Оформлення телевізійної студії в Одесі

Обладнання сучасної телестудії – високотехнологічний та дорогий процес. Але як би не була оснащена студія технічно, її візуальне оформлення — запорука успіху кінцевого продукту. Декорації, в яких знаходяться ведучий та гості програми, формують образ телепередачі у сприйнятті глядачів.

Приклади наших робіт

Невід’ємними елементами телестудій є об’ємні предмети та поєднання різноманітних фактур, як правило, вони присутні на перегородках або стінах приміщення, щоб притягати погляд камери. Поверхня з акрилу – не виняток. Вона має безліч колірних варіантів та дозволяє робити експерименти на основі різних текстур. Декорування телевізійної студії за допомогою такого матеріалу є найкращим рішенням. Як рифлений, так і текстурований акрил можна використовувати для оформлення різних частин студії або меблів.

Найважливішим фактором сприйняття телестудії глядачами є світло. Він впливає на вигляд приміщення зсередини, оскільки саме ілюмінатори та світильники спрямовані на декорації, щоб яскраво висвітлювати їх, при цьому уникаючи відблисків. Досягти такого результату нам допомагає спеціальне антивідблиску покриті акрилу. Цей матеріал привертає увагу яскравими відтінками без зайвих відблисків. Оскільки камера вважає за краще уникати світлових джерел безпосередньо, краще використовувати освітлення, заховане в акрил. А наявність лінійних світильників або точкових, краще запаяти в органічне скло. Так випромінювання світла від них буде м’якшим, щоб сприйняття картинки на екрані стало ще комфортнішим.

Додатковий декор завжди використовують при професійному підході до оформлення телестудій. Це можуть бути акрилові панелі, стенди або фігури. Також для цілісності образу можна застосовувати настінні написи або навісні малюнки. У цьому плані з акрилом не зрівняється жодний інший матеріал. Акрилова поверхня найкраще підходить для нанесення будь-яких написів і візерунків. Але щоб гармонійність простору не була порушена, важливо, щоб всі елементи гарно поєднувалися між собою, тому ми й належимо до додаткового декорування з особливою ретельністю. А технологічні можливості лише допомагають нам у цьому.

Щоб зробити телевізійну студію по-справжньому модерною та привабливою, знадобиться, по-перше, дороге обладнання з високотехнологічними даними, а, по-друге, правильне оформлення з візуального погляду. Адже, незалежно від технічного оснащення студії, успіх передач великою мірою залежить від декорування. Саме елементи декору відкладаються у сприйнятті глядачів та створюють кінцевий образ передачі. Основні функції таких декорацій включають: універсальність, ефективність, дешевизну, легкість у збиранні та демонтажі. Усі ці критерії належать мобільним стендам.

За допомогою мобільних стендів таких систем, як Pop Up, Roll Up, Fold Up можна створити інтер’єри, різні за геометрією та об’ємом. Так, всіляка форма простору буде доступною для телепрограм будь-якого жанру.

Прерогативою мобільних стендів є можливість їх трансформації, тобто дизайн студії можна змінити без розбирання колишніх конструкцій. Щоб швидко перетворити декорації, достатньо зробити заміну фотопанелей на каркасі стенду. Так Ви виграєте подвійно: на економії студійного часу та скорочення витрат на додаткові матеріали. Мобільний стенд стане чудовим рішенням і для зйомки на виїзді, поза студією.

Вибираючи організацію, яка випускає подібні стенди, важливо, щоб у її штаті були і дизайнери, оскільки художнику телепередачі ефективніше працюватиме з тими, хто розуміється на можливостях та особливостях мобільних. стендів.

Декорування телестудій – нелегкий процес, що складається з великої кількості складних та трудомістких етапів. Тут можуть використовуватися абсолютно незвичайні рішення та закони, які не зустрінеш у звичайному середовищі. Оформлення телестудій складається з:

  1. створення прототипу приміщення з наявністю вибраних декорацій;
  2. вибору стильового та колірного напрямку, розробка концепції дизайну проекту;
  3. доречного розміщення світлових індикаторів, підсвічування та ілюмінацій;
  4. підбір та розподіл меблів та елементів декору;
  5. перевірка та налаштування технічного обладнання.

Створюючи дизайн телестудій, наша компанія використовує новітні технології, а також сучасне обладнання, яке відповідає останнім вимогам телевізійної індустрії. Наші співробітники стежать за останніми тенденціями дизайну, добре ознайомлені з технічними даними матеріалів та знають, як краще використовувати їх характеристики.

телестудії, телестудії Одеса, телешоу, дизайн студії, телевізійні студії, телевізійні шоу, шоу програми, телевізійні проекти, вироби з оргскла, оформлення телестудії, декорації для телестудій, оформлення телевізійної студії, оформлення телестудій, послуги, замовити, оформлення телестудій в Одесі, оформлення телестудій в Україні, студійні декорації, студійна декорація, оформити телестудію, Одеса, Україна, телевізійні зйомки знімальний майданчик дизайн декорацій, сайт, радіочастотний центр, зв'язок, мережі, інформація
Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок