Друк календарів в Одесі

Календарі – це корпоративний стиль. Від якості друку фірмового календаря залежить формування образу компанії у колі Ваших партнерів та клієнтів. Низька вартість виготовлення та висока віддача роблять корпоративні календарі одним із найпопулярніших видів рекламної поліграфії.

Способи друку та виготовлення календарів

Друк календарів
Настінні календарі крім того, що є дуже зручними та функціональними у використанні, є ще й чудовою прикрасою стін офісів та установ. Нерідко вдала поліграфія і дизайн сприяють тому, що навіть після закінчення терміну дії настінний календар не забирається, а продовжує служити постером або картиною.
Настільний календар — зручний вид календаря, який можна поставити на стіл в офісі або в установі. Настільні календарі, як правило, мають невеликий формат, але з точки зору зручності та читабельності є, мабуть, одними з найкращих. Тому до якості, функціональності та оформлення настільних календарів висуваються підвищені вимоги.
Кишеньковий календар – це дешевий і досить ефективний носій реклами. Зручно завжди мати один або кілька кишенькових календариків. Іноді кишеньковий календарик може бути ролі візитної картки. Стандартний розмір кишенькового календаря – 70 х 100 мм.

Календар належать до ненав’язливої ​​групи друкованої реклами Одеси. Таку продукцію рекомендується замовити будь-якій фірмі або компанії, оскільки вони не є прямою рекламою, а відображають особисту увагу до клієнта, але тим часом ваша реклама завжди буде в полі зору. Календарі в Одесі діляться на 3 основних види: перекидні, у формі будиночка, звичайні на робочий стіл, настінні та кишенькові. На них можна нанести ваш фірмовий логотип, будь-яке кольорове зображення або просто рекламний текст. Для більшої ефективності, друк календарів замовляють великим тиражем, при цьому слід враховувати контингент клієнтів. Календар розповсюджується у вигляді подарунка або сувеніра скрізь, з чим пов’язана ваша фірма – презентації, виставки, оформлення покупок тощо. Така реклама ефективна і тим, що про вашу фірму дізнаються не тільки ті люди, кому було зроблено сувенір, а також їхні друзі та близькі.

Щоб календар був неординарним і креативним твором поліграфічного мистецтва, а не стандартним виробом зі звичайною картинкою, під якою розташована нудна чорно-біла календарна сітка, його створення слід доручити професіоналам. Дизайнерська група Фабрики реклами готова створити для Вашої компанії найкращий календар. Адже від якості дизайну та друку фірмового календаря залежить образ Вашої компанії в очах Ваших партнерів та клієнтів. Якщо ви хочете зробити подарунок своїм колегам та партнерам по бізнесу, то зверніться до наших висококласних художників-дизайнерів – вони створять для вас календар у повній відповідності до ваших побажань: серйозний або
легковажно-веселий, строгий чи авангардний, але обов’язково іміджевий, брендовий, дивовижний та неповторний!

Квартальні календарі, що є, по суті, відмінним рекламним носієм, також дуже зручні у використанні та по-діловому практичні. Тому, їхня присутність у будь-якому офісі є справою дуже поширеною і закономірною. Рекламна інформація розміщується як вгорі квартального календаря (на топ-слайді), і на рекламних полях між блоками кожного місяця, самих блоках і підкладці календаря.
Навіть сьогодні друк маленьких календарів кишенькового формату користується популярністю. Такі календарі потрібні в офісі, вдома. Найчастіше кишенькові календарі виконують роль візитки із зазначенням контактних даних, рекламної інформації, графіка роботи, карти проїзду. Виходячи з вимог клієнта, фахівці друкарні обов’язково допоможуть підібрати оптимальний варіант дизайну маленького календаря, спосіб недорогого друку. При цьому ви підберете якість паперу та захисне покриття кольорової сторони виробу.

Часті питання

Стандартні терміни виготовлення календарів в Одесі:
  • ✔ Календарі – 10 робочих днів.
  • ✔ настінні календарі
  • ✔ настільні календарі
  • ✔ кишенькові календарі

Якщо ви хочете замовити виготовлення календарів в Одесі, вам підійдуть досвідчені підрядники з великим досвідом роботи. Одним із таких підрядників є «Фабрика Реклами», яка розташована за адресою: м. Одеса, вул. Богдана Хмельницького, 24, телефон 048-798-2111. Ми працюємо понад 20-ти років і виготовляємо будь-які види зовнішньої та внутрішньої реклами на власній виробничій базі з досвідченими менеджерами та дизайнерами.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок