ᐉ Послуги дизайнера в Одесі. Розробка логотипів, макетів флаєрів, візиток, банерів. - Рекламна агенція «Фабрика реклами»
  • Russian
  • Українська

Послуги дизайнера в Одесі.

У сучасному світі краса, стиль, впізнаваність – запорука успішності та процвітання Вашого бізнесу, затишок та презентабельність Вашого будинку чи офісу та просто приємне відчуття гармонії. Якщо раніше послуги дизайнера вважалися розкішшю та просто витрачанням грошей, то сьогодні це необхідність! Наші дизайнери професіонали, не тільки у реалізації Ваших ідей, але й у візуалізації проектів, а також грамотному технічному опрацюванню.

Варіанти дизайну

У Фабриці Реклами ви можете розробити дизайн візитної картки та реалізувати його. Наші дизайнери підготують дизайн-макет, з якого вийде якісна поліграфічна продукція. У кожному макеті ми враховуємо специфіку способу нанесення зображення, яку вибрав клієнт.
Дизайн полиграфии
Наші дизайнери допоможуть у виробництві макетів на всіляку поліграфію. Починаючи від фірмового бланка, брошури та папки, закінчуючи каталогом.
Дизайн вывески.
Правильно підготовлений дизайн макет один з найважливіших етапів у виробництві якісної вивіски. Наші дизайнери мають величезний досвід роботи в макетуванні вивісок, вони знайомі зі специфікою матеріалів та систем підсвічування. Макети наших дизайнерів завжди здійсненні та збігаються з реалізованими вивісками.
Разработка логотипа
Ми допоможемо Вам розробити фірмовий логотип. Наші дизайнери мають великий досвід у даному виді дизайну. Тут велике значення має правильно поставлене завдання та спільна робота дизайнера та замовника. Важливо, щоб замовник висловив максимум своїх побажань.

1. Опишіть свій проект та його цілі якомога конкретніше ще до початку роботи

2. Визначте стартовий бюджет

3. Якомога раніше говоріть про те, що вам не подобається

4. Показуйте бажане на прикладах

5. Запасіться хорошим настроєм та позитивним мисленням

І ще… дизайнери теж люди… так що не забувайте хвалити дизайнера. Це окрилює та надихає на найкращий результат!

Приклади наших робіт

Ціни на послуги дизайнера:

Ціни на продукцію є приблизними. Для точного розрахунку, зверніться до менеджера нашої компанії, вони зможуть прорахувати точну вартість замовлення, з урахуванням макета, монтажу та інших особливостей Вашого замовлення.

    Залишити заявку

    Українська

      Залишити заявку