Виготовлення вивісок в Одесі

Підбір та виготовлення вивіски – це важливий момент у організації рекламної кампанії агентства. При проектуванні зазвичай враховують такі критерії:
1. Рекламна вивіска повинна відповідати інтер’єру та фасаду будівель. Це дозволить як прикрасити навколишній вигляд, а й залучити покупця;
2. Індивідуальність фасадної вивіски. Встановлюючи рекламну позицію компанії на зовнішній бік будинків, ви виділяєте свій бізнес серед інших;
3. Вартість виготовлення. Виробництво реклами може бути різним за ціною, залежно від складності виробництва.
Купуйте рекламну вивіску на сайті компанії “Фабрика Реклами” або замовляйте в офісі агентства в Одесі. Деталі виготовлення та ціну можна уточнити у спеціалістів компанії.

Варіанти виготовлення вивісок

Світлові вивіски

Світлові акрилові букви чи не найпопулярніший вид зовнішньої реклами. Глянцева лицьова панель виграшно виглядає на фасаді, підсвічений кольоровий акрил акцентує увагу на Вашій рекламі! Не бійтеся голосно заявити про себе!

Світлові вивіски
Літери з контражурним підсвічуванням завжди виглядають більш привабливо та статусно. При використанні не світлових матеріалів для виготовлення лицьових частин букв, контражурне підсвічування є єдиним можливим варіантом підсвічування букв.
Світлові вивіски
Прекрасний варіант виконання об’ємних букв для зовнішнього використання. Композит не вигоряє на сонці, зберігаючи свій вихідний колір, також він міцний і легкий. А контражурне підсвічування додасть ошатності та презентабельності Вашій вивісці!
Світлові вивіски
Натуральні матеріали, такі як дерево, набувають все більшої популярності у виробництві вивісок. Найчастіше їх застосовують для оформлення ресторанів, пабів, кафе та магазинів, в яких інтер’єр та екстер’єр виконані у загальному стилі.
Световая вывеска be free

АКП (алюмінієвий композитний матеріал) або «композит» ідеально підходить як основа (Фон) для розміщення об’ємних світлових літер. З нього можна зробити якісний, довговічний короб, усередині якого сховається вся проводка.

Світлові вивіски

Якщо потрібно зробити вивіску з написами, що світяться, і непросвітним фоном, ми беремо АКП (алюмінієвий композитний матеріал), фрезеруємо його, згинаємо короб і робимо проріз, зсередини приклеюємо акрил, монтуємо світлодіодну стрічку, кластери або світлодіодні лампи, залежно від глибини боксу.

Світлові вивіски

Коли потрібно зробити об’ємний напис, що світиться, а шрифт занадто тонкий – світлодіодна стрічка не вміщаєтся. Ми робимо АКП короб з прорізом і накладаємо літери з акрилу 10-15мм.

Світлові вивіски

Вывеска, состоящая из объемных букв с лампочками смотрится очень стильно. За счет большого количества светодиодных лампочек, такую вывеску видно издалека. 

Світлові вивіски
Акрилайт – це вивіска, яка виготовляється шляхом фрезерування прозорого акрилу та установки торцевого підсвічування, що створює яскравий ореол світіння фрезерованих ліній. Це оригінальний, але простий виріб підкреслить Вашу унікальність серед інших рекламних вивісок у нашому місті.
Світлові вивіски

Акрилові об’ємні літери, найпопулярніші на сьогоднішній день. Акрил добре розсіює світло, роблячи підсвічування рівномірним. На МАФ-вх  їх найчастіше розміщують на АКП фризі.

Світлові вивіски
Якщо Ваша вивіска досить габаритна, а Ваш бюджет не є гумовим – зверніть увагу на флексові (флекс або backlite це просвітний банер) вивіски. Немає обмежень за розміром, можливе встановлення внутрішнього підсвічування, міцна і порівняно недорога конструкція Вас радуватиме довгі роки!
Світлові вивіски
Лайтбокс – найпопулярніший вид вивіски. Різноманітність форм, розміру, варіантів підсвічування дозволить не лише рекламувати Вашу компанію, а й оригінально прикрашати будівлю.
Світлові літери з дерева можна використовувати не тільки як фасадну рекламу, але і розмістити у внутрішньому просторі офісу.

Компанія займається виробництвом зовнішньої та внутрішньої реклами в Одесі, і пропонує своїм клієнтам такі переваги:

 1. Гарантія на виготовлення рекламних вивісок до 3 років;
 2. Використання сучасних технологій виготовлення;
 3. Можливість придбати та виготовити елементи для зовнішньої реклами бізнесу, які є в наявності тільки у нас;
 4. Низька вартість послуг.

Об’ємні літери складаються з таких частин:

 1. Лицьова частина літери зі світлорозсіювальними властивостями;
 2. Задник;
 3. Борти;
 4. Джерело підсвічування.

Рекламна вивіска з внутрішнім підсвічуванням та використанням об’ємних літер з лицьового боку складається з акрилу. Таке покриття добре розсіює світло. Якщо говорити про контражурне підсвічування, то в даному випадку світло спрямоване на основу, де розміщені літери, що дозволяє створити гарне розсіяне свічення.

Такі рекламні технології використовуються для просування товару або магазину, вони відрізняються простотою виконання, і, як наслідок, низькою вартістю. Рекламні банери з підсвічуванням можна використовувати в якості ефективної фасадної реклами.

Замовити виготовлення рекламної вивіски та купити її можна на сайті “Фабрика Реклами” або в офісі агентства в Одесі. Деталі та ціну виготовлення можна уточнити у спеціалістів.

Така продукція також зустрічається під назвою флексові вивіски. Для виробництва подібної реклами використовують спеціальну банерну тканину, яка відрізняється низькою ціною та простотою виготовлення. Такі компоненти дають змогу виготовити великі рекламні конструкції за короткий термін.

Замовити та купити рекламну вивіску можна на сайті компанії “Фабрика Реклами” або в офісі цієї агенції в Одесі. Деталі виготовлення та ціну уточнюйте у спеціалістів.

Перевагами композитного короба з прорізом можна назвати:
 1. Можливість зробити цільну велику конструкцію без стиків (до 5,9 м);
 2. Можливість використання як всередині приміщення, так і на фасадній стороні будинку;
 3. Наявність яскравого підсвічування, що виділяє рекламну інформацію;
 4. Текстура може імітувати дерево, алюміній або мармур.
Якщо говорити про короби з об’ємними літерами, то такі конструкції дозволяють виготовити гарне підсвічування та надійно сховати проводку.

приклади наших робіт

Ціни на виготовлення світлової вивіски:

ВидЦіна
Об'ємні літери з внутрішнім підсвічуванням 30 смвід 1570 грн/шт
Об'ємні акрилові літери з контражурним підсвічуванням 30 смвід 1850 грн/шт
Об'ємні літери з композиту з контражурним підсвічуванням 30 смвід 1460 грн/шт
Об'ємні літери з лампочками 87 смвід 6350 грн/шт
АКП вивіска з прорізом 200х50 смвід 11200 грн
Акрилайти 100х100 смвід 12600 грн
Банерна вивіска на сталевому каркасі 100х100 смвід 880 грн

Ціни на продукцію приблизні. Для точного розрахунку, зверніться до менеджера нашої компанії, вони зможуть прорахувати точну вартість замовлення, з урахуванням макета, монтажу та інших особливостей Вашого замовлення.

Часті питання
Середні терміни виготовлення вивісок в Одесі включають різні фактори в залежності від типу реклами. Наприклад:
 • ✔ Світлові вивіски – 10 робочих днів;
 • ✔ Лайтбокси – 5 робочих днів;
 • ✔ Не світлові вивіски – 6 робочих днів ;
 • ✔ Фасадні вивіски – 10 календарних днів;
 • ✔ Оформлення вітрин – 3 робочих днів;
 • ✔ Штендери, мімоходи – 6 робочих днів;
 • ✔ Реклама на транспорті – 5 робочих днів;
 • ✔ Світлодіодні рухомі рядки – 14 робочих днів;
 • ✔ Рекламні стели, пілони – 14 робочих днів;
 • ✔ Брандмауери – 10 робочих днів.
 • ✔ Світлові акрилові вивіски
 • ✔ Лайтбокси
 • ✔ Несвітові вивіски з псевдооб’їємом
 • ✔ Об’ємні літери
 • ✔ Композитні вивіски
 • ✔ Банерні вивіски
 • ✔ Світлодіодні рухомі рядки
 • ✔ Вивіски з неонфлексу
 • ✔ Несвітові ПВХ вивіски

Якщо ви хочете замовити виготовлення вивісок в Одесі, вам підійдуть досвідчені підрядники з великим досвідом роботи. Одним із таких підрядників є «Фабрика Реклами», яка розташована за адресою: м. Одеса, вул. Богдана Хмельницького, 24, телефон 048-798-2111. Ми працюємо понад 20-ти років і виготовляємо будь-які види зовнішньої та внутрішньої реклами на власній виробничій базі з досвідченими менеджерами та дизайнерами.

Відносна (орієнтовна) вартість виготовлення вивісок в Одесі:
 • ✔ Світлові акрилові вивіски – від 8000 грн
 • ✔ Лайтбокси – від 5000 грн/м2
 • ✔ Несвітові вивіски з псевдооб’їємом – від 2500 грн
 • ✔ Світові об’ємні літери 80 грн/см
 • ✔ Композитні вивіски – від 3000 грн/ м2
 • ✔ Банерні вивіски від 1500 грн /м2
 • ✔ Світлодіодні рухомі рядки – від 16000 грн м2
 • ✔ Вивіски з неонфлексу від 10000 грн
 • ✔ Несвітові ПВХ вивіски – від 2600 грн/ м2
Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок