Друк картин із комбінуванням матеріалів в Одесі

Картини, під час створення яких використовувалося технології комбінування матеріалів, мають дуже цікавий зовнішній вигляд. Використовувати об’єкти можна в якості інтер’єрної рекламиабо вивісок. Особливості технології виготовлення виробів впливають на вартість. При цьому замовити об’єкти такого формату буває набагато вигідніше, ніж купити вироби для просування бізнесу за дорожчою ціною.

Нюанси виробництва картин із комбінованим матеріалів

Друк картин з комбінуванням матеріалів

Особливості друку на полотні та інших типах основ із застосуванням технології комбінування матеріалів дозволяє створювати об’ємні артоб’єкти. Цей формат може бути використаний для виготовлення:

  • вивісок та зображень з логотипами компаній та переліком послуг;
  • інтер’єрних об’єктів по фото;
  • репродукцій.

У форматі картин, під час друку яких використовувалася технологія комбінування матеріалів, можуть бути створені панно та мультипанно. Вироби можна замовити у будь-якому розмірі. Такий підхід до виробництва цінується дизайнерами, чий бізнес пов’язаний із розробкою інтер’єрних рішень.

Картини з комбінуванням матеріалів: де знайти в Одесі

Переваги друку виробів із комбінуванням матеріалів у «Фабриці реклами» – можливість замовити виріб будь-якого формату та доступні ціни. Наші фахівці готові надати послугу з встановлення реклами в Одесі.

Орієнтовний прайс на виготовлення можна дізнатись на сайті. Підсумкова вартість робіт розраховується індивідуально для кожного клієнта «Фабрики реклами» та залежить від розміру полотен та складності виробництва.

Купити картини, для виробництва яких використовувалася технологія комбінування при друку на полотні або інших типах основ також можна з доставкою по Україні.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок