Вентильовані фасади в Одесі

Одни из самых практичных, надёжных и красивых способов обшивки зданий и торговых павильонов. У нас вы сможете заказать производство и монтаж вентилируемых фасадов любой сложности.

вентильовані фасади (композитні фасади)

Вентильовані фасади
Вентильований фасад – найпопулярніший і практичний варіант обшивки будівель. Його основні переваги: довговічність лакофарбового покриття, величезний вибір кольорів, гарний зовнішній вигляд, можливість утеплення фасаду мінеральною ватою. Правильно зроблений фасад служить понад 25 років.
Алюмінієві композитні панелі (АКП або композит) зарекомендували себе як надійний, стійкий до поганих погодних умов і має чудовий зовнішній варіант обшивки торгових павільйонів.

Оформлений алюмінієвими композитними панелями ресепшн готелю або бази відпочинку, завжди має привабливий вигляд.

Вентильовані фасади

Якщо хочеться зробити вхідну групу помітною, практичною і не дуже дорогою – композит, Ваш варіант.

Один з етапів будівництва житлового будинку чи нежитлової будівлі — облаштування фасаду. Це потрібно не тільки для того, щоб покращити звуко- та теплоізоляцію, але й щоб виділити його серед інших будівель.

Коли потрібно обшити будинок, що знаходиться неподалік моря, ми рекомендуємо використовувати технологію вентильованих фасадів з алюмінієвого композитного матеріалу. АКП не вимагає додаткового догляду, завжди має акуратний вигляд. Якщо дотримуватися технології – фасад буде служити десятиліттями.

Робота вентиляції фасаду побудована за принципом забезпечення природної циркуляції повітря між оздобленням та стіною. Такий принцип дозволяє виключити появу вологи на поверхні, що дозволяє використовувати утеплювач. Навісний фасад, що вентилюється, має такі переваги:

 1. Використання підсистеми несучих профілів. Фасадний матеріал закріплюється на конструкцію, що складається із профілів. Такий підхід передбачає наявність вільного простору між стіною та панеллю, що дозволяє додатково утеплити стіни;
 2. Вентильованість. Конструкція сприяєРобота вентиляції фасаду побудована за принципом забезпечення природної циркуляції повітря між оздобленням та стіною. Такий принцип дозволяє виключити появу вологи на поверхні, що дозволяє використовувати утеплювач. Навісний фасад, що вентилюється, має такі переваги:
  1. Використання підсистеми несучих профілів. Фасадний матеріал закріплюється на конструкцію, що складається із профілів. Такий підхід передбачає наявність вільного простору між стіною та панеллю, що дозволяє додатково утеплити стіни;
  2. Вентильованість. Конструкція сприяє вільному струму повітря;
  3. Швидкість виконання роботи. Вентильовані панелі легкі для встановлення на каркас;
  4. Ремонтопридатність;
  5. Естетичність обробки.

  Для такої обробки використовуються різні матеріали, що відрізняються вартістю та технічними характеристиками – вибір матеріалу здійснюється фахівцями, які створюють такі конструкції.

  вільному струму повітря;

 3. Швидкість виконання роботи. Вентильовані панелі легкі для встановлення на каркас;
 4. Ремонтопридатність;
 5. Естетичність обробки.

Для такої обробки використовуються різні матеріали, що відрізняються вартістю та технічними характеристиками – вибір матеріалу здійснюється фахівцями, які створюють такі конструкції.

Якщо говорити про приміщення для бізнесу, то в такому випадку зручно використовувати облицювання за типом вентиляційного фасаду. Це виправдано тим, що обробка фасаду представлена ​​великим вибором панелей, що вентилюються, які підійдуть під будь-які особливості дизайн-коду компанії.

Варто відзначити, що зовнішній вигляд будівель, в яких розміщені деякі магазини, найчастіше вимагають ремонту – застосування монтажу підсистеми виправдовує вартість матеріалів. Окрім ремонтопридатності, для фасаду магазину важлива естетична частина . Для цього можна використати поєднання вітрини з навісними панелями. Останні мають відображати стиль бренду, що виділить вас серед конкурентів.

Облицювальні матеріали та інші елементи фасаду з їх монтажем можна замовити та купити на сайті компанії “Фабрика Реклами” або в офісі агентства в Одесі. Ціна виробництва обговорюється зі спеціалістами.

Комплексне оформлення передбачає використання системи вітрин, навісних панелей, підсвічування, обклеювання та інших елементів декору. Такий підхід створює гарне перше враження покупця про ваші послуги. Якщо говорити про святкові декорації фасаду, то такі конструкції задають настрій та привертають увагу клієнтів до свят.

Наприклад, можна прикрасити вітрину у стилі Нового Року та Різдва, що також дозволить запропонувати покупцеві акції та знижку, актуальні у цей час.

Замовляйте оригінальне оформлення фасаду та купуйте вентильовані фасади на сайті “Фабрика Реклами” або в офісі цієї компанії в Одесі. Уточнити ціни та терміни виготовлення можна у спеціалістів агентства.

У процесі будівництва важливі багато етапів: закладка фундаменту, монтаж несучих стін, даху або комунікація. Але не меншу роль грає і зовнішнє оформлення споруди, адже це впливає на красу споруди. Облаштування фасаду вимагає професійного підходу, оскільки в більшості випадків така конструкція включає використання веранди, навісних конструкцій, рекламних вивісок.

Вхідну групу будівлі можна оформити за допомогою:

 1. Банерів та зовнішніх вивісок, обклеївши ними каркас біля входу;
 2. Встановлення об’ємних літер;
 3. Оформлення оригінальних вітрин;
 4. Встановлення вивіски на козирок;
 5. Оформлення поручнів;
 6. Лайтбоксів.

Оригінальне оформлення фасаду можна замовити у компанії “Фабрика Реклами” на їхньому сайті або в офісі в Одесі. Замовити цю послугу, купити облицювальні матеріали або дізнатися про ціни можна у фахівців агентства.

Приклади наших робіт

Ціни на виробництво вентильованих фасадів:

ВидЦена
Вентильований фасад з керамогранітуот 4480 грн/м2
Оформлення фасаду композитними панелями під деревоот 4000 грн/м2
Оформлення фасадів композитними панелямиот 1840 грн/м2
Вентильований фасад з урахуванням утепленняот 2800 грн/м2
Вентильований композитний фасадот 2160 грн/м2
АКП фасад мафаот 1680 грн/м2
Вентильований фасад з фіброцементних плитот 4800 грн/м2

Ціни на продукцію є приблизними. Для точного розрахунку, зверніться до менеджера нашої компанії, вони зможуть прорахувати точну вартість замовлення, з урахуванням макета, монтажу та інших особливостей Вашого замовлення.

Часті питання

Стандартні терміни виготовлення вентильованих фасадів будівель в Одесі:
 • ✔ Виготовлення вентильованих фасадів будівель – від 20 робочих днів.
 • ✔ Вентильований композитний фасад
 • ✔ Вентильований фасад з керамограніту
 • ✔ Оформлення фасаду композитними панелями під дерево
 • ✔ Вентильований фасад з урахуванням утеплення
 • ✔ Вентильований фасад з фіброцементних плит

Якщо ви хочете замовити Оформлення вентильованих фасадів будівель в Одесі, вам підійдуть досвідчені підрядники з великим досвідом роботи. Одним із таких підрядників є «Фабрика Реклами», яка розташована за адресою: м. Одеса, вул. Богдана Хмельницького, 24, телефон 048-798-2111. Ми працюємо понад 20-ти років і виготовляємо будь-які види зовнішньої та внутрішньої реклами на власній виробничій базі з досвідченими менеджерами та дизайнерами.

Відносна (орієнтовна) вартість виготовлення Оформлення вентильованих фасадів будівель:
 • ✔ Вентильований фасад з керамограніту – від 5600 грн/м2
 • ✔ Оформлення фасаду композитними панелями під дерево – від5000 грн/м2
 • ✔ Оформлення фасадів композитними панелями – від 2300 грн/м2
 • ✔ Вентильований фасад з урахуванням утеплення – від 3500 грн/м2
 • ✔ Вентильований композитний фасад- від 2300 грн/м2
 • ✔ АКП фасад мафа – від 2000 грн/м2
 • ✔ Вентильований фасад з фіброцементних плит – від 6000 грн/м2
Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок