільшення впізнаваності Вашого імені! Також хочемо сказати, що ринок рекламно-сувенірної продукції постійно оновлюється. З’являються нові і нові ідеї, реалізовані у вигляді наймудріших сувенірах або в дуже простих на перший погляд подарунках. Виробники та постачальники сувенірів завжди намагаються зробити так, щоб на їх продукцію можна було нанести логотип компанії. Вся представлена ​​сувенірна продукція на нашому сайті також варта брендування фірмовою символікою замовника.

Сувенірна продукція може виконувати кілька функцій. Насамперед, бізнес-сувенір є універсальним рекламним носієм. Різні корисні дрібниці та канцелярське приладдя з нанесеним логотипом компанії просто необхідні для того, щоб клієнти та ділові партнери завжди пам’ятали про існування вашої фірми. Таким чином, рекламна сувенірна продукція – це запорука процвітання вашого бізнесу.

Пам’ятайте, що такі сувеніри повинні мати максимальну функціональність. Інакше їм просто не знайдеться місця в офісному приміщенні. Крім того, продукція повинна відрізнятися оригінальністю, щоб не загубитися серед величезної кількості канцелярського приладдя.

В даний час є величезна кількість сувенірної продукції в Одесі: ви можете придбати приємну недорогу дрібницю і зробити гравіювання в Одесі або купити дорогий статусний подарунок для керівника великої фірми.

До найбільш поширених типів сувенірної продукції можна віднести різноманітні ручки, блокноти, візитниці, кишенькові та настінні календарі тощо. При бажанні на всі ці вироби можна нанести логотип у Києві. Варто зазначити, що ціна такої продукції невисока. У той же час ці сувеніри корисні та функціональні: вони стануть у нагоді в кожному офісі. Канцелярські дрібниці можна подарувати діловому партнеру, клієнту та співробітнику.

Що стосується сувенірів для солідних людей, то вони повинні відповідати їхньому статусу. У цьому випадку доречно подарувати ручку або органайзер, однак вони мають бути виконані з якісних матеріалів. Крім того, фірма-виробник сувенірів класу люкс має бути відомою.

Пам’ятайте, що сувеніри мають бути універсальними, стильними, довговічними та корисними.

Класичні бізнес-сувеніри – це, по суті, безкоштовні подарунки на згадку, які містять інформацію про компанію-дарувальника, її логотип, адресу, телефони, посилання на сайт в Інтернеті. Традиція підносити діловим партнерам такі подарунки має західне коріння. Сувенірна продукція належить до сегменту іміджевих послуг і є частиною рекламного ринку загалом, займаючи, за оцінками, близько 10% його обсягу. Масова продукція. Наймасовіший вид фірмових подарунків – це так звані промо-сувеніри. Їх дарують на виставках, презентаціях, привітанні партнерів чи власних співробітників. Як правило, це канцелярське приладдя – ручки, щоденники, записники з символікою компанії. Вони формують позитивне ставлення до фірми, причому, на думку фахівців, часто “працюють” набагато краще рекламних листівок та буклетів. Рекомендується все ж таки періодично поповнювати асортимент промо-сувенірів, адже з часом одноманітність може вплинути на ефективність впливу. Бізнес-сувеніри (корпоративні). Наступна категорія корпоративних сувенірів – так звані адресні сувеніри, які призначені в основному для ділових партнерів та постійних клієнтів. Таким презентом можуть стати ручки модної марки, запальнички, шкіряні аксесуари, письмові прилади, годинник. На ці сувеніри також обов’язково наноситься символіка компанії-дарувальника. Крім того, останнім часом популярним новорічним та різдвяним сувеніром стала пляшка спиртного, етикетку якої прикрашає корпоративна символіка. Корпоративний сувенір обов’язково стає значною частиною стилю компанії, приємні новинки завжди привертають увагу. Вочевидь, вибір тієї чи іншої виду сувенірної продукції залежить насамперед від рекламного бюджету компанії.

Варіанти виготовлення сувенірної продукції

Банерна рекламна стела це найбюджетніший варіант виготовлення. Часто використовується при частій заміні рекламної площини зазвичай для проведення акцій та заходів.

Рекламна стела з композиту має підвищену міцність і пластичність форм, при цьому має естетичний вигляд

Комбіновані стели часто використовуються на АЗС і СТО як правило такі стели комбінують у собі рухаючі рядки і світлові екрани для більш зручної заміни інформації.

Фігурні стели добре зарекомендували себе у рестораторів, оскільки такий тип стел добре виділяється на тлі інших рекламних конструкцій.

Досить часто на в’їзді в місто, населений пункт встановлюється стела з його назвою. Розміщуються вони, як правило, вздовж дороги. Чим більші розміри стели, тим вона помітніша. І, природно, великі міста намагаються позначити себе великогабаритними стелами, виробництво та монтаж яких потребує досвіду у цій сфері.
Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок