Друк на полотні: виготовлення модульних та швидкознімних картин в Одесі.

Картини додають у будь-яке приміщення вишуканість та стиль. Ми виготовляємо їх як на натуральних, так і синтетичних полотнах. За допомогою наших технічних засобів ми можемо відтворити для Вас будь-яку репродукцію, яка може бути оригінальним і приємним подарунком для Вашого приміщення.

Варіанти виготовлення картин

Виготовлення картин на полотні

Друк на полотні — розкішний подарунок та прикраса інтер’єру. Надруковані на натуральному полотні портрет, репродукція картини або авторська фотографія – чудовий подарунок, яким справді можна здивувати!

Ми впевнені, що Ви вразите ваших рідних, близьких, колег та друзів, коли вручатимете їм справжню картину в розкішному багеті. Це може бути фотографія, стилізована під живопис або репродукція картини відомого художника. Перевірено не раз – такий подарунок викликає захоплення та запам’ятовується надовго!

Це подарунок, який радуватиме довго!

Фотоколаж на полотні – чудовий пам’ятний подарунок до будь-якого свята! Компанія «Фабрика реклами» пропонує послуги зі створення авторських, унікальних колажів з Ваших фото за індивідуальними вимогами без використання стандартних програмних шаблонів. Дизайнери врахують усі побажання та створять неповторний авторський фотоколаж за Вашими побажаннями. Створимо макет до повного узгодження.

Пропонуємо послугу створення модульної картини за індивідуальними побажаннями з вашого
фото.

Ми розробимо індивідуальний розмір, кількість сегментів, а також стиль різання. Зробимо всі необхідні дизайнерські роботи та підготовку макета. Уявимо візуалізацію Вашої модульної картини в інтер’єрі Вашого будинку. Після погодження макету надрукуємо на полотні та доставимо Вам за 1 день.

Приклади наших робіт

печать на холсте, печать фото на холсте, печать картин на холсте, печать на холсте цена, печать на холсте Одесса, печать фотографий на холсте, печать на холсте Одесса, печать на холсте с подрамником, печать на холсте с натяжкой, печать на холсте недорого, печать на холсте с натяжкой на подрамник, принтер для печати на холсте, купить холст для печати, печать фото на холсте Одесса, печать фото на холсте недорого, печать на холсте Одесса недорого, широкоформатная печать на холсте, печать на холсте Одесса, холст для струйной печати, печать фото на холсте в Одессе, печать портрета на холсте, печать фото на холсте цена, печать на холсте недорого в Одессе, печать на холсте Одесса, уф печать на холсте, интерьерная печать на холсте, печать на холсте уфа, заказать печать на холсте, печать репродукций на холсте, печать фото на холсте в Одессе недорого, печать картин, печать картин на холсте, печать, модульных картин, печать картин Одесса, печать картины купить, печать картин с фото, картины печать Одесса, печать репродукций картин, печать больших картин, печать картин на холсте Одесса, картины хорошего качества для печати, печать картины с фото на холсте, печать картин на холсте Одесса, печать картин маслом, заказ печати картин, сервис по созданию печати и картин, печать картин заказать, печать картин цены, печать репродукций картин на холсте, модульные картины печать на холсте, купить картину печать на холсте, картины для печати на принтере, печать фотографий холстов картин, печать картин маслом на холсте, печать картин Одесса, много картин мастерская печати на холсте, печать картин на холсте Одесса, печать картины на холсте цена, печать картины по фотографии, печать под картину, печать картин для интерьера, печать картин постеров, печать картин на ткани

Ціни на виготовлення картин:

ВидЦіна
Модульні картинивід 2400 грн
Швидкознімні картини 40х60 смвід 960 грн
Картини із комбінуванням матеріалів 40х60 смвід 1600 грн
Картини з печаткою УФ на різних матеріалах 40х60 см (без вартості матеріалу)від 480 грн

Ціни на продукцію є приблизними. Для точного розрахунку, зверніться до менеджера нашої компанії, вони зможуть прорахувати точну вартість замовлення, з урахуванням макета, монтажу та інших особливостей Вашого замовлення.

Часті питання
Стандартні терміни виготовлення картин на полотні в Одесі:
 • ✔ Картини на натуральному/синтетичному полотні – 5 рабочих днів
 • ✔ Картини на підрамнику – 4 робочі дні
 • ✔ Модульні картини на підрамнику – 6 рабочих днів
 • ✔ Полотна з галерейною натяжкою -5 рабочих днів
 • ✔ Друк на полотні – 2 робочі дні.
 • ✔ Швидкозмінні тканеві картини(полотна) – 6 рабочих днів
 • ✔ Картини на натуральному/синтетичному полотні
 • ✔ Картини на підрамнику
 • ✔ Модульні картини на підрамнику
 • ✔ Полотна з галерейною натяжкою
 • ✔ Друк на полотні
 • ✔ Швидкозмінні тканеві картини(полотна)

Якщо ви хочете замовити виготовлення Друк на полотні: виготовлення модульних та швидкознімних картин в Одесі, вам підійдуть досвідчені підрядники з великим досвідом роботи. Одним із таких підрядників є «Фабрика Реклами», яка розташована за адресою: м. Одеса, вул. Богдана Хмельницького, 24, телефон 048-798-2111. Ми працюємо понад 20-ти років і виготовляємо будь-які види зовнішньої та внутрішньої реклами на власній виробничій базі з досвідченими менеджерами та дизайнерами.

Відносна (орієнтовна) вартість Друку на полотні: виготовлення модульних та швидкознімних картин:
 • ✔ Картини на натуральному/синтетичному полотні – від 500 грн
 • ✔ Картини на підрамнику – від 500 грн
 • ✔ Модульні картини на підрамнику – від 2000грн
 • ✔ Полотна з галерейною натяжкою – від 600 грн
 • ✔ Друк на полотні – від 600 грн/м2
 • ✔ Швидкозмінні тканеві картини(полотна) – від 2000 грн
Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок