Друк на прозорій плівці білилами в Одесі

Друк на прозорій плівці білилами – технологія, що використовується у виробництві реклами та брендування продукції. При цьому барвник переноситься на друковану основу під кольорове чорнило, що підвищує чіткість і контрастність зображень. В Одесі виготовленням такої продукції поліграфії займається компанія “Фабрика реклами”. У нашій друкарні друкуються наклейки, стікери та інша поліграфічна продукція, яку можна купити за доступною вартістю.

Про друк на прозорій плівці білилами

Біла фарба (білила) – барвник, який розширює можливості класичного повноколірного друку. З її допомогою можна переносити зображення на прозору плівку будь-якого розміру, зберігаючи точну передачу кольору. Це дає змогу втілювати оригінальні дизайнерські ідеї та створювати незвичайні колірні ефекти.

Переваги та матеріали для друку на прозорій плівці білилами

Головна перевага друкованої технології в тому, що з її допомогою можна наносити зображення на будь-яку основу. Крім прозорої плівки, це може бути пластик, метал, дерево, шкіра або навіть лінолеум. Не дивно, що роздруківка білилами знайшла застосування в рекламі, виробництві брендованої та сувенірної продукції.

Види друку на прозорій плівці білилами

Друк на прозорій плівці білилами

У цьому разі під час виробництва продукції поліграфії використовують ультрафіолетову технологію. Її переваги:

  • доступна ціна;
  • здатність точно передавати кольори та відтінки;
  • здатність створювати оригінальні колірні ефекти;
  • стійкість до вицвітання і вигорання.

УФ-друк можна замовити в тому разі, якщо за допомогою стандартних технологій неможливо реалізувати дизайн-проєкт. Щоб підвищити зносостійкість продукції поліграфії, її можна покрити закріплювальним складом.

Переваги друку на прозорій плівці білилами від "Фабрики реклами"

“Фабрика реклами” встановлює в Одесі рекламні конструкції, а також надає комплекс поліграфічних послуг. Для цього у компанії є досвідчена команда і власна друкарня, оснащена сучасним обладнанням. Кожен, хто хоче купити продукцію поліграфії, може розраховувати на:

  • якісні матеріали та обладнання;
  • допомогу у виборі розмірів і макетів;
  • помірні ціни;
  • гнучкі терміни виготовлення.

Для замовлення роздруківки або розрахунку вартості послуги зателефонуйте за номерами, прикріпленими в шапці сайту, або натисніть на кнопку “Замовити дзвінок”.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок