ᐉ Світлодіодні біжучі рядки в Одесі, доступні ціни на виготовлення біжучих рядків. Рекламна агенція «Фабрика реклами»
 • Russian
 • Українська

Світлодіодні рухомі рядки в Одесі

Світлодіодний рядок — це елемент зовнішньої реклами, який дозволяє створити ефект рухомого тексту. Табло виконується з набору світлодіодів, які можуть бути однокольорові, триколірні та повнокольорові. Виділимо основні характеристики:

 1. Контрастність та яскравість рядка. Виведений текст відрізняється яскравістю на темному тлі, що робить напис помітним навіть з великої відстані;
 2. Експлуатаційні характеристики. Використовувати панель просто: достатньо підключити USB-накопичувач і виконати введення тексту з необхідними параметрами;
 3. Показники розмірів та маси. Світлодіодний рухомий рядок, відрізняється невеликими розмірами і вагою, що робить можливою установку в умовах обмеженого простору;
 4. Енергоспоживаність рухомого рядка. Світлодіодна вивіска може працювати від мережі з живленням 220 В;
 5. Пилу-вологозахист. Виготовлення табло виконується з використанням матеріалів, які забезпечують стандарт пиловологозахисту IP65.

Купити комплектуючі для рухомого рядка і замовити виробництво зовнішньої реклами можна на сайті “Фабрика Реклами” або в офісі компанії в Одесі.

Варіанти виготовлення рухомого рядка

Світлодіодні рухомі рядки

Одноколірні (монохромні) рухомі рядки можуть мати червоне, біле, жовте, синє і зелене світіння. Наявність всього одного кольору зовсім не заважає їм бути ефективним та інформативним способом передачі інформації. Це найпоширеніший і недорогий варіант рухаючих рядків.

Світлодіодні рухомі рядки

У світлодіодних модулях цього типу рухаючих рядків стоїть не один, а два світлодіоди: червоний і зелений (RG), або червоний і синій (RB). Модулі RG дають 3 кольори: червоний, зелений та жовтий. Модулі RB дають червоний, синій та рожевий. Триколірні рухаючі рядки виділяються серед безлічі однобарвних табло, що робить їх більш помітними і привертають увагу.

Світлодіодні рухомі рядки

У повнокольорових світлодіодних табло використовуються світлодіодні модулі RGB. Змішування трьох основних кольорів у різних пропорціях дає необмежену кількість відтінків, дозволяючи відображати повноцінне відео. Використовуються для відеоекранів, медіафасадів. Належать до зовнішньої реклами преміум-класу, тому вимагають значних матеріальних вкладень.

Такий пристрій можна купити в одному з декількох варіантів:
 1. Монохромний. Такі моделі використовують один колір для тексту: жовтий, червоний, білий або синій. Відрізняються низькою ціною;
 2. Повнокольоровий. Містять кілька елементів: світлодіодна маска, безпосередньо діод, монтажна плата. Такі моделі виводять багатобарвне зображення. 
Зазначимо, що за характером доступу бувають рядки з переднім доступом – вони дозволяють зовнішній елемент конструкції притулити впритул до об’єкта, а також із заднім – для таких електронних табло необхідний додатковий простір ззаду. /span>
Існує кілька можливостей, які дозволяють вивести рухомий текст на зовнішній рядок:
 1. Використання data-кабелю. У таких випадках у близькому доступі повинен бути комп’ютер, через який здійснюється введення тексту;
 2. USB-накопичувач. Для цього необхідно купити флеш-накопичувач, що підключається до роз’єму на світловій вивісці;
 3. Wi-Fi-модуль. Ціна таких матриць вища, але для них доступне бездротове введення тексту.
Набір тексту виконується за допомогою спеціального програмного забезпечення. Панель використовується для виведення эффективной наружной рекламы, оскільки має яскраву матрицю, яка здатна чітко виводити рядок тексту навіть за поганих погодних умов. Вивіска підійде для короткої реклами, або для оголошення важливої ​​інформації.

Оскільки світлодіодний рухомий рядок розташовується на вулиці, то всі електронні елементи, особливо матриця, є пило-вологозахищеними. Це дозволяє продовжити термін служби продукту.

Корпус виготовляється з алюмінієво-композитних панелей, в які монтуються світлодіоди. Зовні виводиться роз’єм під флеш-накопичувач або кабель. Серед переваг виробництва:

 1. Висока роздільна здатність;
 2. Датчики температури та вологості;
 3. Таймер увімкнення та вимкнення.

Замовити виготовлення світлової вивіски та купити комплектуючі до таких виробів можна на сайті компанії “Фабрика Реклами” або в офісі агентства в Одесі.

Приклади наших робіт

Ціни на виготовлення світлодіодних рухаючих рядків:

Ціни на продукцію є приблизними. Для точного прорахунку, зверніться до менеджера нашої компанії, вони зможуть прорахувати точну вартість замовлення, з урахуванням макета, монтажу та інших особливостей Вашого замовлення.

  Залишити заявку

  Українська

   Залишити заявку