Велика різноманітність рекламних послуг в Одесі

Рекламне агентство Фабрика реклами це компанія з виробництва зовнішньої та інтер’єрної реклами. Весь цикл виробництва реклами ми робимо на власній виробничій основі. Яскрава і стильна вивіска для Вашого магазину, якісний і сучасний фасад, оригінальне оформлення виставкового стенду або подарунок, що просто запам’ятовується, — це далеко не все, ніж ми можемо Вам допомогти!

“Фабрика реклами” – Ваш вірний помічник у світі реклами в Одесі, Україні та за кордоном!

Виробництво зовнішньої реклами в Одесі✅ Вивіски✅Лайтбокси✅Об'ємні літери✅ Широкоформатний друк✅ виготовлення та монтаж.

Чому ми?

ЯКІСТЬ ВИРОБНИЦТВА

Основною метою роботи нашого підприємства є збільшення випуску та розширення асортименту безпечної продукції стабільної якості, що відповідає найвищим вимогам та очікуванням наших споживачів.

ШВИДКІСТЬ ВИРОБНИЦТВА

Наше виробництво максимально оптимізоване для швидкого виготовлення продукції та монтажу у вказані терміни.

ЦІНА ВИГОТОВЛЕННЯ

У нас ціна відповідає якості роботи.
Вона формується з ціни на матеріали та трудочаси.
Ніяких прихованих платежів та обманних нарахувань!

Наша історія

Наша компанія “Фабрика реклами” працює на ринку рекламних послуг вже понад 20 років. Починаючи як маленька поліграфічна фірма, що надає послуги цифрового та широкоформатного друку, за ці роки ми виросли у велике підприємство та стали лідерами у своєму сегменті. Додали нові виробничі лінії, нові види послуг. Штат працівників збільшився втричі, що дозволяє виконувати замовлення швидко та якісно. Наші постійні клієнти оцінили це!

Чому виготовлення реклами варто довірити НАМ:

Власна виробнича база

(ми всі робимо самі: зварювання, широкоформатний друк, УФ друк, фрезерування, лазерне різання, монтаж і т.д.);

Досвідчена команда

(більше 20 років досвіду роботи у виробництві реклами);

Тільки якісні матеріали

(ми ніколи не женемося за низькою ціною на витратний матеріал, тому що знаємо, що це спричинить втрату якості);

Відповідальне ставлення до гарантійних зобов’язань

(довгострокова гарантія на вироби);

Сучасне виробництво

(що дає нам можливість бути оперативними та робити роботу вчасно);

Досвід роботи у великих мережевих проектах;

Уважний підхід до кожного замовника;

Дружний та порядний колектив 🙂

Втілення ваших ідей!

Звернувшись до нашої компанії, Ви отримаєте надійного партнера у світі реклами. Ми здійснимо якісну роботу за короткий термін, за прийнятною ціною. Більш ніж за 20 років роботи на ринку ми отримали досвід у створенні та просуванні різноманітних рекламних проектів. Ми реалізували проекти для таких компаній, як гіпермаркет “Епіцентр”, клуб “Ібіца”, міжнародний аеропорт “Одеса”, мережа магазинів побутової техніки “Фокстрот”, банк “Південний”, “Марфін Банк”, гіпермаркет “Ашан”, ТРЦ “Рів’єра” », «ЦВТ», “Аркадія Сіті”, банк “Аваль”, “Креді Агріколь Банк”, компанії “Перно Рікар Україна”, компанії “Санте-Алко”, телеканал “Репортер”, “Укртелеком”, ТЦ “Мегадом”. Часи нехитрої реклами давно минули. Сьогоднішні технології надають можливість на споживача більш тонко і водночас ефективніше. Щоб досягти успіху, потрібно бути яскравим, особливим і несхожим на інших. Команда “Фабрики Реклами” допоможе Вам втілити найнеймовірніші завдання від візиток до рекламної конструкції заввишки з п’ятиповерховий будинок. Наша робота підкреслюватиме Вашу унікальність і це буде найкращий дует для створення реклами Вашої мрії!

Часті питання

У «Фабрика реклами» в Одесі ви можете замовити широкий спектр послуг з реклами, таких як зовнішня та внутрішня реклама, послуги друку, брендування, сувенірна продукція та багато іншого.

Для замовлення на сайті «Фабрика реклами» в Одесі ви можете звернутися до одного з менеджерів за допомогою чату, або за телефоном  048-798-2111. Вони допоможуть вам вибрати правильні продукти та послуги, які відповідають вашим вимогам. Менеджери обізнані та досвідчені, вони допоможуть вам у розв’язання будь-яких питань. Незалежно від того, чи потрібен вам банер, рекламний щит чи будь-який інший рекламний матеріал, Фабрика Реклами допоможе вам.

«Фабрика реклами» в Одесі пропонує різноманітні рішення у сфері реклами – зовнішню, внутрішню та широкоформатний друк. Враховуючи зростання конкуренції, яка стала реалістичною в умовах сучасного ринку, реклама стала ключовою складовою комплексу маркетингу.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок