Виготовлення наклейок та стікерів в Одесі.

Друк наклейок та стікерів. Наклейки та стікери – це один із найефективніших методів реклами та підкреслення корпоративного стилю, крім того, вони можуть виконувати певну функцію: маркувати товар, інформувати про особливі умови продажу, привертати увагу до конкретного продукту.

Варіанти виготовлення наклейок та стікерів

Виготовлення наклейок та стікерів
На самоклеючому папері – це відмінний варіант для невеликих стікерів або наклейок; ціна доступна навіть підприємцю-початківцю.

На плівці оракал – продукт стійкий до дії води, його легко наклеїти та відклеїти.

У нас ви можете замовити друк наклейок білою фарбою на прозорій плівці. Білила можуть бути надруковані в один або кілька шарів.

Об’ємні наклейки – це вид поліграфічної продукції, який у рекламі ще називається шильди або полімерні наклейки. Шильди – це накладки, які можуть бути металевими або об’ємними наклейками. Наш виріб складається з плівки із зображенням, полімерної смоли та шару клею.
Наклейки-пломби, нанесені на стик поверхонь, не знімаються повністю через низький рівень міцності “на розрив”, тобто, при спробі зняття пломбувальна наклейка розривається. Наклейки гарантійні використовують у випадках, коли повторне наклеювання наклейки виключено, наприклад, для опечатування.  
Об’ємні наклейки – це не тільки ефективний рекламний хід, але й корисна для вашої компанії продукція. Вони коштують недорого і доступні для бюджету, а їхній незабутній зовнішній вигляд і привабливість надовго залишать у пам’яті потенційних клієнтів ім’я вашої компанії або назву бренду.
Крім того, об’ємні наклейки виглядають значно яскравіше і красивіше за звичайні наклейки, служать довше і дуже стійкі до механічних пошкоджень, подряпин, впливу сонячного світла або дощу.

Наклейка – це аркуш паперу або будь-якого полімерного матеріалу з малюнком або будь-яким зображенням з одного боку, а інша сторона – папір або плівкове покриття, яке після зняття відкриває шар клею, та приклеюється до поверхні. За Вашим бажанням ми виробляємо друк наклейок різноманітної форми та розмірів . При друку наклейок у Дніпропетровську використовуємо різноманітні сучасні технології: флексографію, цифровий або трафаретний друк. В результаті наша продукція яскравих, насичених кольорів, створюються незвичайні тактильні та візуальні ефекти, що привертає увагу оточуючих. , який вид друку буде вигіднішим за тиражем.

Основа, на яку наклеюється наклейка, повинна бути очищена від пилу, жиру та інших забруднень, які негативно впливають на силу зчеплення матеріалу.

Написи для гарантій

На гарантійках найчастіше використовуються такі написи:

  • “При пошкодженні не дійсна гарантія”
  • “Ушкодження позбавляє гарантії”
  • “Для гарантії не зривати”

Стікери – це вид поліграфічної продукції, що складається з двох частин: клейової основи на якій друкується зображення та захисної плівки, що захищає від передчасного приклеювання підкладки. Стікери бувають різних видів та призначень. Розрізняють такі види наклейок: на самоклеючому папері рафлатак, вінілових плівках оракал, ритраму або як і об’ємні наклейки. За призначенням наклейки поділяють на: стікери для авто, стін, ноутбуків, вікон, підлоги, спеціальні маркувальні стікери на товари та інші. Друк стікерів в Одесі роблять чотирма технологіями друку: флексодрук, широкоформатний, цифровий та офсетний друк. Виготовляти наклейки можна будь-якого бажаного розміру, але якщо формат стікера більший за А3, то для його виготовлення використовують широкоформатну технологію друку, яка дозволяє друкувати вироби будь-яких розмірів.

Приклади наших робіт

Часті питання

Стандартні терміни виготовлення наклейок та стікерів в Одесі:
  • ✔ Друк наклейок та стікерів – 1-2 робочих днів.
  • ✔ наклейки на плівці оракал
  • ✔ наклейки на самоклеючому папері
  • ✔ наклейки з уф друком
  • ✔ фігурні паліпки
  • ✔ наліпки на прозорій плівці

Якщо ви хочете замовити виготовлення наклейок та стікерів в Одесі, вам підійдуть досвідчені підрядники з великим досвідом роботи. Одним із таких підрядників є «Фабрика Реклами», яка розташована за адресою: м. Одеса, вул. Богдана Хмельницького, 24, телефон 048-798-2111. Ми працюємо понад 20-ти років і виготовляємо будь-які види зовнішньої та внутрішньої реклами на власній виробничій базі з досвідченими менеджерами та дизайнерами.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок