ᐉ Виготовлення вивісок в Одесі, замовити вивісок в Одесі. Рекламна агенція «Фабрика реклами»
 • Russian
 • Українська

Виготовлення вивісок в Одесі.

Підбір та виготовлення вивіски – це важливий момент у організації рекламної кампанії агентства. При проектуванні зазвичай враховують такі критерії:
1. Рекламна вивіска повинна відповідати інтер’єру та фасаду будівель. Це дозволить як прикрасити навколишній вигляд, а й залучити покупця;
2. Індивідуальність фасадної вивіски. Встановлюючи рекламну позицію компанії на зовнішній бік будинків, ви виділяєте свій бізнес серед інших;
3. Вартість виготовлення. Виробництво реклами може бути різним за ціною, залежно від складності виробництва.
Купуйте рекламну вивіску на сайті компанії “Фабрика Реклами” або замовляйте в офісі агентства в Одесі. Деталі виготовлення та ціну можна уточнити у спеціалістів компанії.

Варіанти виготовлення вивісок

5_objemni bukvi

Світлові акрилові букви чи не найпопулярніший вид зовнішньої реклами. Глянцева лицьова панель виграшно виглядає на фасаді, підсвічений кольоровий акрил акцентує увагу на Вашій рекламі! Не бійтеся голосно заявити про себе!

Bukvi "Lanterna"
Літери з контражурним підсвічуванням завжди виглядають більш привабливо та статусно. При використанні не світлових матеріалів для виготовлення лицьових частин букв, контражурне підсвічування є єдиним можливим варіантом підсвічування букв.
kompozitnie bukvi
Прекрасний варіант виконання об’ємних букв для зовнішнього використання. Композит не вигоряє на сонці, зберігаючи свій вихідний колір, також він міцний і легкий. А контражурне підсвічування додасть ошатності та презентабельності Вашій вивісці!
вывеска "SALAD&GRILS"
Натуральні матеріали, такі як дерево, набувають все більшої популярності у виробництві вивісок. Найчастіше їх застосовують для оформлення ресторанів, пабів, кафе та магазинів, в яких інтер’єр та екстер’єр виконані у загальному стилі.
Світлові вивіски

АКП (алюмінієвий композитний матеріал) або «композит» ідеально підходить як основа (Фон) для розміщення об’ємних світлових літер. З нього можна зробити якісний, довговічний короб, усередині якого сховається вся проводка.

Вывеска ТЦ "ALSU" Одесса

Якщо потрібно зробити вивіску з написами, що світяться, і непросвітним фоном, ми беремо АКП (алюмінієвий композитний матеріал), фрезеруємо його, згинаємо короб і робимо проріз, зсередини приклеюємо акрил, монтуємо світлодіодну стрічку, кластери або світлодіодні лампи, залежно від глибини боксу.

Композитный короб с прорезью

Коли потрібно зробити об’ємний напис, що світиться, а шрифт занадто тонкий – світлодіодна стрічка не вміщаєтся. Ми робимо АКП короб з прорізом і накладаємо літери з акрилу 10-15мм.

Вывеска "BOOZE_BAR"

Вывеска, состоящая из объемных букв с лампочками смотрится очень стильно. За счет большого количества светодиодных лампочек, такую вывеску видно издалека. 

Акрилайт
Акрилайт – це вивіска, яка виготовляється шляхом фрезерування прозорого акрилу та установки торцевого підсвічування, що створює яскравий ореол світіння фрезерованих ліній. Це оригінальний, але простий виріб підкреслить Вашу унікальність серед інших рекламних вивісок у нашому місті.
Объемные буквы мясной-маркет

Акрилові об’ємні літери, найпопулярніші на сьогоднішній день. Акрил добре розсіює світло, роблячи підсвічування рівномірним. На МАФ-вх  їх найчастіше розміщують на АКП фризі.

Флексовая вывеска
Якщо Ваша вивіска досить габаритна, а Ваш бюджет не є гумовим – зверніть увагу на флексові (флекс або backlite це просвітний банер) вивіски. Немає обмежень за розміром, можливе встановлення внутрішнього підсвічування, міцна і порівняно недорога конструкція Вас радуватиме довгі роки!
Лайтбокс двухсторонний
Лайтбокс – найпопулярніший вид вивіски. Різноманітність форм, розміру, варіантів підсвічування дозволить не лише рекламувати Вашу компанію, а й оригінально прикрашати будівлю.
Компанія займається виробництвом зовнішньої та внутрішньої реклами в Одесі, і пропонує своїм клієнтам такі переваги:
 1. Гарантія на виготовлення рекламних вивісок до 3 років;
 2. Використання сучасних технологій виготовлення;
 3. Можливість придбати та виготовити елементи для зовнішньої реклами бізнесу, які є в наявності тільки у нас;
 4. Низька вартість послуг.

Об’ємні літери складаються з таких частин:

 1. Лицьова частина літери зі світлорозсіювальними властивостями;
 2. Задник;
 3. Борти;
 4. Джерело підсвічування.

Рекламна вивіска з внутрішнім підсвічуванням та використанням об’ємних літер з лицьового боку складається з акрилу. Таке покриття добре розсіює світло. Якщо говорити про контражурне підсвічування, то в даному випадку світло спрямоване на основу, де розміщені літери, що дозволяє створити гарне розсіяне свічення.

Такі рекламні технології використовуються для просування товару або магазину, вони відрізняються простотою виконання, і, як наслідок, низькою вартістю. Рекламні банери з підсвічуванням можна використовувати в якості ефективної фасадної реклами.

Замовити виготовлення рекламної вивіски та купити її можна на сайті “Фабрика Реклами” або в офісі агентства в Одесі. Деталі та ціну виготовлення можна уточнити у спеціалістів.

Така продукція також зустрічається під назвою флексові вивіски. Для виробництва подібної реклами використовують спеціальну банерну тканину, яка відрізняється низькою ціною та простотою виготовлення. Такі компоненти дають змогу виготовити великі рекламні конструкції за короткий термін.

Замовити та купити рекламну вивіску можна на сайті компанії “Фабрика Реклами” або в офісі цієї агенції в Одесі. Деталі виготовлення та ціну уточнюйте у спеціалістів.

Перевагами композитного короба з прорізом можна назвати:
 1. Можливість зробити цільну велику конструкцію без стиків (до 5,9 м);
 2. Можливість використання як всередині приміщення, так і на фасадній стороні будинку;
 3. Наявність яскравого підсвічування, що виділяє рекламну інформацію;
 4. Текстура може імітувати дерево, алюміній або мармур.
Якщо говорити про короби з об’ємними літерами, то такі конструкції дозволяють виготовити гарне підсвічування та надійно сховати проводку.

приклади наших робіт

Ціни на виготовлення світлової вивіски:

Ціни на продукцію приблизні. Для точного розрахунку, зверніться до менеджера нашої компанії, вони зможуть прорахувати точну вартість замовлення, з урахуванням макета, монтажу та інших особливостей Вашого замовлення.

  Залишити заявку

  Українська

   Залишити заявку