Оформлення вітрин в Одесі

Оформлення вітрини вимагає додаткової уваги, оскільки це перше, що потрапляє на очі споживачеві. Її використовують для розміщення реклами, щоб охопити велику аудиторію, стимулюючи зростання продажів продукції.

Важливо, щоб облаштування скляного фасаду викликало інтерес у клієнта. Для цього варто замислитись над оригінальністю дизайну вітрини. Можна обладнати вітрину підсвічуванням або виконати обклеювання пропозиціями із зазначенням цін, знижок та акцій. Тематичний декор дозволить виявити свою фантазію, а також зацікавити покупця у майбутніх заходах та акціях.

Замовити оформлення торгової вітрини або купити матеріали для оформлення фасаду можна на сайті компанії “Фабрика Реклами” або в офіс цього агентства в Одесі. Терміни виготовлення замовлення та ціну послуги уточнюйте у представників компанії.

Варіанти оформлення вітрин

Оформлення вітрин
Поклейка самоклеючих кольорових плівок (“Oracal”) на скло, один з найчастіше використовуваних варіантів оформлення вітрин. Спочатку плівка підрізається на плотері, потім ми вибираємо зайве та наносимо монтажну плівку, після чого аплікація вже клеїться на вітрину.
Оформлення вітрин

Поклейка плівки з печаткою (зазвичай це сольвентний, екосольвентний або УФ широкоформатний друк) набирає все більшої популярності, зважаючи на свою низьку вартість і можливість друкувати будь-які картинки.

Оформлення вітрин

Коли хочеться не заклеювати повністю вітрину, а виділити контур якогось елемента, ми робимо підрізування зображення по контуру. Після друку на самоклеючій плівці (Oracal, Ritrama, Every і т.д.), ми поміщаємо її в ріжучий плоттер і підрізаємо по заданому в програмі контуру.

Оформлення вітрин

Коли хочеться помістити велике зображення на вітрину, і при цьому не закриватися від сонячного світла, використовуємо перфоровану плівку з печаткою (або оракал “One-Way-Vision”). Це плівка з темним клеючим шаром і великою кількістю дрібної перфорації (дірочок). Через неї проходить світло всередину приміщення, причому зовні видно зображення. Але перфорація виглядає не так яскраво, як поклейка звичайного друку.

Оформлення вітрин

Використання банерної сітки за своїми властивостями подібне до використання перфорованої плівки (сонячне світло проникає всередину, при цьому зовні видно зображення). Банерна сітка монтується зсередини скла, що дозволяє не погоджувати рекламу з міськими службами. Для монтажу сітки ми використовуємо прозорий двосторонній скотч.

види вітрин

Оформлення вітрин

Товарна вітрина – найпоширеніший варіант. Увага перехожих залучається красиво викладеними товарами. Як додаткові елементи експозиції можуть використовуватися манекени, різноманітні підставки та подіуми.

Оформлення вітрин

Увага потенційних покупців привертається красиво збудованим сюжетом. Рекламуються не товари, а сфера діяльності магазину. Варіанти оформлення можуть бути різними. Наприклад: обклеювання плівкою з нанесеним на неї тематичним малюнком.

Оформлення вітрин

Інформує покупців щодо проведення акцій – знижок, розпродажів тощо. Оформлення такої вітрини вимагає від дизайнера високої майстерності, вміння креативно обіграти основну тему вітрини.

Оформлення вітрин

Чим більш стильно та вишукано оформлені ресторан чи кафе, тим престижнішими вони будуть виглядати в очах клієнтів. Ми розробимо та створимо унікальний декор для вашого закладу, який стане його візитною карткою.

Оформлення вітрин

Використання нестандартних для рекламників матеріалів (таких як фанера, картон, пінопласт, синтепон і т.д.) і співпраця з грамотним декоратором дає можливість створити вітрини, що запам’ятовуються, повз які неможливо пройти.

Компанія “Фабрика Реклами” пропонує такі послуги:

 1. Обклеювання плівками. Вітрини прикрашаються такими плівками: ПВХ, плівка оракал, вінілові наклейки, самоклейки. Доступна можливість друку необхідної інформації на наклейках;
 2. Оформлення плакату . Плакат відрізняється своїми розмірами, що дозволяє розмістити більше інформації на вітринах магазинів;
 3. Світлодіодне освітлення. Це особливий компонент, тому що підсвічування дозволяє створити яскраву ілюмінацію, яка звертатиме на себе увагу. Зазначимо, що підсвічування висвітлює наклейки оракал, плакати та плівки у темний час доби та у години, коли магазин не працює;
 4. Оформлення таких конструкцій статичною або динамічною установкою. Динамічні елементи привертають більше уваги у покупця, що змушує його підійти ближче та переглянути вміст вітрини.

Замовити виготовлення вітрини та купити матеріали для створення зовнішнього фасаду можна на сайті “Фабрика Реклами” або в офісі компанії в Одесі. Терміни виготовлення конструкції та ціну на цю послугу уточнюйте у представників компанії.

Обклеювання віконних вітрин має ряд особливостей:
 1. Ефективність. Вітрини – це перше, на що звертає увагу людина, коли проходить повз офісну будівлю або магазин. Розміщення реклами в такому місці дає найкращі результати;
 2. Економічність;
 3. Простота оновлення;
 4. Естетичність.
Агентство спеціалізується на декорі та просуванні товарів та послуг за допомогою обклеювання, створення підсвічування та освітлення, а також завдяки застосуванню статичних або динамічних конструкцій. Ми виконуємо основні вимоги наших клієнтів:
 1. Наслідуємо загальну концепцію бренду і пропонуємо своє бачення з точки зору оформлення зовнішньої реклами;
 2. Дотримуємося корпоративних кольорів;
 3. Виставкові центри нашого виробництва відрізняються якістю та акуратністю;
 4. Оформляємо екстер’єр магазинів та будівель.
Замовляйте виготовлення оригінальної вітрини в компанії “Фабрика Реклами” – зробити це можна на сайті або офісі компанії в Одесі. Більше про терміни виготовлення конструкції та ціну на цю послугу можна дізнатися у представників компанії.

Приклади наших робіт

Ціни на оформлення вітрин:
ВидЦіна
Аплікація кольоровою плівкою (оракалом)від 880 грн/м2
Поклейка плівки з печаткою з урахуванням плівкивід 320 грн/м2
Поклейка перфорованої плівкивід 400грн/м2
Монтаж банерної сіткивід 160 грн/м2
Оформлення вітринивід 880 грн/м2

Ціни на продукцію є приблизними. Для точного розрахунку, зверніться до менеджера нашої компанії, вони зможуть прорахувати точну вартість замовлення, з урахуванням макета, монтажу та інших особливостей Вашого замовлення.

Часті питання
Стандартні терміни Оформлення вітрин в Одесі:
 • ✔ Оформлення вітрин – 3 робочих днів.
 • ✔ Аплікація кольоровою плівкою (оракалом)
 • ✔ Поклейка плівки з печаткою з урахуванням плівки
 • ✔ Поклейка перфорованої плівки
 • ✔ Монтаж банерної сітки

Якщо ви хочете замовити виготовлення Оформлення вітрин в Одесі, вам підійдуть досвідчені підрядники з великим досвідом роботи. Одним із таких підрядників є «Фабрика Реклами», яка розташована за адресою: м. Одеса, вул. Богдана Хмельницького, 24, телефон 048-798-2111. Ми працюємо понад 20-ти років і виготовляємо будь-які види зовнішньої та внутрішньої реклами на власній виробничій базі з досвідченими менеджерами та дизайнерами.

Відносна (орієнтовна) вартість Оформлення вітрин:
 • ✔ Аплікація кольоровою плівкою (оракалом) – від 800 грн/м2
 • ✔ Поклейка плівки з печаткою з урахуванням плівки – від 450 грн/м2
 • ✔ Поклейка перфорованої плівки – від 600грн/м2
 • ✔ Монтаж банерної сітки – від 450 грн/м2
 • ✔ Оформлення вітрини – від 450 грн/м2
Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок