Світлодіодні рухомі рядки в Одесі

Світлодіодний рядок — це елемент зовнішньої реклами, який дозволяє створити ефект рухомого тексту. Табло виконується з набору світлодіодів, які можуть бути однокольорові, триколірні та повнокольорові. Виділимо основні характеристики:

 1. Контрастність та яскравість рядка. Виведений текст відрізняється яскравістю на темному тлі, що робить напис помітним навіть з великої відстані;
 2. Експлуатаційні характеристики. Використовувати панель просто: достатньо підключити USB-накопичувач і виконати введення тексту з необхідними параметрами;
 3. Показники розмірів та маси. Світлодіодний рухомий рядок, відрізняється невеликими розмірами і вагою, що робить можливою установку в умовах обмеженого простору;
 4. Енергоспоживаність рухомого рядка. Світлодіодна вивіска може працювати від мережі з живленням 220 В;
 5. Пилу-вологозахист. Виготовлення табло виконується з використанням матеріалів, які забезпечують стандарт пиловологозахисту IP65.

Купити комплектуючі для рухомого рядка і замовити виробництво зовнішньої реклами можна на сайті “Фабрика Реклами” або в офісі компанії в Одесі.

Варіанти виготовлення рухомого рядка

Світлодіодні рухомі рядки

Одноколірні (монохромні) рухомі рядки можуть мати червоне, біле, жовте, синє і зелене світіння. Наявність всього одного кольору зовсім не заважає їм бути ефективним та інформативним способом передачі інформації. Це найпоширеніший і недорогий варіант рухаючих рядків.

Світлодіодні рухомі рядки

У світлодіодних модулях цього типу рухаючих рядків стоїть не один, а два світлодіоди: червоний і зелений (RG), або червоний і синій (RB). Модулі RG дають 3 кольори: червоний, зелений та жовтий. Модулі RB дають червоний, синій та рожевий. Триколірні рухаючі рядки виділяються серед безлічі однобарвних табло, що робить їх більш помітними і привертають увагу.

Світлодіодні рухомі рядки

У повнокольорових світлодіодних табло використовуються світлодіодні модулі RGB. Змішування трьох основних кольорів у різних пропорціях дає необмежену кількість відтінків, дозволяючи відображати повноцінне відео. Використовуються для відеоекранів, медіафасадів. Належать до зовнішньої реклами преміум-класу, тому вимагають значних матеріальних вкладень.

Такий пристрій можна купити в одному з декількох варіантів:
 1. Монохромний. Такі моделі використовують один колір для тексту: жовтий, червоний, білий або синій. Відрізняються низькою ціною;
 2. Повнокольоровий. Містять кілька елементів: світлодіодна маска, безпосередньо діод, монтажна плата. Такі моделі виводять багатобарвне зображення. 
Зазначимо, що за характером доступу бувають рядки з переднім доступом – вони дозволяють зовнішній елемент конструкції притулити впритул до об’єкта, а також із заднім – для таких електронних табло необхідний додатковий простір ззаду. /span>
Існує кілька можливостей, які дозволяють вивести рухомий текст на зовнішній рядок:
 1. Використання data-кабелю. У таких випадках у близькому доступі повинен бути комп’ютер, через який здійснюється введення тексту;
 2. USB-накопичувач. Для цього необхідно купити флеш-накопичувач, що підключається до роз’єму на світловій вивісці;
 3. Wi-Fi-модуль. Ціна таких матриць вища, але для них доступне бездротове введення тексту.
Набір тексту виконується за допомогою спеціального програмного забезпечення. Панель використовується для виведення эффективной наружной рекламы, оскільки має яскраву матрицю, яка здатна чітко виводити рядок тексту навіть за поганих погодних умов. Вивіска підійде для короткої реклами, або для оголошення важливої ​​інформації.

Оскільки світлодіодний рухомий рядок розташовується на вулиці, то всі електронні елементи, особливо матриця, є пило-вологозахищеними. Це дозволяє продовжити термін служби продукту.

Корпус виготовляється з алюмінієво-композитних панелей, в які монтуються світлодіоди. Зовні виводиться роз’єм під флеш-накопичувач або кабель. Серед переваг виробництва:

 1. Висока роздільна здатність;
 2. Датчики температури та вологості;
 3. Таймер увімкнення та вимкнення.

Замовити виготовлення світлової вивіски та купити комплектуючі до таких виробів можна на сайті компанії “Фабрика Реклами” або в офісі агентства в Одесі.

Приклади наших робіт

Ціни на виготовлення світлодіодних рухаючих рядків:

ВидЦіна
Однобарвні рухаючі рядки 96х16 смвід 8000 грн
Триколірні рухомі рядки 64х64 смвід 16000 грн
Повнокольорові світлодіодні екрани 100х100 смвід 40000 грн

Ціни на продукцію є приблизними. Для точного прорахунку, зверніться до менеджера нашої компанії, вони зможуть прорахувати точну вартість замовлення, з урахуванням макета, монтажу та інших особливостей Вашого замовлення.

Часті питання
Стандартні терміни виготовлення світлодіодних рухомих рядків в Одесі:
 • ✔ Світлодіодні рухомі рядки -16 робочих днів.
 • ✔ Однобарвні рухомі рядки
 • ✔ Триколірні рухомі рядки
 • ✔ Повноколірний світлодіодні екрани

Якщо ви хочете замовити виготовлення світлодіодних рухомих рядків в Одесі, вам підійдуть досвідчені підрядники з великим досвідом роботи. Одним із таких підрядників є «Фабрика Реклами», яка розташована за адресою: м. Одеса, вул. Богдана Хмельницького, 24, телефон 048-798-21-11. Ми працюємо понад 20-ти років і виготовляємо будь-які види зовнішньої та внутрішньої реклами на власній виробничій базі з досвідченими менеджерами та дизайнерами.

Відносна (орієнтовна) вартість виготовлення світлодіодних рухомих рядків:
 • ✔ Однобарвні рухаючі рядки – від 10000 грн
 • ✔ Триколірні рухомі рядки – від 20000 грн
 • ✔ Повнокольорові світлодіодні екрани – від 40000 грн

Щоб легалізувати зовнішню рекламу у вигляді світлодіодних рухомих рядків в Одесі, потрібно надіслати заявку в Одесарекламу. Заявка повинна містити всю відповідну інформацію про рекламу, таку як розмір, розташування та тип. Після того, як заявка буде подана, вона буде розглянута в правлінні Одесареклами, і в разі схвалення рекламу можна буде встановлювати. Важливо зауважити, що необхідно дотримуватися певних правил і норм, наприклад не перешкоджати руху та не завдавати будь-якої шкоди громадському майну. Якщо ви збираєтеся розмістити свою рекламу в певному місці, радимо спочатку дізнатися про будь-які закони щодо зонування чи обмеження, які можуть застосовуватися. Таким чином ви зможете уникнути будь-яких юридичних проблем у майбутньому.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок