Рекламно-сувенірна продукція у Одесі

Рекламно-сувенірна продукція – призи, подарунки та роздатковий матеріал, за допомогою якого можна віддячити або заохотити аудиторію, а заразом привернути увагу до просувних товарів і послуг. Головне, щоб вона відповідала корпоративному стилю і політиці бренду. В Одесі купити креативні сувеніри за найкращою ціною можна в компанії “Фабрика реклами”. Ми маємо в своєму розпорядженні інфраструктуру для виробництва брендованих виробів і друку продукції поліграфії будь-якого розміру і дизайну.

Про рекламно-сувенірну продукцію

Під рекламно-сувенірною продукцією розуміють вироби, які використовують як приз, подарунок або роздатковий матеріал у рамках промо-акції. Її оформляють у корпоративному стилі або прикрашають логотипом, визнаним нагадувати про бренд і привертати увагу до продуктів, що просуваються. Сучасні технології та матеріали дають змогу втілювати найнезвичніші ідеї та виготовляти сувеніри будь-якої форми і дизайну.

Переваги та матеріали рекламно-сувенірної продукції

Рекламно-сувенірна продукція

Під час виробництва преміальних сувенірів використовують натуральне дерево, камінь, скло, полімери. Ці матеріали наділяють виріб:

  • міцністю;
  • стійкістю;
  • довговічністю.

До сувенірів можна віднести і брендовану продукцію поліграфії, під час друку якої застосовують глянцевий або матовий крейдований папір, дизайнерський папір або текстиль.

Види рекламно-сувенірної продукції

У “Фабриці реклами” можна замовити брендування різних виробів. Ми можемо втілити будь-який дизайн і розмістити фірмовий логотип на кружках, футболках, прапорах, костерах, календарях, флешках і канцтоварах. Вартість сувенірів залежатиме від складності, технологій і матеріалів.

Переваги рекламно-сувенірної продукції від "Фабрики реклами"

За 20 років роботи в Одесі “Фабрика реклами” обзавелася обладнанням, яке дає змогу приймати замовлення на виготовлення стандартних і нестандартних бізнес-сувенірів. Кожен, хто хоче купити сувенірну продукцію, може розраховувати на:

  • висока якість друку і конструкції;
  • мінімальні терміни виготовлення;
  • доступні ціни;
  • відсутність обмежень за складністю та розмірами.

Щоб отримати детальну інформацію та розрахувати вартість послуг, зателефонуйте за вказаними номерами або натисніть на “Замовити дзвінок”.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок