Друк флаєрів у Одесі

Бажаєте підвищити ефективність промокампанії та залучити більше покупців? Замовте флаєри. Так називають невеликі листівки, що дають їх власнику право на привілей у рамках рекламної акції. В Одесі виробництвом такої друкованої продукції займається компанія “Фабрика реклами”. Ми терміново виготовимо будь-який тираж креативної продукції поліграфії, яку ви зможете купити за найкращою ціною.

Про друк флаєрів

Під флаєром розуміють невелику листівку, яка дає одержувачу право на знижку, бонус або інший привілей. Його розмір складає від 74х105 до 210х100 мм. Цього достатньо для того, щоб поекспериментувати з дизайном, розмістити корисну інформацію та логотип бренду.

Переваги та матеріали друку флаєрів

Друк флаєрів

Використання роздавального матеріалу — найпростіший спосіб підвищити ефективність рекламної кампанії. Він:

  • повідомляє про акції;
  • мотивує на купівлю;
  • збільшує охоплення цільової аудиторії.

Якщо на листівці розмістити логотип та оригінальний принт, це підвищить впізнаваність бренду. Головне при роздруківці застосовувати якісні матеріали, щоб продукція поліграфії довше зберігала первісний вигляд.

Види друку флаєрів

Під час виготовлення роздавального матеріалу майстра друкарні «Фабрика реклами» використовують сучасні друковані технології. Середні та великі тиражі виготовляються за допомогою офсетного друку, малі – за допомогою цифрового. Набагато рідше використовується шовкографія та роздруківка на ризографі.

Як друкований носій виступає глянсовий крейдований папір щільністю 90–130 г/кв. м, яка забезпечує яскравість та насиченість картинки. Більше щільний папір використовують рідше через вартість.

Переваги друку флаєрів від «Фабрика реклами»

Компанія «Фабрика реклами» надає в Одесі поліграфічні послуги та приймає замовлення на виробництво оригінальної друкованої продукції. Ми маємо матеріально-технічну базу, яка дозволяє терміново виготовляти великі та малі тиражі.

Причини, щоб купити листівки та флаєри у друкарні «Фабрика реклами»:

  • сучасні технології друку;
  • якісні матеріали та обладнання;
  • допомога у підборі дизайну та розміру;
  • доступні ціни;
  • мінімальний термін виготовлення.

Щоб замовити креативну продукцію поліграфії або дізнатися про вартість інших послуг, заповніть форму для зворотного дзвінка або зателефонуйте за вказаними номерами.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок