Друк настільних календарів у Одесі

Настільний календар – різновид продукції поліграфії, що знайшов застосування в побуті, офісі та торгівлі. У рекламі його використовують для підтримки корпоративного іміджу та розміщення реклами. Замовити виробництво продукції поліграфії можна в компанії “Фабрика реклами”. У нашій друкарні виготовляється оригінальна друкована продукція, яку можна купити за найкращою вартістю з адресною доставкою по Одесі.

Про друк настільних календарів

Під настільним календарем розуміють органайзер, на якому розміщують календарну сітку, пам’ятні фотографії, колажі, логотипи або іншу іміджеву інформацію. У нього високий рекламний потенціал. 

Переваги та матеріал друку настільних календарів

Друк настільних календарів

Цей вид продукції поліграфії друкують на крейдованому папері щільністю 170 г/кв. м, який потім приклеюють до палітурного картону завтовшки 2 мм. Завдяки багатошаровій конструкції виріб стає міцнішим:

  • щільним;
  • міцним;
  • стійким;
  • зносостійким.

Календар може бути перекидним на пружині або у вигляді “будиночка”. Вибір залежить від того, скільки і яку інформацію на ньому потрібно розмістити.

Види друку настільних календарів

При виготовленні цієї поліграфічної продукції частіше вдаються до цифрової або офсетної технології. Перша підходить для роздруківки виробів тиражем до 100 примірників.Її
переваги – ціна та висока швидкість нанесення зображень Офсетну технологію застосовують у разі, якщо тираж налічує понад 500 примірників. Поодинокі екземпляри можна надрукувати за допомогою шовкографії.

Переваги друку настільних календарів від "Фабрики реклами"

Компанія обладнала свою друкарню в Одесі сучасними принтерами та якісними витратними матеріалами. Це дало змогу налагодити виробництво настінних, настільних та інших календарів різного розміру у великих і малих тиражах. Кожному, хто хоче купити їх, “Фабрика реклами” гарантує:

  • великий вибір цікавих дизайн-проектів;
  • висока якість друку;
  • комплекс супутніх послуг;
  • гнучкі терміни виготовлення;
  • доступні ціни.

Щоб замовити роздруківку продукції поліграфії або розрахувати вартість інших послуг, заповніть форму для зворотного дзвінка або зателефонуйте за номерами в шапці сайту.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок