Виготовлення флаєрів, листівок, буклетів в Одесі

Флаєр — це невелика інформативна листівка, часто виконана в яскравих, соковитих фарбах. Використовують флаєри, в основному, як роздатковий матеріал у різних рекламних та промо-акціях. Нерідко флаєр є своєрідною безкоштовною перепусткою, запрошенням або навіть вхідним квитком на будь-який захід. На відміну від запрошень, зазвичай персоналізованих, флаєром може скористатися будь-яка людина.

Варіанти виготовлення флаєрів, листівок, буклетів

Друк флаєрів
  • Флаєри (листівки) – це ефективний сучасний спосіб реклами, що використовується практично у будь-якій сфері бізнесу в Одесі. Вони є своєрідним запрошенням або перепусткою на різноманітні заходи.
У чому переваги флаєрів? Сьогодні друкованої продукції на ринку представлено багато, але саме флаєри містять найбільшу інформацію, яка вигідно відрізняє Вашу компанію від конкурентів.
Будь-який товар чи послуга потребують ефективної реклами, за допомогою якої підвищується лояльність споживачів. Рекламні листівки відносяться до найпростішого та найдешевшого способу привернення уваги клієнтів. Тому і роздача їх певної цільової аудиторії багато в чому забезпечує успіх рекламної кампанії.
Буклети є іміджевим носієм інформації про компанію та послуги з максимальним інформаційним наповненням індивідуального дизайну. Традиційний буклет є складеним у кілька разів аркуш паперу, з двосторонньою печаткою.
Якщо ви хочете отримати оригінальну та незвичайну продукцію, ми готові допомогти вам! Ми розробимо для вас оригінальний макет, підберемо папір або дизайнерський картон для друку, запропонуємо різноманітні варіанти друку)))) і… вуаля, ви отримуєте класну поліграфію на руки або поштою, як вам зручно!)

Слово флаєр походить від англійського слова fly, що у перекладі – літати. Це невелика рекламна листівка, яка використовується як роздатковий матеріал у різних рекламних та промо-акціях. Часто флаєри є своєрідними безкоштовними пропусками на заходи або забезпечують знижку на вхідний квиток. На відміну від запрошень, вони не персоналізовані, а отже, таким перепусткою може скористатися будь-яка людина.

Цей друкований виріб ефективно використовується як засіб швидкої та масової реклами.

Недорого і в максимально короткі терміни дозволяє залучити найбільшу кількість потенційних клієнтів. Залежно від особливостей рекламної пропозиції та цільової аудиторії, флаєри можуть містити різну інформацію, мати різноманітний дизайн, бути одно- або двосторонніми, виготовленими з крейдованого або офсетного паперу. Коли велике значення має іміджева функція цього виду друкованої продукції, вона може піддаватися друкарській обробці.

Друк флаєрів в Одесі роблять двома технологіями друку: цифровим друком – для малих тиражів та оперативного виготовлення та офсетним друком – для великих тиражів та низької вартості. Друк флаєрів роблять повнокольоровим друком з однієї або з двох сторін, при сучасних технологіях виробництва ціна друку з однієї або з двох сторін не змінюється. Друк можливий на крейдованих паперах різної щільності, але найчастіше і дешевше друк на крейдованих паперах 130 гм². Стандартний розмір друку флаєрів – це єврофлаєр (99*210 мм) або флаєр А6 (105*148 мм), але ми пропонуємо друк флаєрів інших розмірів: А7, А5, А4, подвійний європейський формат та інші.

Серед звичайних листівок та флаєрів єврофлаєр легко відрізнити насамперед завдяки особливим параметрам.

Розмір цієї поліграфічної продукції дозволяє інформативно розповісти про відкриття магазину, знижки, новинки, проведення фестивалю або прем’єру вистави. На них можна друкувати фото, логотип та навіть схему проїзду. Єврофлаєр, розмір якого дозволяє надсилати його в конвертах, також стане яскравим запрошенням на будь-який захід.

Особливий формат єврофлаєру гарантує його ефективність. Ця поліграфічна продукція, на відміну від простих листівок, асоціюється не з рекламою, а саме із запрошенням.

Практика показує, що єврофлаєри читають уважніше. Це означає, що поширюючи їх у людному місці, ви підвищуєте ймовірність відгуку. Ціна такого флаєра невисока, тому вони підходять для використання у рамках рекламних акцій та самостійно.

Виготовлення та друк флаєрів – це виправдане вкладення грошей у рекламу. Результат повернення інвестицій – перевершить Ваші очікування!

Вони вже давно стали найпопулярнішим та затребуваним продуктом рекламної поліграфії. Листівки невеликого формату з рекламно-інформаційним змістом – так звані флаєри або єврофлаєри використовуються у всіх сферах великого, середнього та дрібного бізнесу для реклами самої компанії, її продукту, послуги чи будь-якої події. Рекламні флаєри розсилають поштою та вручають потенційним клієнтам на вулицях, на виставках, у супермаркетах, у кінотеатрах та на конференціях. Якщо для вашої компанії потрібно надрукувати флаєри, друкарня Прінт Маркет допоможе вирішити цю проблему швидко, якісно та недорого.

Часи йдуть, все змінюється, і сьогодні багато людей не те що, не сприймають рекламу по телевізору, багато хто навіть перемикає канали і намагається максимально її ігнорувати. Іншими словами, люди втомилися від нав’язливих пропозицій роликів, які нескінченно крутяться всіма телеканалами. Сьогодні у людей інший підхід до вибору послуг або товарів, багато хто воліє отримати детальну інформацію, а не яскраву картинку та рекомендації зірок.

Тому буклети в Одесі з кожним днем ​​набувають все більшої популярності. Як показала практика, такій рекламі люди довірять більше. Насамперед це пов’язано з ненав’язливістю пропозиції, а також з можливістю вибору.

Тому, якщо ви хочете ефективно заявити про себе, але при цьому не злякати цільову аудиторію, вам необхідно уважніше придивитися до варіанту друкованої рекламної продукції.

Наша компанія на ринку поліграфічних послуг вже не перший рік, і за час свого існування ми вже встигли завоювати безліч позитивних відгуків від вдячних клієнтів. Нас обирають тому, що ми найкращі у своєму сегменті. Наш штат – це висококваліфіковані фахівці з багатим досвідом та креативним мисленням. Своїм клієнтам ми пропонуємо комплексний підхід до розробки та друкування продукції. Звернувшись до нас, ви отримаєте індивідуальний підхід та найкраще вирішення поставлених вами завдань. Надрукувати буклети у нас, означає вибрати найбільш ефективне поєднання максимальної якості та мінімальної ціни. Співпрацюючи з нами, ви отримуєте такі переваги:
  • індивідуальний підхід;
  • креативне вирішення завдань;
  • комплексне рішення;
  • оперативне виконання;
  • робота з найкращими матеріалами;
  • виготовлення продукції на сучасному обладнанні;
  • лояльна цінова політика.
Якщо вам потрібно швидко та якісно надрукувати буклети, тоді ви звернулися за правильною адресою. Наша компанія буде рада вам допомогти, ми зробимо все в максимально стислий термін і на найвищому рівні. У нас ви можете замовити будь-який тираж. Якщо вам потрібна швидка друк великої кількості, ми завжди будемо раді піти до вас назустріч, і запропонуємо найкращі та вигідні умови. Наші буклети – шлях до вашого успіху!

Виготовлення буклетів – це досить трудомісткий процес, який у свою чергу потребує досвіду та професіоналізму. Адже якщо у вас немає готового проекту, тоді це завдання, тобто створити унікальний проект, лягає на плечі співробітників поліграфії. У нашому штаті працюють лише спеціалісти своєї справи, які знають, як найкраще створити рекламний буклет.

При цьому, вам обов’язково варто звернути увагу на те, що рекламний буклет – використовується повсюдно, не важливо, яким саме видом діяльності ви займаєтеся, а також незалежно від місцезнаходження вашої компанії. Власне, все вищезгадане і робить буклети популярнішими на тлі інших поліграфічних продуктів. Друк буклетів має на увазі розробку цих рекламних матеріалів з нуля. Незважаючи на досить компактний розмір, вони здатні не тільки залучити людину, але й дати їй повноцінну інформацію про той чи інший продукт. При цьому вся важлива інформація (переваги, переваги та інше) буде розміщена буквально на кількох сторінках.

В даний час друк буклетів може бути найрізноманітніших форм, розмірів, а також форматів. Але при цьому найпоширенішими є ліфлети. Для тих, хто не в курсі, ліфлети – це листівка формату A4 з двома вигинами. Найімовірніше, раніше ви вже бачили щось подібне. Крім того, з кожним днем ​​стають популярними і буклети формату A5, а за ними йдуть рекламні матеріали у форматі A3. З цього випливає, що у вас буде можливість самостійно вибрати, який саме друк буклетів вам потрібен. При цьому варто відштовхуватися від способу їхнього поширення. Наприклад, ви вирішили розсилати їх поштою, у цьому випадку найкраще вибрати формат A4 з двома фальцями. Чому? Все досить просто. Справа в тому, що поштовий конверт з таким буклетом істотно виділятиметься серед інших листів, що прийшли. А в тому випадку, якщо на цей конверт помістити яскравий логотип, або друк – тоді точно ваш буклет не залишиться непоміченим.

Як не дивно, виготовлення буклетів диктується досить жорсткими умовами сучасного рекламного ринку, більше того, друк буклетів Одеса – не терпить неякісного виконання, а також економії коштів на презентабельності. При цьому в жодному разі не слід забувати про те, що в даний час виготовлення буклетів фактично вже досягло апогею у своєму розвитку. З цього випливає, що перед вами відчинені двері до сучасного, високоякісного обладнання. Крім того, як уже було сказано вище, буклети – являють собою один із найяскравіших, презентабельних, а також нестандартних видів поліграфії. Тому дизайн для кожного клієнта підбирається індивідуально. Це необхідно для того, щоб ви, ваша компанія або ваш продукт зумів виділитися на тлі інших.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок