Послуги дизайнера в Одесі.

У сучасному світі краса, стиль, впізнаваність – запорука успішності та процвітання Вашого бізнесу, затишок та презентабельність Вашого будинку чи офісу та просто приємне відчуття гармонії. Якщо раніше послуги дизайнера вважалися розкішшю та просто витрачанням грошей, то сьогодні це необхідність! Наші дизайнери професіонали, не тільки у реалізації Ваших ідей, але й у візуалізації проектів, а також грамотному технічному опрацюванню.

Варіанти дизайну

Послуги дизайнера
У Фабриці Реклами ви можете розробити дизайн візитної картки та реалізувати його. Наші дизайнери підготують дизайн-макет, з якого вийде якісна поліграфічна продукція. У кожному макеті ми враховуємо специфіку способу нанесення зображення, яку вибрав клієнт.
Послуги дизайнера
Наші дизайнери допоможуть у виробництві макетів на всіляку поліграфію. Починаючи від фірмового бланка, брошури та папки, закінчуючи каталогом.
Послуги дизайнера
Правильно підготовлений дизайн макет один з найважливіших етапів у виробництві якісної вивіски. Наші дизайнери мають величезний досвід роботи в макетуванні вивісок, вони знайомі зі специфікою матеріалів та систем підсвічування. Макети наших дизайнерів завжди здійсненні та збігаються з реалізованими вивісками.
Послуги дизайнера
Ми допоможемо Вам розробити фірмовий логотип. Наші дизайнери мають великий досвід у даному виді дизайну. Тут велике значення має правильно поставлене завдання та спільна робота дизайнера та замовника. Важливо, щоб замовник висловив максимум своїх побажань.

1. Опишіть свій проект та його цілі якомога конкретніше ще до початку роботи

2. Визначте стартовий бюджет

3. Якомога раніше говоріть про те, що вам не подобається

4. Показуйте бажане на прикладах

5. Запасіться хорошим настроєм та позитивним мисленням

І ще… дизайнери теж люди… так що не забувайте хвалити дизайнера. Це окрилює та надихає на найкращий результат!

Приклади наших робіт

Ціни на послуги дизайнера:

ВидЦіна
Візитка від 480 грн
Флаєр від 600 грн
Банер від 320 грн
Буклет від 1200 грн
Брошура від 2400 грн
Табличка від 320 грн
Мимохід від 640 грн
Вивіска від 900 грн
Розробка логотипувід 4100 грн
Вартість послуги дизайнера – 1 година роботи – 200 грн

Ціни на продукцію є приблизними. Для точного розрахунку, зверніться до менеджера нашої компанії, вони зможуть прорахувати точну вартість замовлення, з урахуванням макета, монтажу та інших особливостей Вашого замовлення.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок