ᐉ Оформлення вентильованих фасадів будівель в Одесі, доступні ціни на композитні фасади. Рекламна агенція «Фабрика реклами»
 • Russian
 • Українська

Вентильовані фасади в Одесі

Одни из самых практичных, надёжных и красивых способов обшивки зданий и торговых павильонов. У нас вы сможете заказать производство и монтаж вентилируемых фасадов любой сложности.

вентильовані фасади (композитні фасади)

Вентилируемый фасад "White_house"
Вентильований фасад – найпопулярніший і практичний варіант обшивки будівель. Його основні переваги: довговічність лакофарбового покриття, величезний вибір кольорів, гарний зовнішній вигляд, можливість утеплення фасаду мінеральною ватою. Правильно зроблений фасад служить понад 25 років.
МАФ Одесса
Алюмінієві композитні панелі (АКП або композит) зарекомендували себе як надійний, стійкий до поганих погодних умов і має чудовий зовнішній варіант обшивки торгових павільйонів.
RECEPTION "GOODZONE CLUB"

Оформлений алюмінієвими композитними панелями ресепшн готелю або бази відпочинку, завжди має привабливий вигляд.

Фасад "Все Двери"

Якщо хочеться зробити вхідну групу помітною, практичною і не дуже дорогою – композит, Ваш варіант.

Дом обшитый АКП

Коли потрібно обшити будинок, що знаходиться неподалік моря, ми рекомендуємо використовувати технологію вентильованих фасадів з алюмінієвого композитного матеріалу. АКП не вимагає додаткового догляду, завжди має акуратний вигляд. Якщо дотримуватися технології – фасад буде служити десятиліттями.

Робота вентиляції фасаду побудована за принципом забезпечення природної циркуляції повітря між оздобленням та стіною. Такий принцип дозволяє виключити появу вологи на поверхні, що дозволяє використовувати утеплювач. Навісний фасад, що вентилюється, має такі переваги:

 1. Використання підсистеми несучих профілів. Фасадний матеріал закріплюється на конструкцію, що складається із профілів. Такий підхід передбачає наявність вільного простору між стіною та панеллю, що дозволяє додатково утеплити стіни;
 2. Вентильованість. Конструкція сприяєРобота вентиляції фасаду побудована за принципом забезпечення природної циркуляції повітря між оздобленням та стіною. Такий принцип дозволяє виключити появу вологи на поверхні, що дозволяє використовувати утеплювач. Навісний фасад, що вентилюється, має такі переваги:
  1. Використання підсистеми несучих профілів. Фасадний матеріал закріплюється на конструкцію, що складається із профілів. Такий підхід передбачає наявність вільного простору між стіною та панеллю, що дозволяє додатково утеплити стіни;
  2. Вентильованість. Конструкція сприяє вільному струму повітря;
  3. Швидкість виконання роботи. Вентильовані панелі легкі для встановлення на каркас;
  4. Ремонтопридатність;
  5. Естетичність обробки.

  Для такої обробки використовуються різні матеріали, що відрізняються вартістю та технічними характеристиками – вибір матеріалу здійснюється фахівцями, які створюють такі конструкції.

  вільному струму повітря;

 3. Швидкість виконання роботи. Вентильовані панелі легкі для встановлення на каркас;
 4. Ремонтопридатність;
 5. Естетичність обробки.

Для такої обробки використовуються різні матеріали, що відрізняються вартістю та технічними характеристиками – вибір матеріалу здійснюється фахівцями, які створюють такі конструкції.

Якщо говорити про приміщення для бізнесу, то в такому випадку зручно використовувати облицювання за типом вентиляційного фасаду. Це виправдано тим, що обробка фасаду представлена ​​великим вибором панелей, що вентилюються, які підійдуть під будь-які особливості дизайн-коду компанії.

Варто відзначити, що зовнішній вигляд будівель, в яких розміщені деякі магазини, найчастіше вимагають ремонту – застосування монтажу підсистеми виправдовує вартість матеріалів. Окрім ремонтопридатності, для фасаду магазину важлива естетична частина . Для цього можна використати поєднання вітрини з навісними панелями. Останні мають відображати стиль бренду, що виділить вас серед конкурентів.

Облицювальні матеріали та інші елементи фасаду з їх монтажем можна замовити та купити на сайті компанії “Фабрика Реклами” або в офісі агентства в Одесі. Ціна виробництва обговорюється зі спеціалістами.

Комплексне оформлення передбачає використання системи вітрин, навісних панелей, підсвічування, обклеювання та інших елементів декору. Такий підхід створює гарне перше враження покупця про ваші послуги. Якщо говорити про святкові декорації фасаду, то такі конструкції задають настрій та привертають увагу клієнтів до свят.

Наприклад, можна прикрасити вітрину у стилі Нового Року та Різдва, що також дозволить запропонувати покупцеві акції та знижку, актуальні у цей час.

Замовляйте оригінальне оформлення фасаду та купуйте вентильовані фасади на сайті “Фабрика Реклами” або в офісі цієї компанії в Одесі. Уточнити ціни та терміни виготовлення можна у спеціалістів агентства.

У процесі будівництва важливі багато етапів: закладка фундаменту, монтаж несучих стін, даху або комунікація. Але не меншу роль грає і зовнішнє оформлення споруди, адже це впливає на красу споруди. Облаштування фасаду вимагає професійного підходу, оскільки в більшості випадків така конструкція включає використання веранди, навісних конструкцій, рекламних вивісок.

Вхідну групу будівлі можна оформити за допомогою:

 1. Банерів та зовнішніх вивісок, обклеївши ними каркас біля входу;
 2. Встановлення об’ємних літер;
 3. Оформлення оригінальних вітрин;
 4. Встановлення вивіски на козирок;
 5. Оформлення поручнів;
 6. Лайтбоксів.

Оригінальне оформлення фасаду можна замовити у компанії “Фабрика Реклами” на їхньому сайті або в офісі в Одесі. Замовити цю послугу, купити облицювальні матеріали або дізнатися про ціни можна у фахівців агентства.

Приклади наших робіт

Ціни на виробництво вентильованих фасадів:

Ціни на продукцію є приблизними. Для точного розрахунку, зверніться до менеджера нашої компанії, вони зможуть прорахувати точну вартість замовлення, з урахуванням макета, монтажу та інших особливостей Вашого замовлення.

Українська

  Залишити заявку