Оформлення групи ресепшн вентильований фасад в Одесі

Зона ресепшен — «обличчя» закладу, за яким судять про його статус та зацікавленість у клієнтах. Тому до її оформлення підходять відповідально, використовуючи сучасні матеріали та технології. Сьогодні в готелях, клініках та зонах відпочинку в Одесі часто зустрічаються стійки з алюмінієвих композитних панелей, що відрізняються високими естетичними властивостями, компактністю та міцністю. Замовити їх виготовлення за найкращою ціною можна у компанії «Фабрика реклами».

Про оформлення групи ресепшен

АКП — високотехнологічний облицювальний матеріал, що складається з алюмінієвих композитних панелей, всередині яких розміщується термопластичний наповнювач. Він поєднує міцність та гладкість металу з легкістю та вогнестійкістю наповнювача. У процесі виробництва на плити наносять полімерне напилення, яке підвищує стійкість до атмосферних та механічних впливів.

Переваги та матеріали для оформлення групи ресепшен

Оформлення групи ресепшен

Конструкції з АКП добре переносять несприятливі фактори довкілля, що допомагає довше підтримувати початковий вид обшивки. Інші їхні переваги:

  • легкість;
  • пластичність;
  • простота обробки;
  • доступна вартість;
  • великий термін служби.

Матеріал характеризується жорсткістю, міцністю та пластичністю. З нього можна виготовляти панелі великого розміру, що спрощує та прискорює монтаж.

Які види оформлення групи ресепшен?

Стійки з алюмінієвих композитних панелей бувають з мінеральним або полімерним наповнювачем. Як захисне покриття використовують лакофарбовий матеріал, фотополімер, оксидну або ламінуючу плівку. У нас можна купити стійки, які допоможуть органічно оформити групу ресепшен у готелі, салоні краси або на базі відпочинку.

Переваги оформлення групи ресепшен від «Фабрики реклами»

Понад 20 років компанія займається виготовленням та монтажем в Одесі вентильованих фасадів, виставкових стендів, зовнішньої та внутрішньої реклами. Сучасна матеріально-технічна база дозволяє приймати замовлення на виробництво конструкцій будь-яких розмірів та складності.

Інші переваги «Фабрики реклами»:

  • висока якість складання та матеріалів;
  • супутні послуги;
  • доступні ціни;
  • гнучкі терміни виготовлення.

Щоб купити у нас АКП для групи ресепшн, клацніть на кнопку «Замовити дзвінок». Консультант прийме заявку та розрахує попередню вартість послуг.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок